Jump to content
monstrs mašīna

monstrs mašīna banned

Recommended Posts

1. Jūsu niks: monstrs mašīna

2. Serveris kurā saņemts bans: Public

3. Admina niks kas jūs nobanoja: Fudy

4. Izraksts no konsoles: You have been banned by this server, check http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē: Nevaru dabūt, never vaļā...

6. DEMO - auto-PUBLIC-031320-231130-de_aztec.dem http://demo.chill.lv/12860

7. Jūsu komentārs par banu.

Tātad, viss sākās ar to ,ka paliku 1v1 un bumba bija uzplantota, biju ceļā uz site kad Fudys izdomāja izšaut baigo joku, lai es noseivoju, tā arī es darīju pēc kā viņš mani noslajoja ,neskatoties uz to ,ka pats teica ,lai seivoju. Pēctam kāds no šiem adminiem (swordfish, Fudy, Stivens, MauglI) izdomāja mētāties ar flashiem un tas viņiem šķita tik aizraujoša ,ka smējās kā traki. Domāju ,ja viņi var mētāties ar flash tad es varu šaut viņiem visu laiku (mēs bijām vienā komandā). Pēctam mani noslajoja 1x un tad šī adminu grupa sāka ņirgāties pa mani, protams, mani tas neietekmē nekādā veidā ,bet ,ja admini drīkst ņirgāties par parastiem spēlētājiem tad es turpināšu šaut pa viņiem pēc kā arī tiku izbanots. Nedomāju ,ka tas ir iemesls dot perma banu kad paši ņirgājās par mani un drīkst mētāties ar flash.

Vakar tu spēlēji ar citu niku"Martins" kout kādā dīvainā fontā uzrakstītu, tāpēc sevi neatrodi. Bans ir par griefing jeb baiting, tu šāvi mums visiem galvās ar negev. Tu tiki brīdināts. Bans ir uz 1440 minūtēm jeb 1 dienakti.

1 minute ago, monstrs mašīna said:

Ja šaut ar negev ir griefing , tad gadījumā speciāli mētāt flash nav griefing ?

Ir, bet es nemetu team flash

Posted (edited)

Labi, tu nemeti ,bet kāds no jūsu admin grupas meta un viņam tas šķita bezgala smieklīgi. + jūs vēl skaļi voicechat apsmējāt mani :)

Edited by monstrs mašīna

Tu gadījūmā smieklīgs neesi? Tajā roundā, kur tevi noslayjoja tu sašāvi pretinieku vairākas reizes, tev bija 100 hp, bija 1v1 situācija. Pat tad kad fudy tevi brīdināja ar slay tev vēl bija laiks uzvarēt, bet tu izdomāji tēlot gudro un aiziet noseivot. Godīgi sakot es par šādu asprātību banotu. UN kā arī beigās Fudy pieminēja- viņš neteica seivot, viņš pateica "Varbut arī noseivos".

Roundā kur tu sāc šaut ar savu emku fudijam var skaidri un gaiši dzirdēt kā fudy atturās no slayjošanas, bet tu turpini viņu provocēt. Es teiktu tev paveicās, ka tevi nenobanoja jau tajā roundā.

Nebija brīdis, kur flash bija domāts tev. Jā, varbūt mēs nespēlējām kā pienākas, bet noskatoties demo es redzu, ka pirmā reize kad kads no mūsu flashiem tev trāpija bija pēc tu vispār nopirki negevu. Un tajā pašā roundā sāki mums vienkārši šaut. Pat ar tiem flashiem mēs vismaz centāmies spēlēt normāli :). Pēctam pats arī uzmet man 2 flashus.

Par to apsmiešanu vispār nesapratu? Tu gribi teikt, ka tev tagad kaut kāds nervu sabrukums, jo mēs asociējām tavu niku ar kaut kādu make-up youtuberi, kas man liekas pat neeksistē? Iedošu padomu tev- ja tu varbūt gribi uzrakstīt sūdzību, kas tēmētu uz mani (jo nu pēc tā tava drauga Devil bana gandrīz katru reizi, kad satieku tevi serverī, tu kaut ko raudi par mani), tad labāk uztaisi montāžu, kur es lamājos. ;)  

Kā jau Stīvens teica ir tāds youtuberis Martiņs un es uz joku piemineju viņu.Sory ja tas tevi aizskara, bet tas nebija tēmēts, lai kādu apvainotu.Es eju pub spēlēt, lai satiktu cilvēkus, ierēktu un vnk have fun.

Un par to slay un ban tev nav pamata fudy teikt neko, jo viņs izdarija pareizi manā skatijumā...

Un teamflash tas bija prikols, kur mes neiesaistijam un nemetam citiem teamflash, tikai savstarpeji daži cilvēki saprata to joku un piedūras.

P.S. $ky😂❤️

8 minutes ago, monstrs mašīna said:

Godīgi sakot stīven es pat īsti neatceros kad esmu 'raudājis" kā tu saki man par tevi. Bet nu tu jau zini labāk.

Tad kad devilam tika uzlikts bans jūs abi man discordā rakstijāt. :)
Tad kad es devila altu nobanoju par aktīvu es skaidri un gaiši atceros "Kas šoreiz bija?", "Kur šoreiz ir aimlock" :)) 

Posted (edited)

Tas ir tas ko tu sauc par "raudāšanu", jocīgi gan :D

Atvaino neizpratu ,kas tavā izpratnē ir raudāt ,bet kā jau teicu tu jau zini labāk :)

Edited by monstrs mašīna

28 minutes ago, monstrs mašīna said:

Tas ir tas ko tu sauc par "raudāšanu", jocīgi gan :D

Atvaino neizpratu ,kas tavā izpratnē ir raudāt ,bet kā jau teicu tu jau zini labāk :)

ATKĀRTOŠU - TE NAV ČATS. BEIDZIET ŠEIT SPAMOT. 

Posted (edited)
4 hours ago, Hunteris said:

ATKĀRTOŠU - TE NAV ČATS. BEIDZIET ŠEIT SPAMOT. 

Mošk nomierināsies , ne?

Ļauj cilvēkiem parunāt , ko piep...?

PS Man piemēram arī interesanti , wtf tā pa situāciju ( no visām pusēm).

Edited by KazaK

3 minutes ago, KazaK said:

Mošk nomierināsies , ne?

Ļauj cilvēkiem parunāt , ko piep...?

PS Man piemēram arī interesanti , wtf tā pa situāciju ( no visām pusēm).

nesāc man piep..., ja pats nesaproti, ka tev nav jaizveido čats, gribi izteikties - vienā postā, gari, skaidri, un viss, tas, ka apraksta kads situaciju, nenozime ka ir uzreiz jabliež preti ar savu domu, banteam izlems. 

Katrs nākamais kurš šeit kko ierakstīs, tiks sodīts! 

Gaidām ban team lēmumu un miers! 

Guest
Diskusija ir slēgta!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.