Jump to content
Mini

Biļetes uz HyperTown (IZLOZE)

Recommended Posts

Hey hey!

Express konkurss!

Jau nedēļas nogalē norisināsies lielākais e-sporta festivāls ķīpsalā HyperTown, sadarbībā ar BESL.PRO līgu mums ir izdevība izlozēt mūsu lietotājiem bezmaksas divu dienu ielūgumus!

Nosacījumi kas jāizpilda.

1) Jāievieto šeit atbildē jūsu prāt labākais cs / cs:go video no youtube! (var būt arī jūsu pašu video)

2) Jāuzraksta kāpēc tieši jūs būtu pelnījuši saņemt bezmaskas ielūgumu!

Izlozēsim laimīgo piektdien 21:00!

Guest Eddie

Es esmu pelnijis, tapēc, ka labāka nav

1) Šis video, jo pirmo reiz ieraugot es izrēcu savu plaušu. 🤣🤣🤣

2) Esmu pelnījis šo biļeti jo tā nekad neesmu bijis uz šāda (gaming tipa)  pasākumu un ĻOTI vēlos tādu apmeklēt. Doma braukt uz Rīgu tajā datumā ir bet biļetes nav. 🥺

P.S

$ky

Sen neesmu izbraucis kaut kur no mājām. Kā arī neesmu bijis shada veida vai lidziga pasakuma. Labprat paskatītos, kas un kā dzīvajā :)

Veiksmi pārējiem.

• Like 1

Pārdošu biļetes un nopirkšu PRIME vai kādus čītus. Da nē, vienkārši gribu dzīvajā redzēt savu mīļāko youtuberi UldonsTV, gribu selfiju un autogrāfu.

• Haha 1

3 hours ago, bigDICKriccyS said:

Pārdošu biļetes un nopirkšu PRIME vai kādus čītus. Da nē, vienkārši gribu dzīvajā redzēt savu mīļāko youtuberi UldonsTV, gribu selfiju un autogrāfu.

a muus satikt dzivaja negribi ?? :D:D

34 minutes ago, Swordfish* said:

a muus satikt dzivaja negribi ?? :D:D

A jūs negribu, fāteri sasītīsat man seju

1) Manuprāt, pats labākais CSGO video ir šis, jo visi pieļauj kļūdas, bet šeit ir redzams standarta latviešu cs, var pārsmieties, un šim video ir otrā daļa, kur viņi  par to situāciju runā nākamajā spēlē. 😂

2) kāpēc esmu pelnijis šo biļeti? Domāju, ka jebkurš, kas nav nopircis biļeti, nav to pelnijis, jo nav strādājis priekš tās, taču es ļoti gribētu redzēt BESL piektās sezonas finālu, parcik es pats mēģinu izsisties csa, tas paņem ļoti daudz laiku un tas nav viegli, tāpēc būtu interesanti aiziet uz šādu pasākumu un paskatīties kā citi prasmīgāki latvieši spēlē csu, protams var redzēt šīs spēles online, bet šis pasākums būtu tiešām kas īpašs.

Apsveicam uzvaretaju Hybrid! 

ludzu sazinies ar mani. Velak bus video no izlozes ka viss godigi notika :) 

taa kaa Hybrid netiek tad pec atkartotas izlozes uzvaretajs ir Slez! Apsveicam!

@xd $ky$trike uzraksti whatsappa man vai t0nt0, viņam ir viena lieka biļete var padalīties :)

Bet tad pasteidzies