Jump to content

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds: Jack 1,1, Uzvārds: Jeans 1,2, Dzimšanas datums un vieta: 24 augusts dzimis los santos slimnica 1,3, Pastāvīgā adrese: ganton 1,4, Tālruņa numurs: 384634 1,5, Cita kontaktinformācija: 1,6, Izcelsme: melnādains 1,7, Dzimums:virietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? jo es esmu stiprs atrs un gudrs Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? esmu labs šāvējs un labs braucejs III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati): ja 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati): ne 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati): ne IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [X/✓] Vidusskola [X/✓] Augstskola [X/✓] Bakalaura grāds [X/✓] Maģistra grāds [X/✓] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Jack , atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: toms 4.1, Tavs vecums: 17 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?: ja 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: ne 4.4 Ja tā, tad kāpēc?
 3. Vakar
 4. -OOC- 1.Nonākot frakcijā automātiski piekrīti CK/FPK. 2.Jāizrāda cieņa pret administrāciju/spēlētājiem. 3.Ieteicams nepārkāpt servera noteikumus, jo ajaili tiek skaitīti kā brīdinājuma punkti. 4.Vēlams erpot kā pienākas. -Patreiz tiek meklēti vēl biedri frakcijai kas vēlas erpot, vienalga - esi jauniņais rp, neesi jauniņais, frakcijas mērķis ir pacelt RP spēlētājos kuri vēlas pabraukāties ar mašīnu, lai tie nerukātu visu laiku autobusos- Credits - @teetuks
 5. Uz topiciem neatbild tie kas nav saistīti ar to. Atbild tikai tas kas izveidoja topic un admini.
 6. Paldies par soportu.
 7. Pazistu ''GOD_LIKE_'' nu tie shot bija uz veiksmi trāpīti. +rep Labakais!! GOD
 8. I. - Personas dati Vārds:Thomass Uzvārds:Lordson Dzimšanas datums un vieta: Vārds 'March 12th, 1979 19:03 Los Santos slimnīcā. Pastāvīgā adrese: Los Santos, East Beach Tālruņa numurs: 481500 Cita kontaktinformācija: Ēpastā. Izcelsme: Āfroamerikānis Dzimums: Male II - IZLTĪTĪBA ((Ar X atzīmē iegūto izglītību)) Pamatskola [X ] Vidusskola [X] Augstskola [X ] Bakalaura grāds [- ] Maģistra grāds [- ] III - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar San Andreas Valdību ir pamatots, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. SAV var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Mike Berlin piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, un patiesa. IV. - Atsauces Iepriekšējie darbi:Autobusa Šoferis Kāpēc aizgājāt ? Vēlējos pamēģināt ko jaunu,kā arī iegūt jaunas prasmes ! V - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati):Ir 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati):Nav 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati):Nav VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds: Artūrs 4.1, Tavs vecums: 19 4.2 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: Esmu 4.3 Ja tā, tad kāpēc? Bezpriģela rezultātā dzinot huiņu ...
 9. 1. Your SteamID or the link to your steam https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:1041394156] 2. Server which you got banned in. pub 3. Admin that banned you. Foxxy 4. Link to your ban in the chill.lv/bans/?bandata=4179 6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied. Cant open demo's. 7. Your comment about your ban. Mape bija Mirage, es normali spelelju 2v1 . Es saku vinet , Foxxyam galva trapu vis labi es tad pamanu kad foxxys iejet spekos nu ok es speleju talak. Es tad trakus šaviesnus galvas trāpu un foxxys mani tad nobanoja.
 10. Frakcija tiek arhiveta, jo netika izradita nekada aktivitate ilgak par nedelu.
 11. Sveiks Ocean1, par cik vairaki topiki tev ir bijusi nozagti un isti neuztver nelegalo frakciju nopietni un ticu, ka tu nespesi kvalitativi novadit to, esmu nolemis tev aizliegt veidot jebkadas nelegalas organizacijas, ja tiks veidotas, tas tiks uzskatits par spamu un tiksi bridinats ar bridinajumu punktiem ieks foruma, iesaku tev pievienoties jau kada no esosajam nelegalajam organizacijam lai saprastu, kas ka strada.
 12. Ja 3 dienu laika, sakot no sodienas, netiks redzeta frakcijas aktivitate, frakcija tika arhiveta.
 13. Lol, es tās abas bildes 10 minūtēs uztaisīju. Tiešām neko originālu nevar izdomāt?
 14. Ak dievs, ko tu kopē, tas ir mana drauga topic, palūgšu arhivēt un liegt šim indivīdam veidot nelegālās frakcijas. Ar cieņu mīlošais gamemasters teetuks.
 15. OOC INFORMACIJA AUTOMATISKI PIENAC MUSU F3 PARAKSTIES CK/FPK/PK Ja tiks taisit mg termiņi automatiski kick no f3 ja nodosi hooda vietu automatiski CK nedrikst neko teikt nevienam ja ne ck
 16. Pirms Darba! Darbs! Pie veikala! Pārdošana!
 17. Veiksmi vecais, varbūt ingame saskriesies. Gl
 18. Last week
 19. Sveiks @parashuts Pārlasiju tavu topiku un nobrīnijos. Topiks nav uztaisīts nopietni un es nezinu vai tu to arī tā domāji vai kas. Ar nožēlu paziņoju, tavs topiks tiek noraidīts. Ar cieņu, Administators Kaspars!
 20. Došu tev ZAĻO GAISMU, pārlasiju tavu pieteikumu un liecies sakarīgs.
 21. Noteikumi pa ir vienkārši, iemet to ko šobrīd vai pedējais ko tu Klausijies, es piemēram klausos.
 22. Sveiks @Steezijs Pārlasiju visu un sapratu visu skaidri un gaiši. Viss tika isdzests un personas tika sodītas! Nēsmu redzējis kad kāds ir bugojis naudu. Par to ka kāds Administrators ir teicis par to NonRP F3 leave, bet droši vari man uzrakstīt iekš discord (Kaspars#6969) un risināsim to problēmu, jo es tev pilnībā piekrītu! Ar cieņu Administrators Kaspars!
 23. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs pieņemt, uz pārbaudes laikuSazināsimies ar jums pa jūsu telefona numuru.Ar godu Los Santos Policijas Departamenta priekšnieks - L.Campagna.
 1. Parādīt vēl aktivitātes
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.