Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
- ...
Vārda dienas:
Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Vēlos redzēt demo de_cache bans laika 🙂
 3. Tavs nickname : Fudy fanboy Administratora nickname : t0nt0 Bana izraksts (HOME->PUBLIC SERVER->BANI) : Šeit atrodama bilde uz bana izrakstu. Vai arī šeit ir links uz banu listi http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:433072818&advType=steamid&Submit Paša apraksts par situāciju : Nu es nezinu kapēc man ir bans vai par to, ka es trāpiju lucky shotu. Vai arī es nesadzirdēju to, ka man teica nomaini nick. Es īsti nezinu vai man teica vai nē. Varbūt nedzirdēju. Šo rakstu priekš Fudy fanboy, jo viņš īsti nesaprata kā tas jādara.
 4. Today
 5. Jameson

  Botgun

  Man arī netraucē tas botguns
 6. Hunteris

  Botgun

  atstājam, šis ir viss viens liels gaumes topiks, kā kuram, tevi annoyos tas, ka tevi nosprayos ar botgunu, bet enemys būs apmierināts, tas pats ir ar to, ka serverī varbūt nelaižam kkādus nereāli labos šāvējus? nav tak godīgi, ka viņš visus nošaus, nu ne tak, ja ierocis ielikts, jāpaliek, man arī nepatīk, ka tu žurko tik traki lai to ranku tādu dabūtu, tāpēc es nesaku, ka tevi vairs nevaram laist serverī.
 7. Kajs

  Botgun

  netrauce , ierocis paliek ierocis !
 8. exsup

  Botgun

  mož ak47 un emku izņemat?
 9. LittleMonkey

  Botgun

  Tāpat kāds labs šāvejs paņems un nošaus. Nav jēga likt limitu.
 10. Fenix

  Botgun

  Rec, bet varētu arī uzlikt limitu awp daudzumam, piemēram, 3 awp katrā team savādāk, ja ir 8v8 nav tik viegli sitos ieiet, ja pretī ir normāls šāvējs.
 11. kaiminsh

  Merch GIVEAWAY

  thanks 😉 ❤️
 12. Yesterday
 13. Laiks jauniem cilvēkiem, kas kaut ko arī darīs. Man nebūs laika tagad. Kā arī pubā arī vairāk kā Esmu pāris reizes uzšāvis , pateikt nevaru. Varbūt vēlāk. Vispār par aspewi arī , nevaru viña vietā neko teikt, bet pagaidām neizskatās ka viñs ñems dalību. Kolxoz pēdējā gada laikā bišk pačakarēja ticību sistēmai, bet future is now , make chill great again 😁😁😁
 14. Fudy

  Merch GIVEAWAY

  Rip seroxe
 15. Rubijs

  Merch GIVEAWAY

  nu jasna :D`
 16. Mini

  Merch GIVEAWAY

  Šī giveaway uzvarētājs @kaiminsh! Apsveicam 🙂 PM Man. Tūlīt laidīsim jaunu giveaway gaisā.
 17. t0nt0

  Botgun

  Es arī atbalstu šo ideju 🙂
 18. Ledinjs

  Botgun

  Bet redzi, gribi priekšrocības, arī nopērc VIP. To jau Tev neviens neaizliedz.. tikai protams, tas maksā naudu. Visi to negrib tērēt un ir žēl priekš VIP. Es runāju tieši par go versiju. Neatminos nevienu serveri kurā būtu aizliegts pirkt šo minēto ieroci.
 19. Seroxe

  Merch GIVEAWAY

  Varēju labāk stats dabūt ,bet Fudy nabags un tāpēc tā :0
 20. Seroxe

  Botgun

  Sen jau no CS 1.6 laikiem apmēram 90% serveriem tika noņemts bot guns. Tas tāpēc jau tā ir viegli dabūt kills un žurkot apkārt. VIP vispār šauj caur sienām un redz vai trāpa ,vai netrāpa.
 21. Ledinjs

  Botgun

  Visi ieroči ir domāti, lai ar tiem spēlētu un šaudīties. Nevajag ņemt laukā kko tādu kas ir spēle jau no tiem sākumiem. Gaumes atšķiras un visiem nevar izpatikt nekad. Tas ir apmēram tāpat kā šitāda ideja - izņemiet flash granātu laukā! Man nepatīk kad mani noflesho. 😅
 22. Rubijs

  Botgun

  REC Man baigi netraucē, bet redzot ka citiem nepatīk. Labāk ir izņemt :)
 23. Fudy

  Botgun

  REC atbalstu šo ideju, bot gun man jau ir apnikuši.
 24. Seroxe

  Botgun

  Īsi sakot vajag no CT un T side izņemot tos bot guns. PUB Serveros vispār nevajadzētu būt viņi. Nezinu vai tā ir bijis ,bet soroks saka ,ka Mini ļauj tos botguns izmantot un viņi netiks ņemt ārā. Rakstat Rec ,ja ideju atbalstat.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.