Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Steam profila links https://steamcommunity.com/id/Janis1337228696/ Discord id (piem : "Sanja#1337" ) jan4ux#3644 Iesākumā tu varētu nedaudz pastāstīt par sevi - no kurienes nāc, kā tevi dēvē u.tml. Tavs vecums? 18 Kāda ir tava administrēšanas pieredze? Nosauc konkrētus serverus kuros esi saskāries ar access lietošanu! Esmu bijis administrātors kick.lv dd2 serverī aptuveni pus gadu, ja ne ilgāk. Kāpēc tieši tu, ar ko tu atšķiries no citiem, kā tu mums spētu palīdzēt? Nu nezinu ar ko atšķiros, bet, man ir gadiem ilga pieredze ''CS'' sfērā, tik pa cik man nav bijis neviens false bans pus gada laikā, šaubos, ka šeit būs problēmas. Spēlēju arī nemaz tik slikti. Norādi linku uz saviem statiem! ( Ja tev ir mazāk, kā 35 stundas, tad vari nemaz nerakstīt tālak! ) http://prntscr.com/owoeuw. Zinu, ka nav līdz galam sakrātas, bet drīz būs! Jāiegūst respekts no pārējiem spēlētajiem un adminiem, jo viņu viedokļi ļoti spēcīgi ietekmēs gala rezultātu. Jābūt vismaz nodotiem 2 pārkāpējiem. Caur /calladmin esmu saucis administrātorus uz 3 čīteriem, nezinu, vai beigu galu rezultātā šie tika banoti. Pēc sirds patikas, vari kaut ko vēl piebilst, lai ietekmētu mūsu viedokli.
 3. uzrakstīju par tuscan un cobble, jo cobble ne visiem cilvēkiem patīk + es nezinu vai cs go ir tuscans kā tāds
 4. Šim gan nepiekritīšu. Tu esi moderātors. Tev ir jāuzvedās tik adekvāti cik vari. Tev ir jāraksta gramatiski pareizi, Tev ir savā ziņā jārāda piemērs tiem pašiem sīkajiem kā vajag uzvesties.
 5. Mapju papildinājums ir in works manuprāt, jo kā jau tu vari redzēt čatā, mini uzrakstija, ka papildinās mapes.
 6. piekrītu un arī nepiekrītu, piedod, neesmu es latviešu valodas stundā, kur man jāraksta perfekti, nerakstu arī neko oficiālu kur man būtu jāraksta nenormāli gramatiski pareizi, ja man par to aizrādīs vadība, tad arī rakstīšu gramatiski pareizi, šobrīd neiespringstu, automātiski kko rakstu .
 7. heey 😛

 8. Lūdzu, atrodi ''tuscan'', ''cobblestone'' mapes un ieliec pubā. Būšu tavs vergs ❤️
 9. Par moderātoru: Hunter, lūdzu, sāc rakstīt pareizi, kā nekā esi moderātors serverī. Par situāciju: Dārgais draugs, tagad pasēdi un paprāto pats - Diviem spēlētājiem ir pārāk līdzīgi nickname, kamēr forumā ir noteikums, kas vēsta: "Katram spēlētājam ir jābūt unikālam nickname". Jūs šo noteikumu nebijāt izpildījuši, līdz ar to moderātors darīja to, kas ir jādara, jebšu sodīja. Nebūtu viņš to izdarījis, dabūtu pa ausīm no šefiem, jeb adminiem. Pēc manām domām, jūs paši sev izrakāt bedri. Tagad sēžat malā un kasat kuli ;c
 10. Discordā jau ierakstīju, bet nolēmu ka forumā arī jaieposto. SMAC dod ĻOTI daudz false positive suspected cheating cilvēkiem ar lielāku ping, ja viņi spēlē ar AWP (nu vismaz cik es pamanīju). Nolēmu iepostot arī forumā priekš tiem, kuri discordā vēl nav ziņu redzējuši! Ar false ban problēmu nav.
 11. ko tu tagad izdomā? izlasi noteikumus, niki nevar būt ļoti līdzīgi vai pat vienādi, bridinajums/kick/ban 1h, izdariju to ko noteikumi nosaka, tu pats viņus izdomaji, taka kluse.
 12. Sveiks īsak jau nevarēja 😄
 13. Yesterday
 14. Mini

  Sveiki!

  Var redzet ka ciinjas biedri 🤣
 15. bet niksam ir salasams nav simboli nekadi tev niks hunter nav orginals nomini tas pats ko tu te megini iestastit vai ienaks mans draugs ar meteorits9 abuss divus banoti ?
 16. pilnīgi nepamatots? tu izdomā noteikumu "nikam jabut orginalam" or something in those lines, viniem 2viem bij niks caw, paprasiju lai nomaina, dirsa man virsu, kads tev nepamatots bans.
 17. Vakardien skatījos par admin stealth, shovakar uzlikshu 🙂
 18. Hunter sm_psay "niks" "teksts" https://wiki.alliedmods.net/Admin_Commands_(SourceMod) +vajag ielikt admin stealth kad iejiet specos neredz adminu
 19. HUNTER kas vainas nikam "caw" ? pilnigi nepamatots bans
 20. Vajadzētu kādu saziņu, starp adminiem un playeriem, playeri var rakstīt team chata adminiem ar "@dada" tas jau ir, jā, bet admini viņiem var atbildēt tikai čatā, un šodien man uzrakstija, ka caw cheato, un tiklīdz es atbildēju, čalis pamanija, pastaveja afk apos, un bij pilnīgs bots pēkšņi.
 21. Šeit pat mājaslapā kādu laiku bij noteikumi, kur bij noteikums, ka nikam ir jābūt unikālam un orģinālam, man bij vienalga kurš no jums viņu ir uzlicis, es abiem pateicu, mainat nost, tu vispāŗ man kko dirst virsū par to sāki, jūs kādu laiciņu nevarējāt nomainīt nikus, so, bans. nav jau permanent bans, izcietīsi. +raksti sūdzības tur kur tu viņas domā rakstīt, nedaudz zemāk bij "chill.lv public server" un tur varēji par mani sūdzēties. ne te. EDIT: Tavs draugs vispār, kad es tevi nobanoju, mani par dauni nosauca. so viņš vispār var neraudāt.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.