Jump to content
Sveicināts CHILL.LV spēļu portālā jauniešiem.
Vārda dienas:   
- ...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Last week
 4. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  well m8, im admin if u didnt see, un tev ir jāklausa manām pavēlēm kaut vai uz brīdi, un nomuteot csā es nevaru, tad tu rakstīsi sūdzību, ka es neklausos, ka tu kādu nosūdzi čatā/voice čatā, un par tiem 16 gadiem, tu esi vienīgais, kas šeit sajuta varu, kā pateica, ka es esmu kļūdijies, tā tu esi tāds nazis palicis, es nevar. Man vienalga vai es esmu dievs, vai tavs tēvs, ja tu esi ienācis serverī spēlēt, kur es adminēju, vai kāds cits admins, tev ir jāklausa manām/citu adminu pavēlēm. Edit: tev pašam nav vairāk par sešpadsmit. 😄 🤦‍♂️
 5. Earlier
 6. $MrTNG

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Es nedomāju ka tu esi dievs, un man būtu jaklausa tavai prasībai beigt izmantot spēlei paredzētu funkciju "Mikrofons". Sevi šeit es varu personīgi aizstāvēt, jo tiešām kā augstāk minēja, csgo dod iespēju bloķēt cilvēku, kas būtu bijis daudz atrāk nekā likt !gag !mute, kā arī privātas sarakstes ir temp. that means man nav pierādijumu tavai leksikai. Un es domāju ka 16 gadīgiem bērniem Admin tiesības nevar dot, nejau tas ka varbūt viņš savos 16 ir sakarīgs, bet gan tas ka viņam ir iedotas parākas iespējas, un lielāks e-dick , kas nozīme ka viņš sajūt varas garšu, es personīgi būtu gatavs rakstīt sūdzību velreiz, tikkai tādēļ lai viņam noņem to ADMIN statusu.
 7. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  I mean, es savu vainu te nesaskatu, ja es brīdinu lai beidz runāt, jo visi reizē bļauj, tad viņam ir jaizverās uz momentu kaut vai.
 8. losis

  Mūzika #1 Sējums

 9. Kur var iegadaties VIP šeit?

 10. Yoo, Tu esi no kurienes?

 11. Bans ir noņemts jau kādu laiciņu, ja ir kādas neskaidrības uzraksti man privāti 🙂
 12. Mini

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Šeit visas puses ir vainīgas, bet adminam brīdinājums 😉
 13. linardio

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Domāju ka šajā gadījumā gan šis konkrētais admins pāršāva nedaudz pār strīpu, jo tev ir iespēja pilnīgi nobloķēt viņa komunikāciju !gag, !mute, neredzu iemeslu viņu banot. Kā arī ja gatavojies eksāmenam, tad slikti, jo tajā brīdī spēlēji CS:GO. Un jā… Diezgan neloģiski aizrādīt Latviešu spēlētājam Angliski, varbūt viņš nemazām angliski nesaprot?
 14. Hunteris

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Būšu pavisam tiešs, es jūs brīdināju 3x, teicu muteošu visu, lai gan angliski, bet teicu, ka muteošu visus kas neizvērsies, nomuteoj tevi, tu sāc spamot ka es esmu daunis utt, par to arī bans, worst admins n shit, uzreiz uzaicināji, un sāki man piesieties par to mute, kur es tev paskaidroju, ka es nevaru pateikt kurš runā par hakeri, un kurš ar draugu, es jūs warnoju, ja tu tajā brīdī nevari aizvērties, sēdi zem mute, to čīteri es nevarēju nobanot, jo viņam niks bij bugged, bet tad es atcerējos par komandu !admin kur var renameot čaļus, un tikai tad viņu nobanoju, well, maybe aizmāršība, bet nevarēju uz vietas izdomāt, kad tu man steama spamo, un visi serveri spamo, ka kāds cheato. Ja kāds par to mute nesaprata, visi vienkārši reizē kko bļāva. P.S. neatbildēju tik ātri, jo gatavojos Latviešu valodas eksāmenam. Edit: Gribu redzēt, kur es tevi par "kroplis" nosaucu. 😄 pat ja nosaucu, tas bij aizsviļoties, jo tu spamoji non stop steama, kamēr es runāju discorda, un cenšos izdomāt, kā nobanot čali kuram niks ir bugged. Tavs mute ir pamatots, jo es warnoju jūs, un tu runāji tajā brīdī.
 15. larkee

  Čau no WizKhalifa*

  Skumji piedzimt, kā dabas kļūdai, ne?
 16. huliganka``

  Čau no WizKhalifa*

  Debīls esi slimais ?
 17. $MrTNG

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  STEAM_0:1:234379864
 18. Man liekas bans tika uzlikts man, jo bija spinbotters šitajā 1v1 serverī un viņš ar savu name changer mainija vārdus visu laiku.
 19. Mini

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  Tavs Steam_ID?
 20. Big man 4:3 800x600 res

 21. 1. In-game name: dEV1.eX 2. Iemesls par, ko saņēmi banu no servera: Rekt chiters 3. Situācijas apraksts, kuras dēļ Tu tiki banots/a: Nu kroč. Uztaisu jaunu acc jo uz otra acc cooldowns par draugu šaušanu ;d uztaisijis es biju kapāt mm dabuju mg 1 kas ir 1 ranku zemāk pa manu main mg2. 4. Ievieto demo / video, kurā tevi nobanoja: Prasat adminam. Man nav plus crasho spēle ja mēģinu kaut kādus citus demo skatīties.
 22. $MrTNG

  [Sūdzība] Administrātors "Hunters"

  P.S.S - Viņš vel iemeta banu, arī nesapratu par ko, viņš kautkāds lēns jums te ir, iespējams iedeva banu par "Daunis?".
 23. 1. Norādi admina vai spēlētāja vārdu temata nosaukumā : Hunters 2. Situācijas apraksts: Pavisam vienkārši, sēžot serverī spēlejot 1v1 arēnu, ienāk čīteris, par ko visi ir salty, un runā mic ne tikkai par čīteris bet par visu kas vien notiek, pēc kā ienāk admins un sāk mutot visus kas runā pa mic, taj skaita arī mani, pēc kā es nesaprašānā uzrakstu čatā "Daunis?" jo bezsakarā uzliek muti man un vel 2-3 spēletājiem, pēc kā viņš sāk gudroties, un es pretī (Un nesāciet ar to ka tev nevajadzēja tur aizskart adminu vai tā un tā, jo jebkurš par nepatiesu mute, lietojot mic būtu ļoti salty). Pēc kā pargājam privatajās sarakstēs risināt mūsu konfliktu , pie kā viss atrisinājas ar to ka Hunters aka Admins, nemāk lietot savas admin spējas, vēlak vel mani nosaucot par kropli, es nedomāju ka tik neadekvāts administrātors ir pieļaujams administrātors, tad labāk vismaz ārzemniekus par adminiem, nejau sīkos. 3. Demo / video ieraksts - Diemžēl nav, jo nespēju atrast viņu. P.S - Es uzskatu ka mute ir nepamatots, jo kapēc gan es neesmu tiesīgs lietot mic kas ir šīs spēles sastāvdaļa, un kapēc admins nevar sekot līdzi čatam, jo čatā atbildētu kāds kam nav mic, vai arī nerunā caur mic, par to ka ir čīteris, kā arī kapēc gan viņš neizskrien cauri arenam paspectojot kurš ir čīteris, jo bija pat acīmredzams ka cilvēks griežas 360° un liek galvas. (GOTV Arhīva ieraksti tiek dzēsti ik pēc 2 dienām, ja tev nav pierādījumu, tu to vari pieprasīt no mūsu demo ierakstu arhīva) 4. Iztiksim bez apvainojumiem un rupjībām, pretējā gadījumā sūdzība tiks slēgta.
 24. Asp

  Čau no WizKhalifa*

  hello=]
 25. cr3w

  Čau no WizKhalifa*

  Sveiks
 26. ExtriM

  Čau no WizKhalifa*

  hey
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.