Jump to content

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. @District76 es patiešām nesaprotu, kas tev šoreiz sāp. Tu pārkāp noteikumus un izliecies, ka zini visu, taču tā nav. Kā jau Rexx minēja, tev šajā sūdzībā taisnības nav. Ja nemāki cilvēku nesaukt par Lowaks vai P0kemons u.tml. tad sūdzibu vari pat nerakstīt TC
 4. Kā jau RavenS teica, maini savu attieksmi pret administrācijas komandu. Pirmā rindiņa no tevis ( PM ) ir pietiekmi, lai tu tiktu ieslodzīts. Viss šeit ir patiess. Tiki iejailots par OOC Insult TC
 5. Closed till final verdict from BT.
 6. Nav pēc parauga TC
 7. Sveiks @shameoffic97 vēlos paziņot to kad jūsu frakcija tiek Arhiveta Neaktivitātes Dēļ! Ar cieņu: Privāto fmk līderis Sanfliex2k21
 8. tak bļe es visu jau zinu, beidz tēlot.
 9. Tas ir reāls mg šmurguli bails palika?
 10. Ej kakat tads lowaks , 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣
 11. WTF. jūs pa telafonu par ieročiem runajat? Jūs tik daudz kļūdas pieļāujat. IRL amerikā ja tev ir criminal record tad ir 99% iespēja, ka tavus phone shit izseko kopperi. Lūdzu tu kā admns met sevi ic jailā.
 12. Nebūtu tu labāk sācis runāt par to. Ielien blakusprojektu arhīvos un atradīsi labu rp.
 13. Sveika, no manis šoreiz būs pret, uzskatu kad nedaudz jāpaspēlē iekš komūnas, un jāiejūtas tajā, gluži kā mājās, kā arī izlasot pāris rindas, un tajās ir minēts, kad vēlies GM statusu, jo vēlies palīdzēt cilvēkiem, kā tieši tu spētu palīdzēt? uzskatu kad lielākais pienākums ir apmācīt spēlētājus RolePlay skvērā, topiks īzsti mani nepiesaistīja, bija maz kas rakstīts. Jauku dienu!
 14. Nu ja sūds neko citu kā gang mafiju pats tu nejedz uzerpot .
 15. Vakar
 16. Paraugs. : Administrātora-Rp Pārziņa UCP : ( Admina segvārds ) | : District76 Administrātora un tava situācijas konkrēts datums un laiks ? : 23.01.2021 - 01:18 - Ravens Pārkāpums ko administrātors ir veicis , jeb konkrēti pamatota vairākās rindiņās, šī sūdzība : Varu sākt ar to, ka Policijas departamenta roleplays no šī vadītāja puses ir 0 - iegūldījumu organizācijā neēsmu redzējis. Vieni vienīgi debīli /status M4 atrastos mugurā utt. Aizstāv savus biedrus ārpus tēla ceļā ignorējot ieteikumus un prasības. Ravens, kā LSPD vadītājs nekam nav sagatavojies, nav DP sūdzību toppiki un daudz kas trūkst. Pavisam noteikti galvenais mērķis kādēļ es šo sūdzību rakstīju ir nepaties administrācijas ieslodzījums. Sākšu ar to, ka gamemaster mērķis nav sodīt, bet gan pamācīt roleplay un izskaidrot. Šodien pa nakti mani ajailoja nepatiesi par NEEKSISTĒJOŠU noteikumu ''maini attieksmi'' - https://imgur.com/a/k5HI06I Ļoti labi ir redzams, ka administrācijas biedrs soda mani par noteikumu kurš neeksistē vispār! Lūgums šim administrācijas biedram atņemt gamemaster statusu, kā arī izvērtēt situāciju un manu ieteikumu par LSPD vadītāja maiņu, jo redzami aizstāv savus biedrus ooc ceļā. Ieteikums ? : Statusu nost. Veids kā šo varam ātri un mierīgi atrisināt ? : Statusu nost.
 17. tā tēma ir sūds. Sorij, tur nav ko lasīt.
 18. EAZY.

  CS GO

  Darīts jau.
 19. Sveiks @Marcus_James., Izskatot šo pieprasijumu uz mehaniķu spējām, esmu izlēmis atteikt. Iemesls ir tāds kad šis teksts ir kopēts.
 20. Izlasi topiku pirms komente..
 21. Sveiks @Johnny Deizyy Lai dabūtu mehāniķa spējas, sākuma ir jauzraksta pieprasijums uz mehāniķa spējām-
 22. Reāls nelegālā grupējuma roleplays - nest mēbeles.
 23. Noyds

  CS GO

  izdzēš cheats nebūš tā Bet verifajo failus mošk palīdzēs ja nē reinstal full reinstal
 24. es uzmestu te FFFF kādū Warn par multi post.. wait for the Bantam . And stop spamming like ashole !!!!!!
 25. FFFF

  oh, sorry. Giving arguments and show facts is harder that just reporting and banning innocent people

 1. Parādīt vēl aktivitātes
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.