Jump to content
 • Čatiņš

  Load More
  You don't have permission to chat.

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Galīgi Anti ar Tavu attieksmi un uzvedību diemžēl neesi vajadzīgs . Un acc pieteikums patiesām isktas nokopēts .
 3. Šitas ir tas fujaks kas pirms 2 nedēļām vēl kaut ko dirsa gan forumā čatā ,gan sudigus reportus meta serverī . Skrien tik pēc statusa xd , sad. Anti PS . Šis pieteikums 95% ir ctrl c no pagājušā viņa pieteikuma. Viņš pat jaunu nebija spējīgs uztaisīt
 4. Stati strādā, so izdari kas prasīts
 5. Vakar
 6. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? retake - Tavs vecums? 17 - Links uz sasveicināšanās topiku! - Tava pieredze kā adminam? iekš cs 1.6 serveriem esmu daudz kur bijis - Links uz taviem statiem! Ir daudz vairāk par 50h. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Par mani apliecinājumu varētu dot labais cilvēks, klaudi, benchix un iespējams daudzi citi. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Esmu diezgan aktīvs, un es varu ļoti labi noteikt kurš cheato un kurš necheato. Un esmu ļoti daudz mainījies tajā ko saku, un kā uzvedos. - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Ik pa laikam ienāku uztaisu jaunu anketiņu uz retake.
 7. Last week
 8. tas jau bija gaidāms , ka lielākais atkaris paņems ;D
 9. labāk būtu priecājušies , ka čalis savu vip adod a te tik raud
 10. kur points visiem tiem nosacijumiem? prosta atdod jebkam...
 11. Steam ID nav nepieciešams. Tākā droši piedalies.
 12. Ja ir tādi noteikumi , tad es laikam nevēlos to VIP
 13. Hello!!! Tākā tuvojas helovīns un visi atkal ir sākuši spēlēt CS ir iespēja laimēt VIP jebkurā serverī uz mēnesi(izspēlēju savu VIP no 1v1 turnīra). VIP izlozēsim 31.okt. Noteikumi, lai piedalītos. 1. Profilam jābūt vismaz 2-3 mēnešus vecam. 2. Jābūt uzrakstītai "Čau vēstulei" 3. Nedrīksti būt banots kādā no Chill.lv serveriem(Diemžēl). 4. Jānorāda savs ingame niks un Discord ,lai var sazināties ar uzvarētāju. Good Luck! -BurunduX
 14. !Turnīrs ir noslēdzies! 1.Vieta - Benchix 2.Vieta Zhube 3.Vieta BurunduX 🏆
 15. Ciw, ir jau paspēlēts awp serverī arī kko varu pateikt. Mapes pārāk maz, garlaicīgi spēlēt. Vajag lai vairāk kartes ne tikai tur vienkārši skrien vajadzētu kur ir arī piemēram ir kkads fun no tā, un protams serverī var atrasties 24 spēlētaji mapēm vajadzētu vismaz būt drusk lielākām. Par pluginiem ko tu rakstiji, jā tas būtu viens no plusiem. Vispār kur ir dgl un secondary ieroči tas vispār ir garām. Ja ir palikuši 1v1 var izvēlēties viens no viņiem ar kādu ieroci tu spēlēsi protams magazinā ir 1 lode un katru reizi ir jāpielādē. Viens no variantiem.
 16. nevis nav fribes spels , bet cilvēks 1 netiek galā ar 2reteik, 1 zm , public, am , awp un vēl ģimene pa vidam tam vissam ir idejas nav sliktas vajag adzīvināt awp serveri .
 17. pilnigi par, serveris diezgan mainitos, bet to ari vajag, jaunas kartes, citadaki raundi un ilgak karte iet. savadak apnicis bungalowu, legos un portalu spelet.
 18. Sveiki! Tātad, es personīgi vēlētos awp serverī redzēt kaut ko jaunu. Protams,ka tas ir atkarīgs no augstākstāvošiem īpašnieka/iem. Saprotu,ka galvenais fokuss ir uz public serveri,bet gribētos arī redzēt jaunas lietas awp serverī. Nezinu vai tas ir ļoti grūti ielikt tādus pluginu vai nē. Ceru,ka vismaz uzklausīsiet kādu ieteikumu. Pirmkārt, es vēletos serverī redzēt tādus,kā fun raundus,piemēram, headshot round,kur attiecīgi mērķis ir tikai galva, noscope rounds, kur spēlētājiem tiek liegta pieeja iemērķēt un attiecīgi šauj bez scope, scout raundi,kur vienu raundu attiecīgi šaudies ar skautiem. Ir vēl visādas opcijas un iespējas ir vajadzīgs tikai īpašnieka gribasspēks. Otrkārt, beidzot ir jāmaina mapes ilgums, proti, nevis mape beidzas,kad pirmā komanda sasniedz 16 roundus,bet mapei ir noteikts laiks,piemēram, mapei būtu atvēlētas 20minūtes. Awp serveris nav public,tāpēc uzskatu,ka nav vajadzīgi 16 raundi,bet gan laiks. Treškārt, vēlētos redzēt jaunas mapes un izņemt mapes, kuros ir deagl. Nesen kāds vēl izveidoja topiku par awp servera mapēm,tikai atkal nav bijis gribasspēks tās ielikt. Runājot par deagl,kas ir dažās mapēs,tad tas ir galīgi lieki,jo visi nevis izmanto awp,bet tikai deagl. Vēl būtu risinājums deaglam uzlikt tikai 1 lodi un ar to arī pietiktu. Ceturtkārt, zinu,ka vairāk tiek domāts par public serveri,bet awp serverī arī vajadzētu ielikt ANTI AFK pluginu,jo daudz spēlētāju izmanto šo iespēju,lai dabūtu free cases. Piektkārt, pievienot !nominate komandu,lai varētu ievēlēt nākamās mapes. Tauta parasti pazūd,jo uzliekas random mape. Summējot visu kopā,manuprāt, ieteikumu nav tik daudz un tos nav tik grūti ielikt viss atkarīgs no īpašniekiem. Beidzot ir jāuzlabo arī subserveri,jo es redzu lielu potenciālu awp serverim. Tikai tam ir pāris nepilnības. Garantēju,ka arī parādīsies interese jauniem spēlētājiem. Ar cieņu, mīļais Tārpels! ❤️
 19. Turpinot par AWP serveri , varētu BEIDZOT izņemt DGL no visām AWP kartēm
 20. Es iesaku vienkārši awp serverim pievienot tādus,kā scout rounds,headshot rounds,noscope rounds, scout headshot rounds utt. Visādus fun rounds. Un beidzot uztaisīt,ka mape beidzas pēc noteikta laika nevis uzvar tā komanda,kura pirmā tiek līdz 16. Viss jau atkarīgs no augstāk stāvošiem. Ja šīs lietas būtu pievienotas garantēju,ka tauta būs awp serverī 24/7. Un beidzot vajadzētu tās jaunās awp mapes pievienot no tā topika,ko mini minēja.
 1. Parādīt vēl aktivitātes
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.