Jump to content

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Kā nelegālo FMK vadītājs, izlasot šo topiku, es esmu izdomājis dot iespēju šai frakcijai, kā arī gaidu ss par notiekošo. Ceru ka būsiet aktīvi, lai nav ar nožēlu jāslēdz ciet. Frosty : )
 3. Colombo crime family ir viena no pazīstakamajām nelegālājām organizācijā Los Santos. Colombo crime family valda Los Santos ielas kopš 1928. gada. Dēļ šīs mafijas, sākās kāri starp Colombo Crime Family un Polcijas Departementu. Dēļ šīs organizācijas Los Santos un tā apgabalā tika izpalatīsts daudzas narkotikas, kā kokaīns,marihuāna,Metamfetamīns un kā arī LSD. Kopš 50gadiem Los Santos apvidū katru gadu vairāk un vairāk cilvēki jau ir pārdozējuši no narkotikām un noslepkavoti dēļ šī grupējuma.1967. gadā tika pasūtīta slepkavība uz Colombo crime family Galvenā Johnnie Hernandez, pēc slepkavības ielās valdija nemiers, vairāki organizācijas biedri gāja bojā dēļ šī pasākuma, un kā arī zaudēja savu tertoriju. Tagad viens no vecākajiem biedrim, zināms kā Mike Brenan, ir atsācis Colombo Crime Family kustību pilsētā ar saviem vecajiem biedriem. Mike ir zvērējis ka atriebs Johnnie Hernandez nāvi.
 4. Esmu nolēmis arhivēt jūsu F3, jo neredzu aktivitāti no tavas puses.
 5. Esmu nolēmis arhivēt jūsu F3, jo neredzu aktivitāti no tavas puses.
 6. Esmu nolēmis arhivēt jūsu F3, jo neredzu aktivitāti no tavas puses.
 7. Esmu nolēmis arhivēt jūsu F3, jo neredzu aktivitāti no tavas puses.
 8. Esmu nolēmis arhivēt jūsu F3, jo neredzu aktivitāti no tavas puses.
 9. Sveiks, ivar! Man liekas, ka topiks nav uztaisīts nopietni. Ar nožēlu paziņoju, ka nevēlos izsniegt tev F3. Pēc 1 nedēļas vari mēģināt atkārtoti.
 10. Sveiks, Valchhaaa! Topiks bija sakarīgs un ceru, ka būsi aktīvs. Viss priekš F3 tiks izsniegts, gaidu arī pirmos SS. Kontaktējies iekš discord vai ingame - ((lilmonkey#1210)
 11. Sveiks, paziņoju ka tavs pieteikums uz mehāniķa spējām tiek noraidīts. Iemesls: Uz doto brīdi vel neesat atradis nepieciešamo frakciju kurā erposiet. Tad kad atradīsiet piemēroto frakciju kur erposiet, varēsiet vel reiz rakstīt pieteikumu uz Mehāniķa privilēğiju.
 12. Uztaisījām Omīšu pēcpusdienu ar cepumiem un tēju. Casino šoreiz nevarēja vadīt podkāstu, tāpēc to darīju es 😥 #################################### PALDIES VIESIEM! KazaK Seroxe Swordfish* Kreatiivs #################################### #################################### Bilde no studijas
 13. Paraugs uz Mehāniķa spējām. [Mehāniķis] - Tēla vārds uzvārds Pirms piesakies uz šo norādīto anketu zemāk vai tiešām pārzini visus mehāniķa nepieciešamos instrumentus , kurus būtu tev ar RP zināšanu pielietojumu jāattēlo precīzi tā kā tas ir ārpus spēlē , jeb īstajā dzīvē. Ja tu piesakies kā mehāniķis , kas rādīs citiem priekš skatu , tev ir jābūt zinošam par dažādiem instrumentiem, aprīkojumiem un procedūrām ko veiksi iekš savas garāžas/frakcijas , lai veiktu problēmu novēršanu un remontu transportlīdzekļiem ! Personāžs pilns vārds : Jessica Hemington Ekrān šāviņš no ./stats un ./history : https://imgur.com/a/s8Z7lyi un https://imgur.com/a/TYbJgnL Frakcijas nosaukums , kurā attēlosi šo spēju būt mehāniķim ( Obligāti ) : vel nav nopirkta bet drīz nopirkšu Pastāsti savu pieredzi tieši šajā jomā , kā arī nedaudz par savu personāžu : Šai joma man pieredzes nav bijušas pašam būšu ka iesācejs. Ļoti strādīga un labsīrdīga meitene, ar kuru var kopa strādāt un būt jautra kolēģe Izvēlies vienu no servera transportlīdzekļu pieejamajām detaļām/uzlabojumiem un sniedz aprakstu , cik detalizēti spēsi šo uzlabojumu uzstādīt vai noņemt : /me piejietu pie galda,kur atrastos tonēšanas plēve /me ar abam rokām no galda paņemtu tonēšanas plēvi, pēc kā to nestu uz mašīnas pusi /do butu redzams ka Jessica nāk uz mašinas pusi ar tonēšanas plēvi /me noliktu plēvi pie mašinās uz zemes, pēc kā atritinātu to vaļa ... /me ... un nogrieztu ta lai der uz mašīnas aizmugurēja stikla /do butu redams ka tonešanas gabals perfekti nogriests /me ar abam rokam no zemes paņemtu to nogriezto gabaliņu .... /me ... un lēnām to līmētu uz stikla /do pēc 1 stundas visi logi būtu perfekti notūnēti
 14. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs pieņemt, uz pārbaudes laikuSazināsimies ar jums pa jūsu telefona numuru.Ar godu Los Santos Policijas Departamenta priekšnieks - L.Campagna.
 15. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds:Lammar 1,1, Uzvārds:Carsom 1,2, Dzimšanas datums un vieta:1990 Gads 1 Janvaris, Red Country Slimnīca 1,3, Pastāvīgā adrese:IdleWood Mason Street #1 1,4, Tālruņa numurs:739807 1,5, Cita kontaktinformācija:Caur Epastu 1,6, Izcelsme:Amerīkanis 1,7, Dzimums:Vīrietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Mani būtu jāpieņem par LSPD darbinieku, jo spēju pieņemt pareizus lēmums, esmu strādīgs un aktīvs, izpalīdzīgs un saprotošs, izdaru darbu uz visiem 100%, labi spēju iejusties kolektīvos, esmu komunikabls, spējīgs braucējs, ar 11 gadu braukšanas stāžu, sportisks, ar ļoti labu fizisko sagatavotību, pārzinu LSPD darbinieku pienākumus, kurus arī pilnvērtīgi pildīju iepriekš. Kā arī, esmu disciplinēts un paklausīgs, klausu jebkurām, augstākstāvošo, norādēm, pildu uzdotos darbus līdz pēdējam, spēju atrast risinājumu ātri, svarīgās situācijās, esmu persona ar lielu pieredzi, saistībā ar apsardzes un policijas darbinieka jomu. Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks?kā pilnvērtīgs Virsnieks? Domāju ka jau visu paskaidroju augstāk, ko spēju un ko nespēju. III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati):Ja 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati):Ne 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati):Ne IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [X/✓]X Vidusskola [X/✓]X Augstskola [X/✓]X Bakalaura grāds [X/✓] Maģistra grāds [X/✓] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, Lammar Carson, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds:Ralfs 4.1, Tavs vecums:12 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?:Ja 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?:Ja 4.4 Ja tā, tad kāpēc? Dm + Log Off || 10.Noteikums || Bans uz 1h Nomierinies.
 16. Apskatoties tavu anketu, redzēju biki par maz RP. Palūgšu uzrakstīt vēlreiz, bet šoreiz notonēt mašīnai logus.
 17. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs pieņemt, uz pārbaudes laikuSazināsimies ar jums pa jūsu telefona numuru.Ar godu Los Santos Policijas Departamenta priekšnieks - L.Campagna.
 18. I - PERSONISKĀ INFORMĀCIJA 1.0, Vārds:Pablo 1,1, Uzvārds:Venedz 1,2, Dzimšanas datums un vieta: Losandželosas Slimnīcā 1,3, Pastāvīgā adrese: Jefferson 32 1,4, Tālruņa numurs:Bieži mainās 1,5, Cita kontaktinformācija:- 1,6, Izcelsme:Baltādainais 1,7, Dzimums:Vīrietis II - JAUTĀJUMI Kāpēc lai mēs izvēlētos tieši tevi? Jo esmu diezgan jauks un pratīšu tikt ar pienākumiem galā un problēmām Kādas ir prasmes, kuras tu vari sniegt mums, kā pilnvērtīgs Virsnieks? Šauju diezgan labi un braucu arī. III - ATĻAUJAS 2.0, vai jums ir derīga ar autovadītāja apliecība?(obligati):Ja 2.1, vai jums ir derīga ieroču licence?(nav obligati):Ne 2.3, vai jums ir derīga motocikla vadītāja apliecība ?(nav obligati):Nebraucu ar moci nav sanācis IV - IZLTĪTĪBA [Iegūto izglītību atzīmēt zaļā krāsā] Pamatskola [yes] Vidusskola [yes] Augstskola [yes] Bakalaura grāds [yes] Maģistra grāds [no] V - CITA INFORMĀCIJA LĪGUMS Darba līgums ar Los Santosas policijas departamentu ir oficiāls, tāpēc jebkura no pusēm to var izbeigt jebkurā laikā bez īpaša pamatojuma. LSPD var noraidīt vai pieņemt pieteikumus jebkurā laikā bez papildu pamatojuma. Jautājumi pieteikuma veidlapā ir neitrāli, tāpat arī atbildes. Es, JŪSU VĀRDS, atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa. Es, Pablo Venedz atzīstu un piekrītu iepriekš teiktajam un apliecinu, ka mana sniegtā informācija ir pareiza, aktuāla un patiesa VI - ((OOC informācija)) 4.0 Vārds:Rūdis 4.1, Tavs vecums: Neatklāšu citi zin citi nē baigi vajadzēs tad pm 4.2 Vai tev ir strādājošs mikrafons?:Ja 4.3 Vai jūs kādreiz esat bijis Admin Jailā?: Nop 4.4 Ja tā, tad kāpēc? Rakstu caur telefonu jo gaļons pc rubīt iekšā Tapēc arī nav tik daudz sarakstīts
 19. Last week
 20. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs atteikt.Ar godu un cieņu Los Santos Policijas Departamenta Priekšnieks L.Campagna.
 21. Izskatot jūsu Cī-Vī pieteikumu, esmu nolēmis jūs atteikt.Ar godu un cieņu Los Santos Policijas Departamenta Priekšnieks L.Campagna.
 22. pieteikums uz Mehāniķa spējām.docx
 23. Sveicināti, jau pēc šīs pamācības nosaukuma ''šaujamieroci un ložu izmēri'' jau jūs pavisam noteikti nojaušat, ko jūs iekš šīs pamācības iemācīsities vai arī uzzināsiet jaunu. INFORMĀCIJA NO WIKIPĒDIJAS UN CITIEM SAITIEM! Vislielākā kļūda, ko es esmu pamanījis ko lietotāji roleplayo ir Gta San Andreas bāzes šāujamieročus piemēram ''/me izvelk no jostasvietas Colt45, notēmē un sāk ar to atklāt uguni'' vai arī ''/me paņemtu no somas Tec-9, sāktu ar to atklāt uguni pa automašīnu.'' Katram šaujamierocim ir vairāk nekā 1000+ reālās dzīves nosaukumi. Vispopulārākie - Colt45 (9mm) - Berreta 92FS, Berreta 92F, Glock-17, Glock-16, Glock-19 Gen4 , Smith & Wesson, model 3914, Smith & Wesson, model CS9, Kā arī daudzi citi... Desert Eagle var droši saukt par augsta kalibra pistolēm, jo šie šaujamieroči kuri ietilpst parasti pie Gta San andreas bāzes Desert Eagle ir 38. Kalibra un augstākas pistoles. Desert eagle (38. un augstāki kalibri) - Berreta 845F (45.), Glock-21 (45.) , Glock-22 (40.) , Glock-23 (40.), Glock-30 (45.), Smith & Wesson, model 4506 (45.), Smith & Wesson, model 4566 (45.), kā arī daudzi citi. Pistoļu ložu izmēri (Lai izprastu, kādas traumas ir jāattēlo roleplayā pēc šāvieniem) Pavisam noteikti nedŗīkst aizmirs to, ka šaujamieroči izdala lielu skaņu, proti lietojot šaujamieročus ir liela iespēja, ka jūs paliksiet kurls uz mūžu. Dati var būt kļūdaini, jo decibili var atšķirties dēļ ložu tipiem. Šeit tiek ņemti Critical Mats bullets pistoles ( izmanto ļoti reti un ir salīzinoši skaļas) 9mm ieroču skaņa spēj būt no 90db - 150db. 45. kalibra ieroči spēj izdalīt skaņu no 158db - 215db Shotgun izdala īstenībā nedaudz zemāku skaņu parasti pat par 9mm, proti 67db - 112db Šeit dati var būt neprecīzi, informācija no wikipēdijas! Pistolēn ir parasti pieejami divi veidi ložu tipi. HolowPoint un parastās, holopoint parasti izmanto LAPD, Sheriffi un citi Law Enforment biroji. HolowPoint lodes ir teiksim tā ''bannotas'' no ASV armijas, proti tās nekad netiks lietotas iekš kariem no ASV puses. HolowPoint pretiniekam ir spējīgas nodarīt divreiz lielākus bojājumus, proti šīs lodes sadalās iekšā personas ķermenī, atstājot šādus bojājumus... HolowPoint VS Parastās lodes... Pavisam noteikti vēlos pieminēt to, ka pusautomātiskie ieroči (AB-10 (TEC9), MAC-10(UZI), MAC-11(UZI) IWI UZI(UZI), AGRAM-2000(TEC9) UC.) izmanto tādas pašas lodes, kādas izmanto Glock-19, proti sastāv 9mm, proti šis šaujamierocis nenodara daudz lielākus bojājumus, kādus nodara 9mm pistoles, bet šie ieroči šauj vairākas reizes ātrāk nekā rokaspistoles. Uzi tipa šaujamieroči (9mm) - MAC-10, MAC-11, IMI UZI, IWI UZI uc. Tec9 tipa šāujamieroči (9mm) - AB-10, Agram-2000, Scorpion Vz61, uc. Mp5 tipa šaujamieroči (9mm, bet reti augstāki kalibri) - H&K MP5A4 HG, jeb Heckler & Koch MP5A4 HG, CZ Scorpion EVO 3 S1 uc. Tālāk seko Bises, tās ir visvisādas, bet ir trīs standarti, parastās, automātiskās, kā arī mini, jeb Shawed-off. Parasti iekš parastajām bisēm, jeb Remington 870, Mossberg 500, Mossberg 500 Shockwave var ievietot precīzi 12 lodes, bet katrai bisei šis skaitlis var atšķirties. Parastās bises (12 Gaudge) - Remington 870, Mossberg 500, Mossberg 500 Shockwave, Mossberg 870 Tactical (parasti izmanto sheriffi) uc. Automātiskās bises (12 Gaudge) - AA-12, Franchi Spaz-12, uc. Shawed-off bises ( ir dažādi gaudge pieejami) - Sea Bears Bark. uc. Bisēm pieejamie kalibri, lai izprastu, kādas traumas roleplayot... Pavisam noteikti nevar aizmirst par benbang, jebšu sauktajām gumijas lodēm. Šīs lodes sastāv vai nu gumijas bumbiņas, vai arī daudz mazākas nekā parastajās lodēs metāla bumbiņas, kuras ir ietītas iekš speciāla ādas vai arī cita materiāla maisiņa. Parasti LAPD patruļās nēsā jau divas pielādētas bises, viena 12 Gaudge, parasti melnā krāsā un otra benbang bise, jebšu tā ir zaļā, vai arī dzeltenā krāsā. Šīs bises lodes ir tāda paša izmēra lodes, kādas lieto Remington 870, proti tās ir 12, bet iekš šaujamieroču veikaliem var iegādāties arī 10 Gaudge bises benbang lodes. Tālāk iet tādi šaujamieroči, kuri iekš Gta bāzes saucās (country rifle), šie šaujamieroči parasti sastāda tādus kalibrus, kā 30.-36. Contry rifle nosaukumi - M1 Garand Berga B1A4. uc. Parasti šādas šāutenes 1 Pasaules karā izmantoja vācija, kā arī citos karos ASV izmantoja kautko pavisam līdzigu ar nosaukumu M1 Garand. M1 Garand neizmanto magazīnus, bet gan Clipus, proti tie ir daudz vieglāki, bet tomēŗ spēj uzglabāt līdz pat 8 lodēm, priekš M1 Garand šautenes. Vispopulārākās šautenes, M1 Garand pārlādēšana noteikti nav viena no tām vieglākajām, bieži iesācēji nepareizi pārlādējot šo šaujamieroci atstāj savu pirkstu iekšā ierocī un tas aizverās ciet un vai nu salauž pirkstu vai nu rada lielas sāpes. Videoklips par M1 Garand pārlādēšanu - PS. Vēlāk papildināšu šo pamācību par šaujamieročiem AK-47, M4, jeb Zastava H1Z5, Nirico-500, Colt AR-15, Colt AR-10 uc.
 1. Parādīt vēl aktivitātes
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.