Administratora privilēģijas @ retake - feizeen

Status
Not open for further replies.

feizeen xD

New member
Apr 20, 2020
5
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlētos iegūt admina tiesības iekš retake servera.- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 18- Links uz sasveicināšanās topiku! Man tāda nav, bet es esmu Edvīns, dzīvoju Lietuvā, man ir 18 gadu, esmu draudzīga, komunikabla un izpalīdzīga- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)  Es biju administrators publiskajos serveros, es nereklamēšos, man ir liela pieredze- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://steamcommunity.com/id/feizengod/- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Es esmu jauns jūsu forumā, bet es ļoti bieži spēlēju uz servera un redzu afk spēlētājus vai krāpniekus, bet es nezināju, ka jums ir forums, tāpēc es neaicināju apelāciju, es esmu top4 retake serverī, es domāju, ka esmu šīs ziņas cienīgs- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es esmu ļoti stingri, neatkarīgi no tā, vai tas ir draugs vai nē, es vienmēr palīdzu gultā, un es ļoti mīlu pasūtījumu, es ļoti bieži esmu serverī, tāpēc jūs nevarat uztraukties par krāpnieciskiem cilvēkiem, ja kāds pārkāpj noteikumus, es viņu sodīšu. Es esmu ļoti aktīvs retake serverī- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Jā, es būšu aktīva

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Divas dienas atpakaļ reģistrējies mūsu forumā un pirmais ieraksts - pieteikums uz adminu! 

Piedod, vecīt, bet tā šeit nevar iegūt admina tiesības. Pasēdi fouuma, paspēlē serverī biežāk. Iepazīsties ar visiem, ievēro noteikumus...un tad, kad jūtu - nu jā, tagad tiešām esmu gatavs, nav vēlreiz un raksti atkārtoti. 

Bet atceries - jābūt aktīvam mūsu foruma, mūsu serverī. Lai Tev veicas! 

Atteikts! 

 
Status
Not open for further replies.
Top