Admina pieteikums AWP serverim

Status
Not open for further replies.

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - protams ka AWP ;)

Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 20 dienas un bus 16 :().

- Links uz sasveicināšanās topiku! - 



Bet speleju ar nick Kristaps un Discord nick Lielais Kristaps.

- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - in csgo nav bijusi bet domaju ka nebus problemu to apgut .

 Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199046883638&search=1&server_group=2 

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - ja ir kads admins varbut atsauksies :D ? esmu discord rakstijis biezi ja cheaters awp nu biezi saucu adminu ROB 

kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! - serveri speleju loti biezi esmu aktivs , biezi vien sanakt saukt kadu adminu jo ik palaikam ir kads cheater un dazreiz pat japagaida kads laicins kamer admins ienak . 

 

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
ANTI - cik esmu dzirdejis no citiem esi toxic, janorada 3 admini kuriem esi ziņojis par hakeriem, redzu tikai ROB. 3. pieteikumus, ieprieksejos noradits kapec neesi pienemts.




 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
ANTI, awp adminus nevajag pašlaik un es domāju Fudy pareizi izteicās.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Atkārto pēc pāris mēnešiem , neviss dienām.

Tēmu slēdzu.

 
Status
Not open for further replies.
Top