Admin AWP pieteikums . Kristaps

Status
Not open for further replies.

demonz

New member
Dec 29, 2019
59
7
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP 

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - 15 , pēc mēneša un 1 dienas 16 . 

- Links uz sasveicināšanās topiku! 



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - in csgo neesmu nekur bijis , bet esmu bijas mta serveri :D  

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199046883638&search=1&server_group=2

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  - Pagaidam vis labak zinu ROB un esmu saucis daudz vinu un visu laiku man bijis taisniba par cheat , saucu ari daudz ja team play vai kads abusive u.c , KazaK ari forss , bet ar citiem neesmu laikam runajis . 

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem? nu awp serveri esmu 24/7 un to daudzi var apliecinat , ta ka visu dienu sezu serveri tikai awp neko citu praktiski nespeleju tikai loti reti mm , naksu on kautvai kad macisos ja kads report bus . neesmu ar nevienu sliktas atiecibas ar visiem runaju pozetivi . iznemot vienigo gadijumu raichu :D  . 

- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  - Ka no rita piecelos vienmer forums atvers :)))  GRIBEJU PIEBILST KA INGAME NESPELEJU KA DEMONZ BET KA KRISTAPS .

 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
ANTI, neesmu sanemis nevienu sūdzību nekur, 34 stundas? vajag 50. Pieteikumā rakstīts tapat nebus. Pec mana pēdēja uzrakstīta secinu, ka esi neuzmanīgs un nemāki lasīt. Latviešu valoda nav tav stiprā puse. Cik esmu dzirdējis esi "toxic".

P.S. kout vai raksta atsevišķi.

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Vecīt, diemžēl anti, nav Tev 50h vēl serverī. AWP serveri pagaidām manuprāt admini pietiek. Vienmēr ja ir kāds reports, atnāk vismaz viens admins.

 
Status
Not open for further replies.
Top