Jaunākās filmas

Čats

Ko dara citi?

siski Izveidoja foruma diskusiju unban topdog #2
pirms 1 stundas
  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: es [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'demo@forum' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1704772364' [AMXBans] Your IP: '80.233.228.201' [AMXBans] =======================================   Demo - https://failiem.lv/u/etdm53hh   Prijatnogo prosmotra

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
ksa Izveidoja foruma diskusiju acc @ ksa
pirms 15 stundām
In-game segvārds 4relax.ksa` Vecums 19 Links uz statiem http://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=300 Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem ( http://chill.lv/forum/7/citeri ) Этого нет, писал в приват . CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) 5 или поболше лет , точно не помню ^^ (bagem,mixway) Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Та...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
BlacK Izveidoja foruma diskusiju Level Up Chill.lv
pirms 18 stundām
Официальные правила для админов, игроков и серверa Chill.lv Не читать данные правила, не быть ознакомленным с ними (не знание правил, не освобождает от ответственности) Ну что, Пoехали!!! Общие правила проекта: На сервере запрещается:  1. Использование всякого рода...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
Ice Cream Man Izveidoja foruma diskusiju Raustās kontra
pirms 19 stundām
Sveiki. Varbūt kāds ir baigi gudrs un var ieteikt, kas varētu būt par vainu, ka CS 1.6 ne īsti lago, bet raustās, pēc sajūtam it kā fps drops būtu, bet fps nekrīt un turās 90-100 robežā, pings līdz 40. Viss sākās ar nvidia drivera updeitu, nebiju ilgi neko updeitojis un vot nagi niezēja kaut ko atjaunot. Pēc paša jaunākā updeita CSā vairs tikai max 60 fps rādījās. Palasīju internetā, ka jaunākais nvidia updeits kaut ko dropo fps un pat vecajam CS...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
probably Izveidoja foruma diskusiju топики
15/11/17 21:57

Было бы огонь, если бы после того как в топике, кто-либо отписывается, тема перепрыгивала вверх списка, чтобы не запоминать количество комментов в теме и проверять её когда количество изменится.

nav neviena vērtējuma
0
aspewi Izveidoja foruma diskusiju Map change
15/11/17 18:18
Neliels vēstījums servera administrācijai. Kā jau iepriekš biju teicis, ir palielinājies sūdzību skaits, ne tikai no spēlētājiem, bet arī no adminiem. Sakarā ar to vajadzēs ieviest stingrākus noteikumus acc izmantošanā un sodi par to neievērošanu. Par kartes maiņu. Serveris saucās de_dust2.Ilgu laiku es aizrādīju un uzstāju, ka de_dust2 karti mainīt nevar, citādāk katrs admins sāks likt un mainīt kartes pēc sava prāta.Liekot mazāk populāras...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
aspewi Izveidoja foruma diskusiju Kontakti ar adminiem
15/11/17 00:42
Mini - Steam: Kils91rck (ExtriM) - Steam: rckk1Ice Cream Man - Steam: profiles/76561198314306982Lemony - Steam: citroninjslarkee- - Steam: tominshhm - Steam: profiles/76561197996308286Ross - Steam: suuklisvor - Steam: profiles/76561198353865298K.- - Steam: kristinockaAffected - Steam: AffecteD_chillt0nt0 - Steam: profiles/76561198112593872es. - Steam: ljaskaaspewi - Steam: aspewi1991/ Skype: vascal1 mamba - Steam: profiles/76561198004210758VIP=BOT -...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
n0th1ng spec1al Izveidoja foruma diskusiju [NO FLASH]
14/11/17 16:12

Butu labi ja serveri izdaritu tadu mutku ka no saveiem FLASH nedarbotos ! 

JO reali VISI zin kada te ir problema kad tu spele un puss raunda tu vari but FULLFLASH no savejiem!

Jau daudz kur ir tada sistema un neka slitki no ta nav!

Ko kas doma? reali butu labi ja butu tada opcija 

+1
universal Izveidoja foruma diskusiju Banned.
14/11/17 14:30
1. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: larkee- [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'wh' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:273706826' [AMXBans] Your IP: '83.99.190.141' [AMXBans] =============================================== 'universal' got banned permanent.  Reason: 'wh'  Admin: larkee-   2. https://failiem.lv/u/z7hbdct2   3....

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
mamba Izveidoja foruma diskusiju autoslay
13/11/17 23:13
Dobrij vecer vsem . Ja ne razu ne delal postov v forume no cjasto upominal etu problemu (kak mne kazetjsa eto imenno problema) v kommentarijah . Ja ne siljon v tehniceskih aspektah kak eto vse realizuetjsa no mne kazetjsa cto eto sdelatj ne tak slozno . Vedj eto razom reshit problemu psevdo sejverov i teh kto "krisit" na respe . Vedj eto pub a ne komandnaja igra kotoraja podrazumevala sohranitj oruzie ctobi v sled. raunde kinutj drop teammejtu ili sdelatj volevoj buy . Realjno...

Lasīt tālāk..

topdog Izveidoja foruma diskusiju acc topdog
13/11/17 17:41

Privet bezdelniki

Daite adminku na slay komandu, prosto realno zaebali igroki kotorie s c4 huiznaet kuda begut, i misiju ne vipolnajut, a potom mne za vsemi govno podbiratj k delatj -9 v round!

I ban komanda tozhe sajdot - rublju fishku kto s softam i kto bez

ja skillach, rezultat 5:1

ja dumaju shto tut vse REC i bez problem mozhete stavitj adminku.

novērtēja es. un 1 lietotāji
-2
Ice Cream Man Pievienoja video Publicstyle #Lam
12/11/17 23:22
12/11/17 23:04
12/11/17 22:49
12/11/17 22:38
es. Pievienoja video Year Million (2017) - 1 серия
12/11/17 19:10