Jaunākās filmas

Čats

• ROLKAx2
    šodien 09:26

affected

• skel
    šodien 09:55

Rolka нахуй мне билеты, я уже был заграницей, нехуй там ловить

• skel
    šodien 09:55

rck тоже ничего, тружусь =)

• ROLKAx2
    šodien 10:16

ladno hujnA vsjo ;ddddd

• ROLKAx2
    šodien 10:17

rck

• ROLKAx2
    šodien 10:18

tu tak mans krievu draugs skel esi ;] nesedenishu tevi vilciena ;];*

• ExtriM
    šodien 10:30

skel ir latvietis, viņš vnk šifrējās

• ExtriM
    šodien 10:30

:D  :D  :D 

• ROLKAx2
    šodien 10:32

;ddd

• ROLKAx2

neverju

• ROLKAx2

tiirs uraals ;DDDDDDDDDDDD

• ROLKAx2
    šodien 10:38

rck

• es.
    šodien 11:10

idi s nubami v lego igraj

• es.
    šodien 11:11

:@ 

• ROLKAx2
    šodien 11:33

konstruktor

Ko dara citi?

900 kg Izveidoja foruma diskusiju dd2 land
pirms 17 stundām

Liekat kā bija, dd2 un dd2x2 un viss. Kad lielās mapes paliek tik admini spelejot. Kā tikko dd2x2 uzreiz 10vs10!

nav neviena vērtējuma
0
ASK FINTERIS Izveidoja foruma diskusiju Arbuzs nav wh
pirms 1 dienas
Spēlēju ar niku Arbūzs [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: skel [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'WH' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:435684702' [AMXBans] Your IP: '78.84.236.80' [AMXBans] =======================================   https://www.failiem.lv/u/x9tk8wp4   - Ienācu iesildījies serverī, laikam 3 vai 4...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
StaFF Izveidoja foruma diskusiju Nepatmatots ban
14/02/17 22:00
Niks - StaFF   DEMO-https://files.fm/u/pt68t4tk#_     [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] larkee-.  [AMXBans] .  [AMXBans] : StaFF  [AMXBans] : ' wh '  [AMXBans] @ www.chill.lv  [AMXBans] SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 749873030 '  [AMXBans] IP : ' 90.133.165.103 '  [AMXBans] =======================================

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
SjavaPro Izveidoja foruma diskusiju AIM@IceWorld CSDM Chill
12/02/17 16:37

1. AfGanistaNu`CFG aim

2. AIMs

STEAM_0:0:1042213187

Demo - https://files.fm/u/d4a2kqpm

iceworld server

Steam Prot

nav neviena vērtējuma
0
additional Izveidoja foruma diskusiju Unban :)
11/02/17 00:30
1.    [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: BlacK [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'aim' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:119060011' [AMXBans] Your IP: '92.49.30.66' [AMXBans] ===============================================   2. DEMO - https://failiem.lv/u/aa66bxx7#_   3. Saucaas: "Iegaaju paspeeleet uz...

Lasīt tālāk..

AffecteD Izveidoja foruma diskusiju Tātad
9/02/17 18:25
Sveiki! Tātad iešāvās prātā daži ieteikumi. 1) Uzskatu ka serverī ik pa brīdim vajadzētu uzlekt tekstam piemēram: Konkursi, ieteikumi...bla....bla...bla...bla-ienāc chill.lv Tādējādi vairāk popularizējot Web un Forum, iegūsim vairāk ieteikumu un lielāku rosību šeit Forumā, ne tikai serverī. 2) Vajadzētu ielikt serverī VIP Plugin , bet tādu kur piemēram round sākumā iedot visas granātas, un vari izvēlēties ak47+deagle+armor vai m4a1+deagle+armor,...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
Mini Izveidoja foruma diskusiju Kā izskatās aizmirsta Mercedes Benz AMG noliktava (Bildes)
9/02/17 14:32
Šī noliktava tika atrasta San Francisko pirms sešiem gadiem, bet bildes tikai tagad parādījušās internetā. Starp atrastajām mašīnām bija sekojoši modeļi W116, W123, W124 и W126. Kā arī daudz jaunas detaļas no AMG.  

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
AffecteD Pievienoja video LifeLine
7/02/17 23:32
nav neviena vērtējuma
0
AffecteD Izveidoja foruma diskusiju ACC
7/02/17 22:31
In-game segvārds- AffecteD. (Varbut vairāk zināms pēc Uchiha Madara) Vecums- 17 Links uz statiem  Nodarbošanās- Mācos, nodarbojos ar litrabolu, reizēm arī ar ātrrāpošanu. CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis)- Esmu bijis admins visādos mazos serveros, nu pēdējais ko varu atcerēties ir 4kill.lv. Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?- Jo bieži vien redzu čīterus un ir apnicis uzreiz...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
es. Pievienoja video Orbital - The Box (Deep Dream version)
7/02/17 21:43
nav neviena vērtējuma
0
es. Izveidoja foruma diskusiju update cs 1.6 server
7/02/17 20:45
Предлагаю внести (хотя бы) некоторые мизерные поправки на сервер для улучшения его функционала. Не хотелось бы с этого начать, но это просто то, что убивает. Не у всех включая меня, такие мощные компы - квадрики и тд. Поэтому с тех пор как в описание сервера добавили...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
SweeTy Izveidoja foruma diskusiju Atkal nepaties bans , tas kļūst smeiklīgi
6/02/17 23:39
  [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Swordfish* [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'wh' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:2035326931' [AMXBans] Your IP: '62.85.22.228' [AMXBans] =======================================   https://failiem.lv/u/uhnbnscu     Šķiet jums ir viens sakarīgs admins kas nebano par neko...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
SweeTy Izveidoja foruma diskusiju Admins
6/02/17 21:31
In-game segvārds ''['Man nav Kubu']''SweeTy Vecums 16 Links uz statiem - Nodarbošanās Mācos tālmacība , pateicoties tam esmu ļoti pieejams skype vai kur citur. CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) Esmu bijis admins pāris paštaisitos serveros bez hostiem tas arī viss. Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Jau otro sudzību rakstu par jūsu adminiem kas liek nepamatotus banus , un esmu ļoti...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
SweeTy Izveidoja foruma diskusiju Nepamatots bans draugam.
6/02/17 16:53
[AMXBans] Banned by Admin: GENTLEMAN [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'Cheater' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1979854803' [AMXBans] Your IP: '213.110.6 https://failiem.lv/u/b63da8w7       pirmkārt ir tāda lieta kā info team otrkārt ir tāda lieta kā Reason Cheater wtf? Jums admini kādi?

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
SweeTy Izveidoja foruma diskusiju Nepamatots Bans par Wh!!
5/02/17 15:27
Sveiki gribu sūdzeties par nepamatotu ban , dēļ tā kā viņš mani izbanoja bija vienkārši Team INFO un viss.. skatieties uz saviem admin! [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: skel [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'WH' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:2035326931' [AMXBans] Your IP: '62.85.22.228' [AMXBans]...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
Ice Cream Man Izveidoja foruma diskusiju More flags?
5/02/17 14:53
Sveiki. Šoreiz par flagiem, kas visai pietrūkst.  Tātad jau sen prasās pēc f (amx_map) un j (amx_vote) flagiem. Bieži serverī paliek 5 šāvēji un ir kāda lielā mape, protams, ja mape netiek mainīta, ātri visi pazūd un serveris paliek vispār tukšs. Tāpat ir pie pilna servera - kad ir 2x2 mape, prasās pēc kā lielāka. Ja reiz tagad ir pievienotas klāt pāris mapes, tad lai nevajadzētu gaidīt 30min un ilgāk, kad mainīsies mape, to noteikti varētu izmainīt ātrāk...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
900 kg Izveidoja foruma diskusiju pub mapes
2/02/17 20:37

Iesaku pamainit visu ka bij, dd2 dd2x2 tikei pievienot awp mapi un parasto dustu. Jaunas mapes ir ok, bet daudziem speletajiem pieriebjas un gribas ko mazaku jo cilveku nav. 

nav neviena vērtējuma
0
ROLKAx2 Pievienoja video acc
1/02/17 11:59
+1