Jaunākās filmas

Čats

• AffecteD
    vakar 16:24

eu huli nee support?

• support

stūlbā aita, nekaitini mani!

• AffecteD

miiz pret veeju support

• support

Nu? tu man traucē koncentrēties darbam :D 

• AffecteD
    vakar 18:07

Zaibis, paldies skel:D 

• skel
    vakar 18:21

:) 

• support
    vakar 20:21

Ja Jāņu naktī Tevi apēd odi - tās ir sekas, ka Lieldienās neesi sēdējis šūpolēs!

• ExtriM
    vakar 21:05

Ja prosto ewo do doma nedobralsa :D 

• aspewi
    vakar 22:26

Loshare mi kontaree

• LECH:O
    vakar 22:32

sup

vakar 22:32

rolandax7

• ExtriM
    vakar 22:46

drototo

vakar 23:06

Nekad

• es.
    šodien 00:37

vuh horowo mi tam rubanuli

• support
    šodien 02:37

Es teikšu godīgi ar Jums garlaicīgi

Ko dara citi?

AffecteD Izveidoja foruma diskusiju WtF?!
pirms 13 stundām
  [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] AffecteD..  [AMXBans] .  [AMXBans] : gametracker-lt  [AMXBans] : ' Wallhack '  [AMXBans] @ www.chill.lv  [AMXBans] SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 521919689 '  [AMXBans] IP : ' 93.106.33.13 '  [AMXBans] =======================================   Karoče nezinu kādā sakarā kautkādam gametracker bija laikam tads ip kaa man, nobanoju vinu par wh un netieku pats atpakalj...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
es. Pievienoja video Паша Техник - Xanax
pirms 1 dienas
Sprancis Izveidoja foruma diskusiju Sprancis unBan 3
pirms 1 dienas

Mamba turpina tradīciju? :D

Demo ilgums 28:45

IEKĀRTOJATIES ĒRTI,UN PAŅEMIET ALIŅU! 

demo: https://failiem.lv/down.php?i=kunnspb6&n=Chill_lv___DD2_Europe.dem

-1
CepumS Izveidoja foruma diskusiju Bans par to ko es neizdarīju...
27/05/17 23:52

Es iegāju dd2.chill.lv un mani sagaida bans par wh ko es nemaz nelietoju... Es nokopētu to visu bet cs man neļauj kopēt no consoles un kad uzņemu screenshot tad man nerāda cs bet tikai desktop... Būtu ļoti pateicīgs ja kāds varētu izpalīdzēt mans niks ir CCCP#CepumS# :(

nav neviena vērtējuma
0
Mincuhx Izveidoja foruma diskusiju rrsss
26/05/17 18:28
1.    Server # 446 [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin BlacK.  [AMXBans] You are permanently banned.  [AMXBans] Banned Nickname : rrrss  [AMXBans] Reason : ' wh '  [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv  [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 12867045 '  [AMXBans] Your IP : ' 82.30.165.126 '  [AMXBans]...

Lasīt tālāk..

+1
AffecteD Izveidoja foruma diskusiju Awp @ dd2x2
26/05/17 16:59

Sveiki! Mani ļoti neapmierina viena neliela problēma ar dd2x2. Un tie ir "pro" kuri ja nevar neko izdarit ar AK vai M4A1 seez ar awp. Tapēc gribētu ieteikt uzlikt uz dd2x2 map tadu plugin ka awp ir restricted. Citādāk citiem bojā spēlēšanu, tā jau tur "nav vietas kur apgriezties" un vel tevi uz katra stūra gaida awp.

nav neviena vērtējuma
0
es. Izveidoja foruma diskusiju es dostup dlya kirgiza
26/05/17 09:37
 es  28  amx top6  Game Dev CG cs.zamut.lv cs.komtilts.lv cs.srvr.lv cs.4nets.lv, cs.kill.lv - R.I.P.  Es gribu acc, lai no rīta banot chiterugas, un kick afk, un var normal spelet  Es sheit dzivo  2-3 vajag map change uz mazo dd2x2 un lielo dd2  http://steamcommunity.com/id/ljaska/   lol это не так должно было выглядить что с этим форумом не так 

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
VIP=BOT Izveidoja foruma diskusiju admin. tiesības
25/05/17 22:51
In-game segvārds: VIP=BOT Vecums: 30.gadi Links uz statiem: - sorry Nodarbošanās: Strādāju + spēlēju volejbolu CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis): Tikai bedre.lv, ar minimālām tiesībām Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Tikai tāpēc, lai banotu atklātus pārkāpējus, kur nav jautājumu, kā arī mainītu karti uz mazo dd2, lai veicinātu spēlētāju daudzumu sestdienas rītos, kad...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
House* Izveidoja foruma diskusiju Sveicināti!
22/05/17 15:44
Sveicināti, chilleri!    House* Steam MIC 22 gadi Cēsis Sportists Latviešu, krievu valodīgais   Kādu laiku spēlēju šajā dd2 serverī. Brīžiem patīk pabūt citā pasaulē (cs 1.6) un atslēgties, atpūsties no visa, tā ir viena no manām atpūtām jau no brīža, kad vēl sēdēju pamatskolas solā. Nedaudz sapazinos ar dažiem chilleriem, man ieteica pieregoties te, tāpēc vēlos...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
FuckSociety1 Izveidoja foruma diskusiju unban request
20/05/17 22:28
[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: AffecteD. [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Reason: 'WH DEMO@FORUM' [AMXBans] Duration: 'permanently' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1807331826' [AMXBans] Your IP: '46.109.147.98' [AMXBans] ========================================   https://failiem.lv/u/r52fvs3j     Man ir tikai viens jautājums, kāpēc pie admina tiesībām tiek...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
asdasdasd Izveidoja foruma diskusiju unbaaan nakonectoooo >:)
17/05/17 19:46
  [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Ice Cream Man.  [AMXBans] You are permanently banned.  [AMXBans] Banned Nickname : asdasdasd  [AMXBans] Reason : ' Aim '  [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv  [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 70958023 '  [AMXBans] Your IP : ' 87.110.247.20 '  [AMXBans]...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
Sprancis Izveidoja foruma diskusiju Sprancis UNban 2
15/05/17 17:21
Vēči mācaties spēlēt,vairāk nav ko piebilst!   Skatāms dēmo,kā mazgāju čomus, score: 50:1   demo: https://failiem.lv/down.php?i=s9pn628j&n=Chill_lv___DD2_Europe.dem    Swordfish,parādi lūdzu demo laiku,kur tavuprāt redzams wh,jo pats nesapratu,arī kili nebija nekādi īpašie!  

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
Sprancis Izveidoja foruma diskusiju Sprancis unban
12/05/17 20:37

Sveiki vīri,nesapratu par ko bans,varbūt par pēdējo kill,bet lōģiski ka pārbaudīšu bedri,jo ieprieks jau redzēju,ka tur viens gaidīja,ja nebija aiz stūra,tad bedrē ganjau,uzlēcu un nošāvu!

Uz viena aizdomīga momenta,banus neliek,admin rck!

demo: https://failiem.lv/u/6jha2jz6#_

nav neviena vērtējuma
0
larkee Pievienoja video Latvijai IR JAUZVAR!
9/05/17 20:50
+2
DenZ Izveidoja foruma diskusiju unban
9/05/17 18:08
  Server # 348 [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Swordfish*.  [AMXBans] You are permanently banned.  [AMXBans] Banned Nickname : DenZ  [AMXBans] Reason : ' wh '  [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv  [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 692347990 '  [AMXBans] Your IP : ' 62.205.197.93 '  [AMXBans]...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
DenZ Izveidoja foruma diskusiju unban
7/05/17 19:27
nav neviena vērtējuma
0
obgawinij Izveidoja foruma diskusiju banned BRAZIK
3/05/17 15:53
  [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Love Shack.  [AMXBans] You are permanently banned.  [AMXBans] Banned Nickname : BRAZIK  [AMXBans] Reason : ' no-recoil '  [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv  [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 105236502 '  [AMXBans] Your IP : ' 78.84.60.203 '  [AMXBans]...

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0
ultra-boost Izveidoja foruma diskusiju No recoil
3/05/17 01:52
Server # 105 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Love Shack. [AMXBans] . [AMXBans] : [ultra-boostnet] player [AMXBans] : ' no-recoil ' [AMXBans] @ www.chill.lv [AMXBans] SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 608810886 ' [AMXBans] IP : ' 89.201.12.216 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : Вы были ВЫПИЛЕНЫ С СЕРВЕРА....

Lasīt tālāk..

nav neviena vērtējuma
0