Jump to content
Chill.lv

Luna^

CS:GO Pub Admin
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Points

  24 [ Donate ]

Luna^ last won the day on November 15

Luna^ had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About Luna^

 • Birthday 03/08/1999

Recent Profile Visitors

59 profile views
 1. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  "nokomentē" XDDD. Bļe, draugs, tev ar humora izjūtu tomēr ir labāk nekā es domāju. Tu nevis komentē, bet tu izteic reālus pārmetums par to, ka admini mazāk uzmanību pievērš uz citiem nekā uz tevi. Un tagad padomā, kāpēc tad tev pievērš vairāk uzmanību, kāpēc tev aizrāda vairāk nekā citiem. Es tev pateikšu kāpēc. Kā tev aizrāda, da vienalga kurš admins, tu uzreiz sāc mēdīties, ķēmoties un tēlot itka uz tevi noteikumi neatteiktos. Gribi piemēru? Nav problēmu. Admins: "exde lūdzu paklusē, tu sāc krist uz nerviem" Exde: "blabla krist uz nerviem blabla, tu pats uz nerviem nekrīti?" (žēl, ka šajā situācijā nav demo ieraksta, šis neparak labi parāda reālo situāciju). Un tā reāli ir katru reizi kā tev aizrāda, es neatceros nevienu reizi, kad tu bez liekiem, tizliem komentāriem būtu izpildījis to, ko tev palūdza.
 2. Luna^

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Sasauksi biedrus no bedres, lai nāk balso par tevi? Tā tas nestrādā. Par perm banu tev vajag izlemt administrācijai, nevis spēlētājiem. Admini sanāk kopā un nolemj - jā vai nē, nevis taisīt aptaujas, kur kā pats minēji - var mierīgi balsis safabricēt vienai atbildei par labu.
 3. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Es sāku dirst tieši tad, kad tu sāki aizrādīt man, ka es nemutēju vienu no mūsu komandā spēlējošajiem spēlētājiem. Litteraly demo sākumā tas ko pateicu bija pirmais uzbrauciens. Varbūt kkas arī bija pirmstam, piedod neesmu zadrots nemācos no galvas, ko es šodien pubā dariju un nedariju. Es galīgi un absolūti uz nevienu nekoncentrējos. Kāpēc tad piemēram robim, kurš ir tāds pats trollis kā tu neko nedaru? Dima izsauca adminu serverī ar iemeslu ''micspam'' pajautāju čatā - tas nopietni vai pa jokam? Uz šo saņēmu pozitīvu atbildi, ka tik tiešām mic spam ir bijis. Pirms devu mute iegāju specos pārliecināties vai vēl tas notiek, protams tas jau bija beidzies, jo zinājāt, kādas būs konsekvences. Ja es tik tiešām uz jums abiem ''koncentrētos'' es sēdētu specos un speciāli 'jus abus vērotu, bet cik zinu, tad neko tādu es nedaru ne tā? Also tu tikko pierādiji manu point, ka tu māci adminiem ko darīt un nē - kāda tev daļa, kā es adminēju un kādas metodes pielietoju? Tu neesi ne administrators ne moderators ne banteam loceklis, spēlē un nejaucies kur tev vajag.
 4. Luna^

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Nav man nekāda demo, bet vari paprasīt gandrīz jebkuram pubā spēlējošam spēlētājam un viņi tev pateiks to pašu. Pat fanijs tev to pateiks un viņš pubā vispār nespēlē. Nu protams tie, kam viņš dirsā ielīdis pataisīs viņu par enģelīti un labāko uz pasaules. Vienīgais, ko var ieteikt ir, ka kā reloadam uzliek, ka demo automātiksi rakstās, lai kad taisa huiņu var pieķert viņu. Šis te ir sakrājies pa vairākiem mēnešiem, tas nav tikai vienas dienas notikums. Apskaties šos divus screen, tas daudzko izsaka. Jā daudzi ir mani mute, bet tie ir tieši par to pašu, ko es te jau minēju.
 5. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  1.) Demo sākumā jau ir dzirdams, ka es tev pasaku - ''tev mute komandu šajā serverī neredzēt'' Kāpēc tā? Jo kā jau teicu - tu provocē adminus, mācot mūs, kā pareizi adminēt serverī. Protams tās daļas nav, jo demo sāki ierakstīt jau pēc provokācijas. Kas seko tālāk - es tev pasaku, ka ja gribi mutēt banot utt ej uz identy, pie tādiem pašiem ''autistiem'' kā tu. Pie šī es palieku un neatvainošos. Cik sapratu, tad tieši šī replika tev itkā aizskāra jūtas. Ok, pieņemsim, ka tā. Palūdzu tev iet rakstīt sūdzību, lai atrisinātu šo konflikt situāciju uz ko tu turpināji provocēt mani, lai dabūtu no manis ārā vēl lielāku reakciju (protams tu atkal to noliegsi, bet gotv, kur tevi var dzirdēt to varēs dzirdēt). Pēctam, kad man jau bija dastali es pateicu ''ja tu nomirtu man reāli būtu pohuj''. Un te mēs nonākam pie otrā punkta 2.) Tu panāci savu - tu dabuji reakciju, ko gaidiji un dzirdot to, laimīgs nāci uz šejieni, rakstīt sūdzību, par to, ka es tev aizskaru jūtas un diršu virsū altough es uzdirsu divas reizes un pārējās lūdzu, lai nāc uz forumu un sūdzies. Lūdzu, gribēji paskaidrojumu - paskaidroju. Un palūgšu tev bezjēdzīgi te nerakstīt, lai apskatās kāds cits un novērtē situāciju.
 6. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Es nerunāju par šo demo es runāju kopīgi. Chase pat nebija komandā ar mani un tevi, kāds viņam te ir sakars. Tāpat vien es dirst nebūtu sācis, to es zinu noteikti, to vari pat nestāstīt. Also, kur tad ir tie tavi entie pierādijumi pret mani, kurus teici, ka dosi. Tagad nesanāk, ka pats melo?
 7. Ar garām uzrunām nesākšu uzreiz pie lietas. 1.) Troļļo un nespēlē nopietni. Ļoti bieži šis indivīds izceļās ar ļoti tizliem un jēliem jokiem. Pieņemu, pašam viņam šie jokie liekas smieklīgi, bet realitātē, cilvēki vēlas lai viņš ātrāk aizveras, pat ja skaļi to neizpauž. (varbūt kkadi robbi, trehi nevēlas). 2.) Kā skabarga dibenā lien adminiem. Gandrīz katru reizi, kā ir serverī brauc virsū adminiem par to, ka tie nedara pareizi savu darbu. Viņš atrod pašus tizlākos iemeslus par ko uzbraukt adminiem, tikai lai panāktu jebkāda veida reakciju. 3.) Par šo spēlētāju bieži sūdzās. Pārsvarā par to, ko minēju 1majā punktā - troļļošana, tizla, trula runāšana pa mikrafonu utt. Šeit arī nāk visi iemesli kāpēc ir mute un gag. 4.) Ir arī reizes, kad tiek maldināti spēlētāji, stāstot tiem nepatiesus servera noteikumus. Labi, šis mazāk, jo šo var darīt da jebkurš serverī, bet tomēr ir nācies dzirdēt, ka kāds jaunais spēlētājs paprasa kādu jautājumu un no viņa mutes iznāk ārā pēdējais mēsls. Es pats, personiski, sen būtu izbanojis perm banā, tomēr vēlos dzirdēt arī fanija domas par šo. Un es vēlos, lai būtu godīga atbilde nevis ''pa bracki'' (jo mēs visi trīs nākam no viena un tā paša komūna). P.S. Ir vēl iemesli, bet tie ir mazāk svarīgi, šie 4 ir galvenie iemesli.
 8. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  ''aizskāru jūtas''. A tas, ka tu provocē adminus sakot visulaiku, ko un kā mums darīt par to nevēlies pastāstīt? Demo būs dzirdams, ka es diršu viņam virsū jā, bet tas bija jau tad, kad tu biji novedis līdz riebumam. Varbūt pāršāvu pār strīpu, bet tu reāli provocē speciāli, lai šādas situācijas notiktu. Un nevajag ar ''mute ingame'' šim indivīdam ir jāpievērš īpaša uzmanība.
 9. Luna^

  please help

  Man likās esmu tavs vienīgais :(.
 10. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Lūdzu, speciāli tev iedošu. Šeit izteicu savas domas un pats personīgi atvainojos. Varbūt brilles arī nopirkt tev, jo kā redzu ar redzi tev īpaši labi nav.
 11. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Es nevērtēju cilvēkus pēc patīk/nepatīk. Es vērtēju pēc uzvedības serverī un tu pats zini, ka tava uzvedība serverī ir zemāka par zemu. Es mutēju tikai tad, kad ir sūdzība par tevi, ka tu atkal sāc huiņu taisīt vai kad pats jūtu, ka esi aizgājis par tālu @Chase Ienāca sūdzība no dzn, ka vajag banu spēlētājam exde, jo troļļojot un ar rupjiem lamuvārdiem runājot viņam pretī. Banu nedevu, tā vietā iedevu mute. Situāciju pārāk labi nepārzināju, jo biju pretinieku komandā, bet zinot exde uzvedību, pieņēmu, ka tā varētu būt taisnība. Atzīstu, ka sākumā vajadzēja noskaidrot situācijas reālumu pirms piešķirt exde mute par to atvainojos. Gags bija, jo cik sapratu no dzn exde esot turpinājis asu vārdu pārmaiņu. Pēc šī secinu, ka nākamreiz vajag noskaidrot faktu reālumu pirms izdarīt pārsteidzošas darbības. Paldies, ceru vairs man šeit nebūs jāizsakas
 12. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Kas attiecas uz ''čītera'' specošanu - To čali esmu specojis un personiski man nešķita, ka tur būtu haki. Teicu tev, ka ja neapmierina mans lēmums uzraksti forumā sūdzību par attiecīgo spēlētāju un admini iemetīs aci. Protams tā vietā tu uzrakstiji topiku par to, ka tevi mute pārāk daudz. Ā un man jautājums vēlviens - ar kuru tad es tik ļoti diršos? Vienreiz ar pow3rking? Ok sadirsos varbūt dusmās iedevu mute, ko nevajadzēja, atzīstu vainu. Kad un ar kuru vēl? Konkrētus vārdus lūdzu dod nevis no dirsas velc ārā kko
 13. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Beidzot. Es tik ļoti gaidīju šo topiku. Neviens mute, ko esmu tev devis nav bijis nepamatots. Visi mute ir bijuši pamatoti. Kāpēc tik daudz mute? Kā fanijs teica (un šim man var piekrist vismaz 5-7 regulāri pubā spēlējoši spēlētāji) - tu uzvedies kā mazs zīdainis. Tava uzvedība serverī ir salīdzināma apmēram ar bērnudārza līmenī. Tev pašam no malas tie joki moš liekas baigi smieklīgi, bet būsim reāli - tā tas nav. Kas smieklīgi, ka lielāko daļu mute ir, jo vienkārši daudzi nevar tevi izturēt un vai nu privāti vai tur pat spēles all-chat prasa lai tev dod mute. Un te mēs nonākam pie nākamā punkta - tu speciāli izvairies būt ar mani vienā komandā, jo zini, ka nespēj taisīt autismu tādā veidā. Tu speciāli ienākot pubā skaties, kurā komandā es esmu tikai, lai tiktu otrā komandā un taisītu huiņu. Un nemaz nemēģini teikt savādāk, jo tu pats zini, ka tā ir. Par šodienu - Šodien konkrēti varu pateikt, ka par tevi sūdzējās spēlētājs dzn. Viņš personiski uzrakstija un palūdza gan banu, bet es nolēmu par labu mute, jo saprotu, ka man vienkārši nav laba iemesla tevi banot (altough autisma taisīšana serverī ir pietiekami labs iemesls banam). Gags bija nepaķeksi, bet to noņemu. Droši vari saukt Robertus, trehus un pārējos ar kuriem tu uzturi autismu serverī, lai nāk un izsaka savas domas, bet būsim godīgi - tu pats zini, ka visus šos mute esi pelnijis un kamēr tu netaisies mainīties, tevi turpinās mutēt un varēsi taisīt entos šādus topikus, kamēr tev vienkārši iedos perm banu! P.S. Es nesaku, ka esmu baltais enģelis ar adminu, bet tad izskaidro man šādu lietu - kāpēc tikai ar tevi ir problēmas serverī? P.S.S. Es ieguvu adminu uzrakstot pieteikumu vēl tad, kad csgo serveris bija zem KSO.
 14. Luna^

  Estētika n gameplay

  Mūziku pret, nav vērts, atceros 1.6 laikos besija ārā ļoti (balle Dr serveri blec) par pārējo, meh tā godīgi ja jāsaka vienalga, bet pieņemu, ka cilvēkiem 1.6 patīk tāds, kāds tas ir. Būsim godīgi - vairs nav daudz sīko, kas spēlē 1.6 pārsvarā tie, kuriem 1.6 bija bērnības spēle un diezvai viņiem kkadi granātu dropi patiktu. Protams tikai mans viedoklis.
 15. Luna^

  Daudz laimes fani! 18 gadi,

  Dzirdēju šamējais jau izcēla Feņārā 100eur tad jau šodien lielais dzerstiņš. Either way apsveicu mazais ticu, ka tagad, kad esi kļuvis jau pilngadīgs, varēsi beidzot pabeigt jb serveri taisīt (sākumā protasm pc dabuj)
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.