Jump to content
Chill.lv

Chase

Moderators
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Points

  13 [ Donate ]

Chase last won the day on October 24

Chase had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About Chase

 • Birthday 02/20/2000

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. Chase

  Kā luna dabuja acc?

  Bez ēšanās - jau pietiek man ikdienā, redzot jūs abus vienā reizē pubā.
 2. Chase

  Kā luna dabuja acc?

  Right. Izskatīju demo failu, un, šķiet, ka šis ir jāsaka VISIEM: Pirms demo ierakstīšanas, ierakstat konsolē voice_loopback 1, lai jūsu balsi ierakstītu līdz ar spēles skaņām un komandas biedru voice com. (Bez tā jūs vienkārši nedzird) Anyway, atpakaļ uz tematu. Ko es tajā demo redzēju? 1) dzn prasīja no Lunas mute exde, tikai tādēļ, ka viņam nepatika, cik bieži exde komunicēja ar skimx, tā vietā, lai vienkārši paprasītu, lai beidz. (Attiecas gan uz dzn, gan uz Lunu, mazāk uz exde) 2) Mirklī, kad exde saprata, ka ir saņēmis mute, dzn viņu ķircināja (rupji) tā vietā, lai paskaidrotu situācijas iemeslu mierīgā ceļā. (Attiecas uz dzn) 3) Tad, kad exde prasīja, lai dzn savus melus par to, ka viņš pats exde mutoja, pierāda, dzn prasīja Lunam, lai exde arī gago. (bez iemesla)(attiecas uz dzn un Lunu) 4) exde, aizkaitināts, sāka vērsties pret gan dzn, gan Lunu, lai gan lietoja rupjības un nekomunicēja mierīgi. (Attiecas uz exde) Manas domas par tematu? Manuprāt, Lunam būtu vērtīgi nākamajās reizēs pajautāt izmainīt rīcību tiem, kurus viņš grasās kontrolēt, lai uzturētu mieru (kā adminiem pienākas). exde - turēt skaidrāku prātu nākamajās reizēs, kad kaut kas tāds notiek. dzn - nekad vairs kaut ko tādu neatkārtot, ja vēlas kaut sekundi vēl chill.lv serveros uzturēties nākotnē. (Protams, ja nevēlaties paši savu balsi dzirdēt, varat arī neslēgt, vienkārši tādā veidā grūtāk noteikt precizitāti visam tam, ko esat teicis/teikusi) Paldies
 3. Chase

  Estētika n gameplay

  Es ne pārāk ticu tam, ka tie paši "balkanisti un turki" uzturās nedēļu ilgāk par boost termiņa beigām. ("savējo" un "kaimiņu" īpatsvars ir 50/50 pašlaik.) Kāds cits vēl izteiks savas domas, vai šis temats turpināsies debatēs (bez vērtības tematam)?
 4. Chase

  Estētika n gameplay

  Mūzika 1.6? Atceros, kad vēl 1.6 spēlēju, uzliku skaļuma izmaiņas bindus, lai raunda beigās pilnīgi izslēgtu to apnicīgi atkārtojošo earrape, pēc kā ieslēgtu atpakaļ skaņu. Es pret Granātu dropi - 1.6 nav ne source, ne go. Tajos ir, kamdēļ lai 1.6 būtu? Tas, ka puse vidusskolas "neesmu" raksta kā "nēsmu" nenozīmē, ka tev tā jādara. No team flash, valsts rādīšanu čatā un pluginus kartēm, kas liedz to daļas, līdz ar mazāku spēlētāju skaitu - par.
 5. Chase

  Daudz laimes fani! 18 gadi,

  Sumināti visjaunākajam main
 6. Chase

  Kads Jums Windows?

  ja vien tev ir pirms 6. paaudzes intel procesors, <1 gb vram uz <600mhz memory clock un zem 8 gb ram, windows 7. ja tev ir virs tiem, windows 10. 8.1 mēsls priekš tabletiem un office laptopiem
 7. youve got the big gay

 8. Chase

  manu mammu sauc teetis

  meet-up?
 9. 1. Nosaukums - tā, lai nav jāmeklē n-tajās saitēs, kas tas ir un ar ko to ēd, norādīts - pilnais. 1.1. Funkcija/pielietojums - nepieciešamības gadījumā labāk būtu, ja tiktu izklāstīts pielietojums. 2. Stāvoklis, kurā tas sludinājuma veidošanas laikā ir (Jebkādi defekti, tā skaitā, jānorāda!) 3. Cena - Kaulēties/norunāt gala cenu varat pa privāto, bet sākuma cenai JĀBŪT! 4. Bilde(/s), kurā redzams objekts/priekšmets (darbībā vai klusajā dabā - pašu izvēle)(iemesls pašsaprotams) Ar komercsludinājumiem vari iet trīs forumus tālāk!
 10. Chase

  Sūdposti u.tml.

  Metat šeit jūsu labākos sūdpostus un spurdo spärdes :DD
 11. Chase

  Yoyo mani mazie drā***i

  heard you kiss girls, faggot (jk)
 12. Chase

  IPB vai vecais webs

  f
 13. Chase

  IPB vai vecais webs

  šis nedrīkst tikt zināms līdz nākamajam gadam
 14. send me spurdo spärde :DD :-DDD

   

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.