Jump to content
Chill.lv

fani

Administrators
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Points

  22 [ Donate ]

Everything posted by fani

 1. fani

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  Hey. Ko sakat, ja vienu vakaru varētu mēs nolasīties un uzspēlēt, kādu lielisku un jau sen aizmirstu 1.6 custom modu? Ja interese būs liela nodrošināsim balvas un serveri! + Iesakiet datumu.
 2. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Exde mute uz mēnesi un gag. Raudāsi par manu lemmu likvidēšu tevi no foruma un gan servera. lunai gag un mute atńemts uz nenoteiktu laiku. Bernudārzs. it īpaši exde nevelti izmetu tevi no chill discorda pirms laika un pa lielam pats esi vainīgs. Vajag respektēt citus kaut nedaudz tāpēc jau dała izturas pret tevi kā sūdu.
 3. fani

  please help

  Visas 9 tevi tpt negrib
 4. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Es jau uzrakstīju iemeslus. Man nevajag būt serverī, lai zinātu, kāds tu esi. Tagos šim topikam jau savas jēlības ierakstīji. Es tevi pats esmu mutējis serverī. Nav tā, ka glupības nerakstíji te čatā pāris dienas atpakał vai 1 topika? . Ja ir ko rādīt droši ievieto šeit. Neticu, ka esi baigi mainījis savu attieksmi tik, kad jāraksta sūdzība raksti normāli.
 5. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Nu luna ir tevi mutejis viss vairak tas jām tā ir. Bet ar tevi ir viss vairāk problēmu tu nevari noliegt, ka regulāri āksties un esi kaitinoš un toksisks. Es pat ar tevi reti, kad normāli varu runāt tu visu izsaki bieži glupas vai aizvainojošas replikas. Esmu ar vińu runājis apjautājies, kad esi jautājis. Uzskatu, ka luna parsvarā mutē tevi ar iemeslu zinot kā tu regulāri izturies. Gribu lunas komentāru dzirdēt. p.s risinājums diez vai būs man nav datora šobrīt, lai pārliecinātos par tevis teikto. mutes tev ir bijušas vairāk šis ir no septembra perioda No janvāra līdz septembrim
 6. fani

  Estētika n gameplay

  Kada jega, kadam turkam regulari pec tam spelet serveri, kura valodu nesaprot tapat pec laika stabili nespeles. Ja serveris ir latviesu tendets tad, ari ir par viniem jadoma, lai tos noturetu. boost domats, lai normali lv playeri domatu, ka serveris ir aktivs. Un liela dalai latviesu tpt nepatik spelet ar viniem un nav pienemams, ka jaspele ar, kadiem botiem, kas neruna vispar serveri. Es 1.6 daudz esmu spelejis nevari teikt, ka neko nesaprotu.
 7. fani

  Estētika n gameplay

  Lol tu tak zini, ka boosteriem, ka beidzas boosts serverim viniem history tabs nodzesas tapec vini nespele nekad praktiski kad beidzas boosts. Reti kurajam ir smadzenes ip saglabat. Vini ir ka fake boti bez maz vai. Un uzskatu ka nevajadzetu uztraukties par viniem vispar. Anyway es esmu pret visu, kas tika minets, ja pat, ari nespeleju varu izteik savaa domas. Viss, ko varetu izmantot ir map cikls, ka gign un kso, kad maz playeru auto ir mazas mapes
 8. fani

  Daudz laimes fani! 18 gadi,

  Jūtos pagodināts jaunumu sadałā esmu . Paldies sveicējiem.
 9. fani

  Kads Jums Windows?

  Ja pc lēns win 7 i guess man vismaz uz spēlēm mazāki fps dropi bija. Ja viss ok win 10 Parocīgāks interface kā win 8.
 10. fani

  Nākamais posms

  Kas notiek un kāpēc? Kā redzat ir mazas izmaiņas mājaslapā, vairs nav mūsu forša lapa, bet gan IPB forums. Jautāsiet kāpēc? Vienkārši mūsu mājaslapai bija ļoti daudz lietas ko vajadzēja pārkodēt un dakodēt, bet kodera nav un nevienu atrast nevarējām, tāpēc tika pieņemts lēmums pāriet uz IPB gatavo forumu, jo šeit visu paši vairāk vai mazāk varam salikt un updeitot. Admin puse arī sakārtotāka, tas palīdzēs uzturēt forumā kārtību! Kas ar foruma saturu/useriem? Viss saturs no tālā 2006/7 gada līdz šī gada Novembrim būs pieejams zem Arhīva, bet tā tieši šajā forumā sākam jaunu dzīvi. Diemžēl visu saturu nevarējām pārnest uz IPB forumu, jo iepriekšējāis forums mums bija paškodēts utt. Bet lietotājus tiem kuriem bija e-pasti pārnesu, tāpēc lūdzu neveidojiet jaunus userus, bet sākumā pamēģiniet "forgot my password", lai atjaunotu jūsu kontam paroli. Neatceraties paroli vai kādas citas problēmas, tad lūdzu sazinieties ar mani privāti rihards.kils@gmail.com, vai FB, whatsapp. Visus lietotājus kuri savā laikā bija logojušies iekšā ar draugiem pasi, mēs arī taja draugiem pagātne atstājām! Ja nu kāds grib savu profilu atpakaļ un bija reģistrējies ar draugiem.lv pasi, tad arī sazinieties ar mani privāti. Kas tālāk? Plānojam visādus updeitus utt., bet par to fani uzrakstīs atsevišķu rakstu, kā arī ja mūsu starpā ir kāds DIZAINERIS vai KODERIS un ir vēlme palīdzēt, tad gaidu ziņu no jums!
 11. 1. Tavs niks. 2. Tavs vecums. 3. Iepriekšējā adminēšanas pieredze. 4. Kāpēc vēlies kļūt par adminu? 5. Links uz statiem (Pagaidam neaktuāls) 6. Links uz "Čau" topiku vai pāris vārdos par sevi. Ja rakstīsi šo pieteikumu, lūdzu ņem vērā, ka nevajag izplūst 50 lappušu memuāros. Īsi un kodolīgi. Ja mēs vēlesimies uzzināt papildus info, mēs to pajautāsim. Kas attiecas uz REC/ANTI sistēmu - domāju, ka ir laiks nedaudz to uzlabot. Un tā REC/ANTI tiks pieņemti tikai no lietotājiem, kuri aktīvi uzturas serverī un forumā t.i. seko līdzi CHILL dzīvei. Nepazīstamu lietotāju balsojums tiks dzēsts un lietotājs tiks brīdināts(warn)!
 12. fani

  Access Līmeņi

  Adminu līmeņi pagaidām nav aktuāli. Katram jaunam adminam dodas standarta adminēšanas paka, kas sevī iekļauj - ban,kick,slap,slay,votemap,adminchat,slot,gag.
 13. fani

  Kā noziņot par čīteri ?

  Vēlamais formāts: 1) Čītera niks 2) IP un SteamID(ip uzzinat var xlist komandu / steamid uzzivar var status komandu) 3) demo 4) Čītu veids (wh, aim, speed etc) 5) Kads protokols 47/48
 14. fani

  Kā uzzināt čītera IP

  Tas ir pavisam vienkārši - kad čīters ir pametis serveri, konsolē zem "cheater is dropped" parādās spēlētāja IP adrese, otrs variants izmanto status komandu konsulē.
 15. fani

  Nākamais posms

  Paldies mini par rakstu . Pats uzraktīšu, kad man būs pc atpakał.
 16. fani

  manu mammu sauc teetis

  Rubaks pie origo jau nav sarikots no 2015 gada
 17. fani

  manu mammu sauc teetis

  te visi nepilngadigi
 18. fani

  Yoyo mani mazie drā***i

  Man vël projām smadzenes nestrādā. Čau.
 19. fani

  IPB vai vecais webs

  Kā var balsot pārējie, ja par šo lapu zini 6 cilvēki xd?
 20. fani

  Mini čau!

  vēlies 1 nakts sakaru?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.