Jump to content
Chill.lv

fani

Administrators
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Points

  22 [ Donate ]

fani last won the day on October 20

fani had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

2 Followers

About fani

 • Birthday 11/11/2000

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. fani

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  Hey. Ko sakat, ja vienu vakaru varētu mēs nolasīties un uzspēlēt, kādu lielisku un jau sen aizmirstu 1.6 custom modu? Ja interese būs liela nodrošināsim balvas un serveri! + Iesakiet datumu.
 2. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Exde mute uz mēnesi un gag. Raudāsi par manu lemmu likvidēšu tevi no foruma un gan servera. lunai gag un mute atńemts uz nenoteiktu laiku. Bernudārzs. it īpaši exde nevelti izmetu tevi no chill discorda pirms laika un pa lielam pats esi vainīgs. Vajag respektēt citus kaut nedaudz tāpēc jau dała izturas pret tevi kā sūdu.
 3. fani

  please help

  Visas 9 tevi tpt negrib
 4. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Es jau uzrakstīju iemeslus. Man nevajag būt serverī, lai zinātu, kāds tu esi. Tagos šim topikam jau savas jēlības ierakstīji. Es tevi pats esmu mutējis serverī. Nav tā, ka glupības nerakstíji te čatā pāris dienas atpakał vai 1 topika? . Ja ir ko rādīt droši ievieto šeit. Neticu, ka esi baigi mainījis savu attieksmi tik, kad jāraksta sūdzība raksti normāli.
 5. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Nu luna ir tevi mutejis viss vairak tas jām tā ir. Bet ar tevi ir viss vairāk problēmu tu nevari noliegt, ka regulāri āksties un esi kaitinoš un toksisks. Es pat ar tevi reti, kad normāli varu runāt tu visu izsaki bieži glupas vai aizvainojošas replikas. Esmu ar vińu runājis apjautājies, kad esi jautājis. Uzskatu, ka luna parsvarā mutē tevi ar iemeslu zinot kā tu regulāri izturies. Gribu lunas komentāru dzirdēt. p.s risinājums diez vai būs man nav datora šobrīt, lai pārliecinātos par tevis teikto. mutes tev ir bijušas vairāk šis ir no septembra perioda No janvāra līdz septembrim
 6. fani

  Estētika n gameplay

  Kada jega, kadam turkam regulari pec tam spelet serveri, kura valodu nesaprot tapat pec laika stabili nespeles. Ja serveris ir latviesu tendets tad, ari ir par viniem jadoma, lai tos noturetu. boost domats, lai normali lv playeri domatu, ka serveris ir aktivs. Un liela dalai latviesu tpt nepatik spelet ar viniem un nav pienemams, ka jaspele ar, kadiem botiem, kas neruna vispar serveri. Es 1.6 daudz esmu spelejis nevari teikt, ka neko nesaprotu.
 7. fani

  Estētika n gameplay

  Lol tu tak zini, ka boosteriem, ka beidzas boosts serverim viniem history tabs nodzesas tapec vini nespele nekad praktiski kad beidzas boosts. Reti kurajam ir smadzenes ip saglabat. Vini ir ka fake boti bez maz vai. Un uzskatu ka nevajadzetu uztraukties par viniem vispar. Anyway es esmu pret visu, kas tika minets, ja pat, ari nespeleju varu izteik savaa domas. Viss, ko varetu izmantot ir map cikls, ka gign un kso, kad maz playeru auto ir mazas mapes
 8. fani

  Daudz laimes fani! 18 gadi,

  Jūtos pagodināts jaunumu sadałā esmu . Paldies sveicējiem.
 9. fani

  Kads Jums Windows?

  Ja pc lēns win 7 i guess man vismaz uz spēlēm mazāki fps dropi bija. Ja viss ok win 10 Parocīgāks interface kā win 8.
 10. fani

  Nākamais posms

  Paldies mini par rakstu . Pats uzraktīšu, kad man būs pc atpakał.
 11. fani

  manu mammu sauc teetis

  Rubaks pie origo jau nav sarikots no 2015 gada
 12. fani

  manu mammu sauc teetis

  te visi nepilngadigi
 13. fani

  Yoyo mani mazie drā***i

  Man vël projām smadzenes nestrādā. Čau.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.