Jump to content
Chill.lv

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. EagleEye

  i got banned for no reason

  Hello! I am really sorry for what has happed. When i saw Vac ban my first reaction was to ban you whithout even checking kztimer stats. This was very unprofessional and i would like to appologize. Please enjoy your stay and thanks for playing in our server. p.s next you, you write an report please add demo file.
 3. hybrid

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  Piekrītu Free. Vajag chill starpā 5vs5 uzspēt.
 4. Freeloader

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  + ideja laba, mosh vienigais par modu bus grutak vienoties, varu ieteikt vnk chill mixu, kur visi zinamie un aktivie sava starpa salasas un uzrauj paris kartes stock
 5. Sylcf

  i got banned for no reason

  1. In-game name: sylcf 2. Ban reason: autostrafe http://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:21596928&advType=steamid&Submit 3.i was just doing ljs when some guy said i was using a autostrafer so the admin (EagleEyeLV) came into the server and without even going to spec and looking at my strafe banned me. im pretty sure its really hard to know if someone is cheating or not without even looking at there strafe and just listening to a guy on the server.
 6. fani

  Tematiskais vakars cs 1.6?

  Hey. Ko sakat, ja vienu vakaru varētu mēs nolasīties un uzspēlēt, kādu lielisku un jau sen aizmirstu 1.6 custom modu? Ja interese būs liela nodrošināsim balvas un serveri! + Iesakiet datumu.
 7. EagleEye

  Kads Jums Windows?

  windows 95
 8. Yesterday
 9. fani

  Kā luna dabuja acc?

  Exde mute uz mēnesi un gag. Raudāsi par manu lemmu likvidēšu tevi no foruma un gan servera. lunai gag un mute atńemts uz nenoteiktu laiku. Bernudārzs. it īpaši exde nevelti izmetu tevi no chill discorda pirms laika un pa lielam pats esi vainīgs. Vajag respektēt citus kaut nedaudz tāpēc jau dała izturas pret tevi kā sūdu.
 10. #StaroRīga

  1. fani
  2. Mini

   Mini

   #salūts?

  3. fani

   fani

   #rigabuspilnaarlaukiem

 11. exde

  Kā luna dabuja acc?

  parādi demo pls. + par mēdīšanos man neviens nav aizrādījis xDDDDD akd tu esi bēdīgs.
 12. exde

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Ne to izdzēsāt bet tas nekas, nav grūti uzrakstīt vēlreiz. Neuztraucies, es neiešu nevienam lūgties, lai par mani balso. Tu vienkārši uzrakstīji, ka es nevienam nepatīku serverī, tāpec gribēju vote uzstaisīt. Bet jau jau tu neesi pārliecinats par saviem vārdiem, tad nekas. Uzrakstīji vienkārši lielāko bs ko varēji izdomāt un to pārspīlēji. Administracijai? kuri tad izlems? tie kas serverī nemaz neuzturas?Hahah
 13. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  "nokomentē" XDDD. Bļe, draugs, tev ar humora izjūtu tomēr ir labāk nekā es domāju. Tu nevis komentē, bet tu izteic reālus pārmetums par to, ka admini mazāk uzmanību pievērš uz citiem nekā uz tevi. Un tagad padomā, kāpēc tad tev pievērš vairāk uzmanību, kāpēc tev aizrāda vairāk nekā citiem. Es tev pateikšu kāpēc. Kā tev aizrāda, da vienalga kurš admins, tu uzreiz sāc mēdīties, ķēmoties un tēlot itka uz tevi noteikumi neatteiktos. Gribi piemēru? Nav problēmu. Admins: "exde lūdzu paklusē, tu sāc krist uz nerviem" Exde: "blabla krist uz nerviem blabla, tu pats uz nerviem nekrīti?" (žēl, ka šajā situācijā nav demo ieraksta, šis neparak labi parāda reālo situāciju). Un tā reāli ir katru reizi kā tev aizrāda, es neatceros nevienu reizi, kad tu bez liekiem, tizliem komentāriem būtu izpildījis to, ko tev palūdza.
 14. Mini

  Kads Jums Windows?

  win7 FTW
 15. exde

  Kā luna dabuja acc?

  Es izsaku savas domas, noteikumos tas tak nav ne? Tas ka es nokomentēju, ka kādu butu jamutē, tas ,manuprat, nav pret noteikumiem, ne? To ka tu 'nekoncentrējies' uz mums tas ir pilnīgs bs. Arī iepriekš tu mani mutēji uzreiz, kad kādam kaut kas nepatīk, kad par kadu citu sūdzās, tu neliecies ne zinis. Beidz vienreiz melot sev draugs.
 16. Luna^

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Sasauksi biedrus no bedres, lai nāk balso par tevi? Tā tas nestrādā. Par perm banu tev vajag izlemt administrācijai, nevis spēlētājiem. Admini sanāk kopā un nolemj - jā vai nē, nevis taisīt aptaujas, kur kā pats minēji - var mierīgi balsis safabricēt vienai atbildei par labu.
 17. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Es sāku dirst tieši tad, kad tu sāki aizrādīt man, ka es nemutēju vienu no mūsu komandā spēlējošajiem spēlētājiem. Litteraly demo sākumā tas ko pateicu bija pirmais uzbrauciens. Varbūt kkas arī bija pirmstam, piedod neesmu zadrots nemācos no galvas, ko es šodien pubā dariju un nedariju. Es galīgi un absolūti uz nevienu nekoncentrējos. Kāpēc tad piemēram robim, kurš ir tāds pats trollis kā tu neko nedaru? Dima izsauca adminu serverī ar iemeslu ''micspam'' pajautāju čatā - tas nopietni vai pa jokam? Uz šo saņēmu pozitīvu atbildi, ka tik tiešām mic spam ir bijis. Pirms devu mute iegāju specos pārliecināties vai vēl tas notiek, protams tas jau bija beidzies, jo zinājāt, kādas būs konsekvences. Ja es tik tiešām uz jums abiem ''koncentrētos'' es sēdētu specos un speciāli 'jus abus vērotu, bet cik zinu, tad neko tādu es nedaru ne tā? Also tu tikko pierādiji manu point, ka tu māci adminiem ko darīt un nē - kāda tev daļa, kā es adminēju un kādas metodes pielietoju? Tu neesi ne administrators ne moderators ne banteam loceklis, spēlē un nejaucies kur tev vajag.
 18. exde

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Es tev došu iespēju draugs. Uzstaisam vote. Banot xd perma Nebanot xd permā Tam kam vairak votes, tas uzvar. Ko saki? Tik ne caur kkadiem fake acc, kurus tu esi uzstaisījis, lai tik vairāk vote dabūtu. Ja tu uzvari, es pats aiziešu un nenākšu te atpakaļ. Varat mani banot permā. Ja es uzvaru, tu atteiksies no admina. Ko saki? Ja jau visi mani ta heito tad jau nebūs problemas ar vote. Ja mani te neviens negrib, es varu aiziet.
 19. exde

  Kā luna dabuja acc?

  Bezjēdzigi nerakstīt? Tu jau melo, kā es varu nerakstīt. Tu man pirms demo ierakstīšanas sāki dirst vel. Tāpec jau sāku ierakstīt, nevar ļaut jau tev izprukt sveikā. Tu jau koncentrējies tikai uz mani un Robbi xdxdxdx , kā kads pasudzās par mums, tā tu uzreiz specos un klausies. Kā tev par kadu citu pasūdzas, tev pohuj:DDDDD Tas pats jau bij healā, tik es tur nebiju upuris
 20. Luna^

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  Nav man nekāda demo, bet vari paprasīt gandrīz jebkuram pubā spēlējošam spēlētājam un viņi tev pateiks to pašu. Pat fanijs tev to pateiks un viņš pubā vispār nespēlē. Nu protams tie, kam viņš dirsā ielīdis pataisīs viņu par enģelīti un labāko uz pasaules. Vienīgais, ko var ieteikt ir, ka kā reloadam uzliek, ka demo automātiksi rakstās, lai kad taisa huiņu var pieķert viņu. Šis te ir sakrājies pa vairākiem mēnešiem, tas nav tikai vienas dienas notikums. Apskaties šos divus screen, tas daudzko izsaka. Jā daudzi ir mani mute, bet tie ir tieši par to pašu, ko es te jau minēju.
 21. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  1.) Demo sākumā jau ir dzirdams, ka es tev pasaku - ''tev mute komandu šajā serverī neredzēt'' Kāpēc tā? Jo kā jau teicu - tu provocē adminus, mācot mūs, kā pareizi adminēt serverī. Protams tās daļas nav, jo demo sāki ierakstīt jau pēc provokācijas. Kas seko tālāk - es tev pasaku, ka ja gribi mutēt banot utt ej uz identy, pie tādiem pašiem ''autistiem'' kā tu. Pie šī es palieku un neatvainošos. Cik sapratu, tad tieši šī replika tev itkā aizskāra jūtas. Ok, pieņemsim, ka tā. Palūdzu tev iet rakstīt sūdzību, lai atrisinātu šo konflikt situāciju uz ko tu turpināji provocēt mani, lai dabūtu no manis ārā vēl lielāku reakciju (protams tu atkal to noliegsi, bet gotv, kur tevi var dzirdēt to varēs dzirdēt). Pēctam, kad man jau bija dastali es pateicu ''ja tu nomirtu man reāli būtu pohuj''. Un te mēs nonākam pie otrā punkta 2.) Tu panāci savu - tu dabuji reakciju, ko gaidiji un dzirdot to, laimīgs nāci uz šejieni, rakstīt sūdzību, par to, ka es tev aizskaru jūtas un diršu virsū altough es uzdirsu divas reizes un pārējās lūdzu, lai nāc uz forumu un sūdzies. Lūdzu, gribēji paskaidrojumu - paskaidroju. Un palūgšu tev bezjēdzīgi te nerakstīt, lai apskatās kāds cits un novērtē situāciju.
 22. EagleEye

  Kāpēc exde nav bans CSGO serverī.

  link demo vai netiks izskatīts
 23. exde

  Kā luna dabuja acc?

  Nu lai paskatās demo un pasaka, kur es tur tevi provicēju. Adminam tak kā nekā piemērs jārāda citiem spēlētājiem, tu sac lamāties. Neesi tu radīts šim amatam:(
 24. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  Es nerunāju par šo demo es runāju kopīgi. Chase pat nebija komandā ar mani un tevi, kāds viņam te ir sakars. Tāpat vien es dirst nebūtu sācis, to es zinu noteikti, to vari pat nestāstīt. Also, kur tad ir tie tavi entie pierādijumi pret mani, kurus teici, ka dosi. Tagad nesanāk, ka pats melo?
 25. Ar garām uzrunām nesākšu uzreiz pie lietas. 1.) Troļļo un nespēlē nopietni. Ļoti bieži šis indivīds izceļās ar ļoti tizliem un jēliem jokiem. Pieņemu, pašam viņam šie jokie liekas smieklīgi, bet realitātē, cilvēki vēlas lai viņš ātrāk aizveras, pat ja skaļi to neizpauž. (varbūt kkadi robbi, trehi nevēlas). 2.) Kā skabarga dibenā lien adminiem. Gandrīz katru reizi, kā ir serverī brauc virsū adminiem par to, ka tie nedara pareizi savu darbu. Viņš atrod pašus tizlākos iemeslus par ko uzbraukt adminiem, tikai lai panāktu jebkāda veida reakciju. 3.) Par šo spēlētāju bieži sūdzās. Pārsvarā par to, ko minēju 1majā punktā - troļļošana, tizla, trula runāšana pa mikrafonu utt. Šeit arī nāk visi iemesli kāpēc ir mute un gag. 4.) Ir arī reizes, kad tiek maldināti spēlētāji, stāstot tiem nepatiesus servera noteikumus. Labi, šis mazāk, jo šo var darīt da jebkurš serverī, bet tomēr ir nācies dzirdēt, ka kāds jaunais spēlētājs paprasa kādu jautājumu un no viņa mutes iznāk ārā pēdējais mēsls. Es pats, personiski, sen būtu izbanojis perm banā, tomēr vēlos dzirdēt arī fanija domas par šo. Un es vēlos, lai būtu godīga atbilde nevis ''pa bracki'' (jo mēs visi trīs nākam no viena un tā paša komūna). P.S. Ir vēl iemesli, bet tie ir mazāk svarīgi, šie 4 ir galvenie iemesli.
 26. exde

  Kā luna dabuja acc?

  Lai kāds noskatās gotv un redzēsim, kā es tevi tur provicēju :DDDDDDD es par tevi neko neteicu:DDDDDD arvien labākas pasakas izdomā. Uzreiz kā chase iziet arā ta tu man sāc dirst :DDDD
 27. Luna^

  Kā luna dabuja acc?

  ''aizskāru jūtas''. A tas, ka tu provocē adminus sakot visulaiku, ko un kā mums darīt par to nevēlies pastāstīt? Demo būs dzirdams, ka es diršu viņam virsū jā, bet tas bija jau tad, kad tu biji novedis līdz riebumam. Varbūt pāršāvu pār strīpu, bet tu reāli provocē speciāli, lai šādas situācijas notiktu. Un nevajag ar ''mute ingame'' šim indivīdam ir jāpievērš īpaša uzmanība.
 1. Load more activity
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.