Forums

Balsosim!

Hey Chillieshi!
Tad nu tuvojas "Latvijas Gada balvas sportā 2009" un mudinu Jūs sarosīties balsošanā.
Pašlaik pirmajā vietā ir Māris Štrombergs, kurš šogad ir labi piedalījies savās disciplīnās, bet pagājušo gadu viņam jau bija šī balva. Otrajā vietā ir Sandis Ozoliņš, bet trešajā Edgars Masaļskis, kurš daudz neatpaliek no 2. vietas. Domāju, ka šogad šo balvu visvairāk būtu pelnījis Edgars Masaļskis, jo viņa hokeja sniegumā ir redzams, ļoti liels prasmju kāpums un viņš ir visvairāk progresējis.
Mana balss aizgāja par manu favorītu - Edžu.

Balsot var ŠEIT!

Balsot atļauts VIENU reizi 24h laikā!

Ierakstu laboja rade 2.12.2009 21:50

Labāk, lai katru gadu Štrombergs iegūst balvu, nevis hokejisti, kas pasaulē neko īpašu nav sasnieguši.

jēga katru gadu dabūt vienam cilvēkam?

domā ar galvu.

Nu principā es nezinu par ko, bet Edž man neko tādu īpašu nav parādījis tad jau drīzāk pruseks, bet vēl padomāšhu:)

Es par edžu par Štrombergu cist nē...

Jā jā Zev balso par Pruseku:D

Es par Edžu.;)

es par Sandi!

Es par Pruseku!

SkyBlade

Es par Pruseku!

lieks komentārs , jo tur tāda nemaz nav...

2.vieta

Pff gada balvu sportā dabūja Miņins. nafig viņam. es labāk būtu licis vai nu Edgaru Masaļski, vai Ozo, par kuru arī nobalsoju.

un jēga no balsošanas 0

galva

nevis hokejisti, kas pasaulē neko īpašu nav sasnieguši.

yeah ozo neko nav sasniedzis, izej no cs un paver acis plašāk

vot te tu kļūdies busted. :(

neviens Latvijas hokejists nav bijis tik lielos panākumos kā ozo. Kādam ir stenlija kaus? Nav, kāds ir spēlējis 7 All Star spēlēs? Nav. Kādam ir 25miljoni nopelnīti spēlējot ar hokeju? Nav.

Neviens Latvijas hokejists nestāv klāt Sanda panākumiem pasaules sporta elitē.

Centās izlausties daudzi, Balderis, Žoltoks, Skrastiņš, Irbe bija visstuvāk, finālā zaudēja un neieguva stenlija kausu.

Jaunā cerība, Bārtulis, Karsums, Kulda, kas var censties uz šo visu, bet Sandim tas viss bija jau līdz 25 gadu vecumam. ;)

Takā, busted apdomājies par manu rakstu.

emys

vot te tu kļūdies busted. :(

kautkaa man liekas vinsh to domaaja tjipa "YEAH,YEAH atver acis..

;*

laikam jau tev taisnība skull, neizlasīju kā nākas.
0 lietotāji
0 viesi