Forums

mapcycle.txt

[quote=dasters]Izskatas jau ljoti labi tikai deretu kadu awp_battle vai awp_wall Un fy_poolnight :) NĒĒĒ! NEKĀDU POOLNIGHT! Tā ir viena no stulbākajām mapēm ko es zinu :@ tad jau labāk spēlēt poolday divi ...!
Awp_india !!!!
AWP_INDIA piekritu ..
[quote=DarkSoul]tur vienk ir viss taisiits tjip ar apaliem stuuriem, un to neatbalsta iisti 1.6 HL engine, un prasa nenormaalos resursus no PC.. :) sodmaaju ar kkadu QuadCorde buutu varbuut 100fps :D akdievs, aizver muti un nedirs daudz par to ko nezini >:/
[quote=sm1g]akdievs, aizver muti un nedirs daudz par to ko nezini >:/ akdievs, no sakuma izlasi kad tas bija rakstits.
Labs mapcykle :)
njaa man tas estate arii kkaa galiigi netiik ....
Visu ko -ynk rakstījis, to vajag ieviest
Mani šis map cikls tīri labi patīk.
[quote=Darkijs]Mani šis map cikls tīri labi patīk. AHAHAH pirmspedējais posts veikts Jūlijā :D::D:D ,kak tam vecs pacelts topiks?
de_chateau negribetos redzet ....
[quote=wodd.]AWP_INDIA piekritu .. kāda jēga Pubā no mazajām mapēm? Spēlētāji ir pietiekoši, lai spēlētu tikai lielās mapes... Ja pēc 24:00 tad jā.. bet ne jau pa dienu :D

Forši vecu topiku uzrakt.

jā,mapcikls ir ok.

tikai tiešām gribētos naktī redzēt vēl kādu adminu. jo cik es naktī esmu pamanījis,tad mēs ar Luciferu esam.

p.s. zinu ka nav pie tēmas,bet po*. nesaprotu,kāda jēga visiem sadalīt acc,ja praktiski no tiem visiem adminiem,cik PUB ir,tad labi ja kāds pārītis tikai ta regulāri ienāk.

ša sm1g atvērs savu debesu tēva tauri!

UPDATE!

Liekam šeit lūdzu kādas dd2 mapes(tradicionālas, netradicionālas) kuras vēlaties redzēt serverī.

Zemāk norādam bildes, mapes aprakstu, lejupielādes linku un minam kādu labu iemeslu, kāpēc viņa patiktu pārējiem?

Pašlaik tikai vienu tradicionālo trasi dd2. 

Please add this map to the server, it is very interesting [url=de-toscana [/url]

Ierakstu laboja Frodo 9.09.2017 19:03
0 lietotāji
0 viesi