Forums

admina pieteikums - holdlaf

1. Links uz tavu steam profilu - https://steamcommunity.com/id/holdlaf/

2. Uz kādām admina privilēģijām tu vēlies pretendēt? [gag,mute,slay,slap.ban,kickstandarta admina paka] - kickstandarta admina paka

3. Competitive pieredze [Match Making, Faceit, ESEA, utt.] - Esmu global elite gan mm, gan arī wingman, faceitā 8. level, bet tur neesmu aktīvs, jo neredzu baigo jēgu iespringt csā uz šo brīdi.

4. Tavs Vecums - 17

5. Pāstāsti par un kāpēc tu būtu pelnījis admina tiesības. Es esmu pelnijis adminu, jo bieži uzturos serverī un pa retai reizei pietrūkst kāds no adminiem, kurš varētu parūpēties, lai viss būtu kārtība.

Personīgi nav par ko īsti piekasīties. Bet neliek domāt, ka esi gana nopietns. Gribētu dzirdēt vairāk no citiem pub adminiem, ko viņi domā par tevi un vai ir vērts dod adminu.

Īpašu apdāvināto cilvēku atbildes netiks ņemtas vērā.

Ierakstu laboja fani 27.09.2018 18:03

Problēmas bijušas nav, serverī uzvesties māk, vismaz kamēr esmu online. No spēles arī kaut ko saprot.

Esmu PAR

Esmu arī par, esmu diezgan daudz redzējis gan šinī serverī gan identijā. Labi spēlē un noteikti var izvērtēt vai cilvēks labi spēlē vai haxo, nebūs liekas sūdzības par banošanu.

Esmu Par, cik pats esmu bijis serverī, viņš arī tad ir bijis on, ar tādu mm pieredzi domāju, ka nebūs nevienas sūdzības par nepareizu banu. 

Nemāku teikt par to, kāds ir bijis pirmstam, vai vismaz kad neesmu serverī, bet tik cik ir redzēts spēlējam nav bijušas nekādas problēmas. Čalis ar humora izjūtu, šaut māk un kā jau te teica - reti kuram pubā ir tāda pieredze, kā holdam. Par.

pret

stulbs

Pieņemts uz testu.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok