Forums

nourq Voteban par neko

vienkārši holds jeb ar otru acc nourq, sāka rakstīt voteban, un izmetās vote par banošanu, reasons vnk nekāds. Vajag izņemt to votekick, voteban, votemute etc. Reāli vnk par neko visi sāka balsojat par yes.

demo nezinu kur atrast mājaslapā bet tas ir tgd noticis de_mirage mapes sākumā 16:40 +/-

Bans jau beidzās. Palūrēšu demo un izlabošu atbildi.

Vienkārši atkal visi sāka votbanot, un pēkšņi admins gashi uzlika admina vote par manis banošanu un izbanoja. kas te notiek?

P.S. - otrājā demo var redzēt kā 5 cilvēki mani bloķē - Bobis, Nourq, lil peep, un daviddd, pēc tam vel kvepps 

demo1 - votebans par neko atkal jau otro reizi. 

demo2un3 - blokee šajā mani vnk izdomā 5 cilvēki sākt bloķēt     demo klipi - https://failiem.lv/u/743fhjtt

Šis viss samērā ir nožēlojami. 

Piebilde no manis man nav nekāda daļa vai cilvēks ir cheatojus mm un banot viņu par to. Visu baniem nevar izsekot līdzi. Piemērs par Kekkei viņš saņēma vac banu, kāds viņu katru otro dienu izsmej viņu vēl par to? Varat piedurties un izsmiet  viņu, cik gribat ārpuss komūna. 

Kamēr necheato serveri un nav sūdzību ar pierādijumiem, bet ir tikai tukši apvainojumi nekas netiks darīts. Nav tā, ka es viņu aizstāvu es cenšos servera ietvaros palikt neitrāls šajā jautājuma. Ja būs konkrēts iemesls, lai viņu nobanotu tad tas, arī tiks izdarīts.  Reload jau atsēdēja ar banu 3 mēnešus, kad pēc tāda principa agrāk banoja cilvēkus. Un teikšu godīgi par to mm banu drīzāk nobanoju tāpēc, ka viņš man pašam diez ko nepatika.

Un Reload tev nav jādiršas ar katru otro, kad tevi apvaino. Esi gudrāks un nomutē  caur tab. Piemēram šodien jau reload mute norāva no manis, jo nespēja pievaldīt valodu.

Es domāju to vajadzētu likt visiem aiz auss iesaistītajiem. Šajā situacijā jūs bijat tik pat pretīgi kā reload brīžiem. Nav speciāli huiņa jādara un jābloķēja un jāpvaino. Taba ir mute komanda un ignorējat viņu.

G5SHI aizrādiju par to, ka adminam jābut neitrālam un tikai tāpēc, ka dažiem viņš nepatīk nav jāliek random vote bans. Vote bans bez admina serverī ir domāts, lai to izmantotu situācijas, kad tiešām pārkāpj noteikumus spēlētaji.

Vienīgais, kas banu saņemis ir holdlaf, kas to visu aizsāka.  Pārējiem brīdinājums un, arī reload =).

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok