Forums

Unban hybrid

Hybrid

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin hybrid. 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : YouWillDieFromCancer 

[AMXBans] Reason : ' aa ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1670188074 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 212.3.192.55 ' 

[AMXBans] =======================================

Mans ig niks: YouWillDieFromCancer 

Ban ID: 16839

1.Atnaacu uzspelet un tad ka redzams demo admins speciāli uzlika restart speelei lai vareetu jau pirmaa round dabuut mp5 jo viņi( neatcaros kurš) iedava viens otram naudu lai varētu to izdariit. Ganjau ka tas nav atļauts... Jā vēlāk bija admin abuse, nu un? Chalītis apvainojās ko viņam uzrakstiju XDD. Mazais pim*ausis.

2. https://failiem.lv/u/dz33653u

Ierakstu laboja OskarliNE 20.09.2018 23:10

Rītdien kās atbildēs no adminiem ;)

Tikmēr iedzēr tēju ar karalieni

Ierakstu laboja Mini 20.09.2018 23:33

Un atkal topikaa seko admin abuse :D

Uzliku rr, kad līdz mapes beigaam bija ~5min, jo es gāju off un serverī bija maz cilvēku, ja būtu nomainījusies mape būtu dust2 un neskraidīs tachu pa visu mapi, ja ir spēle 3vs3.

Un tavi raidītie vaardi: psc admin kucesberns nomirsti no veeza ludzu ok?

Par to naudu un mp5 gan taisnība, pirma un pedeja reize.

Tikai tagad uzzinaju, ka Tu tas OskarLine no gatheriem biji, agrak ar wh speleji, tagad nezinu.

Nekad gaterus nespeēlju gather un vispār gatheru laikā nekur nelietoju nekādu chiitus. Vienk man tā teica, jo besija ka es dažreiz pārāk labi(haljava) spēlēju. Dest tas tu?

Un kāda starpība ko es tur teicu? Ko tas maina anyway? Ārprāc cilvēks videospēlē nolamājās ļoti rupji :OOO woow. Vienk tu esi insecure AF tapēc izmanto admina statusu lai justos labāk par sevi ka tev kkur ir power.

Tas maina to, ka tu apvainojot iesaistiji vecākus un nopietnas slimības.

Gl anyway yo veciit yo yo. Bans paliek. Bye.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok