Forums

Web Ieteikumi Mega thread

Kā jau redzat lapā jau ir pāris izmaiņas izskatā. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli, ko vajadzētu tieši mainīt lapā.

Pašlaik ir ieplānots:

• Iegādāties SSL Sertifikātu (HTTPS, kad augšā blakus linkam rādas Secure Page), lai strādātu Facebook reģistrācija, Steam un discord.
  • Pievienot iespēju izdzēst savu profilu vai postus, sakārā ar datu aizsardzības likumu.
  • Pievienot modernu izskatu pogām
  • Salabot video sadaļas
  • Nomanīt fontu burtiem 
  • Sākumlapā visu jaunumu vietā tikai rādīt rakstus
  • Jauns formāts adminu pieteikumiem 
  • Pielāgot  webu mobīlajām ierīcēm 
  • Pievienot jauna CW Serveru sadaļu

Visu nenosaukšu, kas būs redzams lapā tuvākajā laikā, bet lūdzu rakstāt savas idejas šeit.

Ierakstu laboja fani 2.09.2018 17:04

Facebook memes viena topika arī forumā postot :) 

Jaunu Logo, butu forsi.

Admin paneli beidzot sariktēt? :) 

uztaisi vienkāršāku kopēšanu rakstot webā, kura negļuko un tu būsi mans Main admins :D

* Čatam primāro uzlikt web čatu nevis discord, jo ne visi grib lietot/logoties ar discord (es piemēram ne reizi viņu neesmu lietojis :D)

* DD2 servera monitoram jāsalabo mapes bilde, citādi šobrīd ir balts laukums.. Tas pats ar CS:GO 1v1 Arena.

* Zem "Jaunākais Forumā" manuprāt lietderīgāk būtu rādīt kurš ir veicis pēdējo ierakstu nevis kurš ir tēmu izveidojis..

Ierakstu laboja Lethal 4.09.2018 20:52

Es mazliet nesapratu par to kopēšanu, vari sīkāk paskaidrot ko tu ar to domāji?

* weba čats rītdien tiks pārlikts kā primārais un otrais būs izvēles discord :) 

* CS monitori tiek laboti, tur mazliet vispār bardaks ar viņiem ir :D Bet mapes utt. tiek kārtotas jau.

* Par komentāriem ko cilvēki atbild postos var redzēt divās vietās 1) galvenajā lapā tā saucamajā timeline 2) atver forumu un augšā poga SKATĪT JAUNOS IERAKSTUS :) Manuprāt ir pietiekami.

Respect par ieteikumiem utt., jo tas tikai palīdz mums labot mājaslapu efektīvāk! Protams koderim laiks ir tik cik ir, bet viņs brīvajā laikā čubina chill lapu. 

Par jaunumiem forumā.. Varbūt ne tā izteicos :) šobrīd main lapā ir redzami "Jaunākais forumā" un seko katra ieraksta Title, Author, Date + replay skaits..

Sanāk, ka lai es noskaidrotu vai kāds vēl ir atbildējis konktrētajā topicā - man ir tas topics vēlreiz jāatver vai arī jāvadās pēc replay skaita.. Tāpēc mans ieteikums ir main lapā rādīt Title, Last replay  Author, Date + replay skaits. Ceru ka izteicos saprotami ;)

Respektīvi, šobrīd refrešojot lapu būtu foršāk, ja es redzētu, ka Lethal ir atbildējis topicā "Ieteikumi webam" nevis, ka topica autors ir "fani" ;)

Ierakstu laboja Lethal 8.09.2018 18:14

SSL iespējams iegūt bezmaksas ar Cloudflare atbalstu, kā arī cloudflare protection un optimizations.

Sn, par ssl mums viss ir zināms un drīzumā arī lietosim :) 

Mini

Sn, par ssl mums viss ir zināms un drīzumā arī lietosim :)

Yeah, ar fani jau bik parunājām par šo.
Vēl būtu labi uz beigām iziet gtmetrix un būtu nice web lauciņā. 

Web lauciņā vēl ir ļoti daudz ko uzlabot, atjaunot, pa lielam šis websource ir ko mums kodēja tālajā 2006/7 gadā :D 

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok