Forums

Kas te notiek?

Sveiki!

Tiem, kas man šeit nepazīst noteikti radīsies jautājums, “Kas pie velna,  kāpēc tu te vispār atrodies?”. īsi stāstot, nāku  no kso.lv un biju atbildīgais tur par CS:GO serveriem, kas man pieder vairāk kā gadu. Problēma bija tāda, ka no kso nebija man īpaša  liela atbalsta visa uzturēšanai. Īpaši, jo nebija nekāda atbalsta ar foruma aktivitātes uzturēšanu  un  pēdējā laikā sakaros ar financiālām problēmām uzturēt serverus. Tad nu es sāku meklēt risinājumu, lai nenāktos slēgt gana aktīvus serverus.  Un 2 mēnešus atpakaļ uzrunāju Mini. Protams Mini bija pats izteicis piedāvājumu par sadarbību daudz senāk, bet es to atteicu. Laikam  tā bija kļūda, no manas puses?

Kas būs jauns?

Jauni CS:GO Serveri

• Public IP: csgo.chill.lv
  • 1v1 Arena IP: am.chill.lv

Jauns webs, jo šis ir samērā novecojies un prasās pēc mūsdienīgākām funkcijām.  Pabeigts atjauninājums varētu būt jau redzams šī mēneša beigās (Protams pāris lietas jau ir pārveidotas). Drīz izveidošu atsevišķu topiku, kurā būs redzams tieši, kas tik pārveidots, jauns izveidots un varēsiet rakstīt savus ieteikumus, ko varētu jaunu pievienot webam.

Šobrīd  aktīvi darbojos soc. tīklos, lai to izmanto kā veidu piesaistīt cilvēkus webam. Tāpēc būtu pateicīgs, ja tu nospiestu patīk Facebook lapai un uzaicinātu draugus. Pašlaik veidoju “mēmes”, lai piesaistītu sekotāju bāzi lapai. Protams man īpaši Facebook humors nekad nav uzrunājis, dodu priekšroku melnajam humorām, bet to daru chill labā. Negribu lielīties, bet rezultāts ir ļoti pozitīvs ņemot vēra, ka to daru tikai 7 dienas.

Pieseko: https://www.facebook.com/chill.lv/  un tas pats tiek postots instagram lapā @chill.lv

Nedaudz visu sasteidzām, bet negribējās  ievilkt visu ilgāk.  Sneak Peak - Tuvākajā laikā būs biežāk konkursi, ar reālām taustāmām balvām un  iespējā izmantot CW serverus bezmaksas.

Adios! Atvainojos, ja kādas kļūdas acīs krīt. Uz ātro sadrukāju.

Ierakstu laboja fani 2.09.2018 13:38

Ļoti labi! Veiksmi :)

Džeki atbalstam Faniju, jo viņš ir gatavs gāst lielus kalnus kopā ar Jums! 

Sen jau prasījāt, lai atrodu kādu kurš var uzturēt visu pie dziesmas, jo man pašam personīgi visam tam nepietiek laika. Tad lūk ir Fanijs un kopā centīsimies visu pacelt baudāmā līmenī. 

Tagad skolas laiks sāksies un cilvēki atgriezīsies pie datoriem, tā ka viss būs kedā :D

davai, turas!

Tu to vari, aiziet! :D

Mazliet satraucos, kas būs ar manu lielisko meme lapu  https://www.youtube.com/watch?v=ISyiTcA6RIw&feature=youtu.be

Article 13 pieņēma Eiropas Parlaments. Basicly, ja kāds meme būs copyrighted es nedrīkstēšu no viņa savu versiju uztaisīt. Nav ne jausmas vēl, ka tas īsti izpaudīsies. Foruma saturu nāksies filtrēt, ja tas beigās būs tik nopietni man sajūta, ka vieglāk būtu izdzēst viso veco šīs lapas saturu :D

Ierakstu laboja fani 12.09.2018 19:08

es kko ar par meme likumu pa ausu galam dzirdējis esu, bet vnmr kad šitās lietas notiek, visi mazliet pārspīlē, Akta-laka sopa un interneta neitralitāti kkā pārdzīvoja, šitais arī nebūs tik traki, uz tām bildēm pirmām kārtām jau jābūt kādam kas ies tev pierādīt ka tas nav fair use un tu pelni uz viņu rēķina, būs jau labi, gan jau vēl pāris neta apokalipses pārdzīvosim :D

fani domāju ka par to nav jāsatraucas vismaz Latvijā točna vēl pāris gadus :D

Tas taču FANIJS! Pats FANIJS!

Lai CHILL svētī Tevi. 

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok