Forums

hibrids #acc

Vārds: Renards

Vecums: 20 gadi

CS pieredze: 10 gadi

ACC pieredze: 6 gadi, killx, malco, defused, headshot, noob(komūnos)

Niks in-game: hybrid

Stati: Līdz šim esmu spēlējis ar vairākiem nikiem, bet random izdomātiem.

Serverī tauta bija uzkritusi šodien uz ciparu 24, bet klat tam visam bija 3 musari, un tajā laikā bija iekšā Fulloader, bet viņš viens nevar pavilkt visu serveri, viņš ir labs admins, bet viens viņš galā netiks.

Par mani: Lietoju aim, wh, speed.(jk)

Vēlos saņemt pilnus flagus(3)!

Ierakstu laboja hibrids 31.07.2018 01:52 - Labs iemesls

Stulbs joks ko tu lieto, bet REC un t0nt0 sitam var dot acc :)

Ja jau Mini saka ka var dot tad atsūti man pm niku un paroli vakarā uzlikšu.

Ar kādiem nikiem tad tu spēlē īsti? hybrid kautkā nēesmu redzējis

Spēlēju ar hybrid pēdējas 3 dienas, un speleju vakaros pa dienu, nesanāk saskrieties;)

Žēli, ka nedarbojas Player stats serverim, tad varētu apstīties cik bieži tu uzturies serverī :)

Ja ir bijusi pieredze adminēt cs serveri, tad var uz pārbaudes laiku uzlikt.

Pierādīsi sevi = ACC perm.

Pieredze ir bijusi, tas ir norādīts manā pieteikumā, ar mani problēmu nebūs, jo spēju atšķirt čītus un vai ir anti screenshot vai nav.

Serverī uzturos katru dienu vismaz 5h

Anti- pēdējos 2 vakarus kopā esmu redzējis max 20 minūtes.

Igs

Anti- pēdējos 2 vakarus kopā esmu redzējis max 20 minūtes.

Nu kad es spēlēju, es Tevi nekad neredzu :D vienīgais šodien, kā iegāju, 3 raundus izspēlējam un Tu izgāji off, es turpinaju vel kadas 20 min spelet lidz pazuda tauta.

Kapēc Tu spried par manu laiku, ja mēs spēlējam atsevišķos laikos? Būs salaboti stati, tad redzesi manu laiku ;)

Ierakstu laboja hibrids 3.08.2018 22:53 - ..
Mini

tā te viss diemžēl darbojas... Mini pasauc kādu savu draudziņu uz šejieni un par to piesola acc, bet bļ* salabot serveri nav laika.... neesmu gan bijis ilgi on, jo ir vasara, pļaujas laiks, bet lasu un saprotu, ka nekas jau nemainās... apbrīnoju, ka chilll vēl ir dzīvs.

pa tēmu - anti. viennozīmigi, nav ne reporti, ne sagēja par to kas tu esi.

Ierakstu laboja larkee 9.08.2018 19:02
larkee
Mini

tā te viss diemžēl darbojas... Mini pasauc kādu savu draudziņu uz šejieni un par to piesola acc, bet bļ* salabot serveri nav laika.... neesmu gan bijis ilgi on, jo ir vasara, pļaujas laiks, bet lasu un saprotu, ka nekas jau nemainās... apbrīnoju, ka chilll vēl ir dzīvs.

pa tēmu - anti. viennozīmigi, nav ne reporti, ne sagēja par to kas tu esi.

Mani Mini nepasauca, es pats izdomāju te piereģistrēties, bet es Mini zinu jau sen, bet foruma nebiju, atsāku spēlēt cs 1.6, speleju chill serveri un izdomaju, ka foruma vaajag pieregistreties. Visi reporti ir PM Igs steaama vai kadam citam pm, tad ari acc ienak ja ir on un nobano ;) Iepazities varam PM tuvak :)

Pedeja laika bija ļoti aktīvs, rakstīja steam kad ir kāds čīters. Domāju var dot acc ar pārbaudes laiku. Regulāri spēlējošie redzēsim, vai aktivitāte nav zudusi.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok