Forums

noteikumi dazi saka ka var runaat ka grib

piemeram rupji vardi es saku ka rupji newar runat vai rakstiit newiens to neievero tape ka tas naw aizliegts, ja kad bus aiizliegds?

Ierakstu laboja Kreatins 8.07.2018 23:53 - kludas

nu es domāju ka var teikt ko grib, un lamāties, līdz kkādai robežai, kamēr netiek aizskarts kāds kurš to nav izpelnījies vai stulbākos gadījumos diršās un ar nr mainās lai tiktos, tad jāgago lkm jau, tā jau poh, es uz ielas var pateikt bļed, nahuj , suka un vienalga,(ja neskaita savu degradāciju =D), bet es ieeju kick`ā, ierakstu jobaņi rod čatā un man lielais admins atbild "muti", vnk lieloties ka viņš var mani nogagot vai kko citu, kaut realitātē šaubos ka viņš kādam par necenzētu valodu aizrāda, kaut kāds stulbings. ir vārda brīvība, arī pa televizoru lamājās tagad. es domāju šeit točna nav neviens, kurš aizrāda par saucamo "Matu". 

Ierakstu laboja freeloader 9.07.2018 20:57

Lamāšanās nekad netiek atbalstīta, ja tā ir uz konkrētu personu vai personu grupu, protams ja tie nav savstarpeji joki.

Vienmer liekas gagi par cieņas aizakaršanu rupjā formā utt. Atkarīgs no smaguma pakāpes.

Par vecāku aizskaršanu liekas bans uzreiz(vismaz no manas puses perm). 

Vienmēr esmu smagi gagojis par slimību iesaistīšanu mutiskā vārdu apmaiņā (daunis utt)

Tas nav piedodami. 

Gl hf ;)

ta vismaz var kadus notekiumus uztaadi vai kadu prikolu uzlikt kad rupji runa tad neradas tas rupjais vardzs esmu citos serveros to redzejis 

Es nesaprotu, kapēc nedrīkst lamāties? Kur ir problēma? Vienmēr visi ir lamājušies un lamāsies, priekš kam, kaut kas jāierobežo?

Nav cilveku, nav problemu. 0/32

Ierakstu laboja ultra-boost 14.07.2018 20:29

kas notiek kape jau otro dienu cilveeki naw apmeklesjusi  serveri tas liek aizdomaties :(

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok