Forums

BAN bez iemesla! Man uzlika permament ban par WH, lai arii nekad cs neesmu chiitojis un ieniistu chiiterus.

Vakar speeleeju cs.chill.lv un rundaa ka riktiigi koncentreejos uz austinjaam un uz taktiku nobliezu paaris speeleetaajus ljoti skaisti un admins vaardaa mamba padomaaja ka man wh un uzlika BAN permament. Esmu ljoti neapmierinaats ar sho situaaciju. Pirmkaart es chiitus nelietoju un ieniistu chiiterus. Otrkaart es vienmeer klausos austinjaas. Treshkaart esmu bijis armijaa 5 gadus trenneejos taktiku un kur taktiski skatiities kad atver stuurus un tur vienmeer kaads zhurkoja tajaa raundaa liidz ar to es tik bliezu nost visus ko vareeju. Es vienkaarshi izbaudiiju seeli. Man pat suudiigs score bija un lielaako ties es chiloju paraleeli eedod karbonaadi un dzerot alu. Un man uzliek BAN? WTF? Es prasu UNban! Viens no maniem labaakajiem draugiem ir viens no chill.lv dibinaataajiem. Vinjam 10 gadus atpakalj chill.lv serveris maajaas zem galda staaveeja. (-ynk) Jaanis L. ja atceraties. Vinjsh zin ka es nekad ar chiitiem nespeeleeju. Uzprasat -ynk. "Vai PsihsSuns (Paparde) ir chiiters" Vish pateiks pareizo atbildi. Tas kaadaa veidaa man BAN uzlika mani nokaitinaaja un nav pienjemams. Protams varu njemt to kaa komplimentu. Jo kad Tev uzliek ban lai arii speelee bez chiitiem tas noziimee ka esi labs speeleetaajs... nu hzin. es vienmeer esmu CS bijis noob. Vnk nonjemiet man to ban un pasakiet mamba ka taa nevar banot speeleetaajus bez pieraadiijumiem par chitoshanu. Kursh tad beigaas speelees chill.lv ja par visaam aizdomaam visus banos?

* tUrBo FoLK| No Maksa No wh. killed 1|s|GaN^GansteR with a headshot from ak47 *

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: mamba

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'Wallhack'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:854515179'

[AMXBans] Your IP: '94.196.123.157'

[AMXBans] ===============================================

mamba :  ??

eCo ! (RADIO): Fire in the hole!

tUrBo FoLK| No Maksa No wh. killed DieBitch with ak47

* cheaton killed eCo ! with a headshot from deagle *

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.

UN KO NOZIIMEE "No Maksa No wh" ??? TAD SANAAK KA chill.lv JA MAKSAA TAD VAR WH IZMANTOT??? KAS CHILL.LV TAGAD VISPAAR NAV NEKAADA GODA???  WTF?

Ieliec demo!

Kaadu demo? Man nav video ierakstiits. Es pat nezinu kaa taadu demo ieliek. Neesmu baigais CS pro.

Vieniigais kas man ir ir tas kas konsolee bija rakstiits.

serveris liek automātiski ierakstīt demo, tavā cstrike mapē klientam jabūt failam, kkāds chill_lv_dd2 vai kkā un beigās .dem(faila tips). ikonā ir lambda uz oranža fona. augšuplade viņu failiem.lv, ieliec te linku, cilvēki noskatīsies , ja sūdzība būs pamatota banu nonems,bet bez demo nu ne kā

gay Karmaks sexy

Nav demo nav unban. Gl.
0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok