Forums

cr3w wai ka winsh tur

AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: cr3w

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'pats_aizpisies'

[AMXBans] Duration: '5 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:31821397'

[AMXBans] Your IP: '46.109.234.172'

[AMXBans] ===============================================

sveiki gribu pasudzeties par sho "Lunatic" un ieteikt kautko ...  speleju jusu serveri jau labu laiku wiss chotka, bet kad shada tipa admini te kautko sak lomit un paliek ka "Lunatic"! puika redz nomira palika dusmigs izdomaja kadu wainot jo redz es gribeju "save wep" jo domaju ka esmu 1! chalitis sak slapot bez "no reason" jo winam ir nospiests TAB wisu laiku un winsh redz kads ir rezulatsz bet es ne...  es pajautaju wai winsh ir "lox" ta wieta lai kautko gudru atbildetu winsh nosauc mani par bomzi! tad man paradijas klusa klusa nojauta, ka kads winam gimene nopirka to kompiti tapec atbildeju ka shamaijs ir bomzis... kautko sak njured kautko pieradit neko pateikt godigi sakot newar... tad wel dursku winsh pachiksteja kautko teica - pateicu laiz aizpiss muti jo shaja serveri nav LIKUMA par to katu nedari missiju un tewi war slay wai slapot... speleju loti ilgi "csgo" ta ir tada ka tieksme save taisit ja juti ka neuzwaresi... bet ja jums patik slay ar ban podzinu tad ludzu uztaisiet ka wisos parejos suda serveros ir slay par no mission atsajiet wienu suda mapi kuru juss tikai protat spelet izdzesiet wisas parejas ara no lista + pagariniet laiku lidz kadam 4h lai shie "Lunatici war shaut un zimet savu rank!
bet protams ir ari labi admini no kuriem ar mokam war izist lai nomaina mapi... serveris jums saucas dd2 tad wismaz uztaisiet changelevel uz wisam dust kartem tadas ir daudz un "Legit" un kad serveri ir maz cilveku lai wajag likt mazas mapes de_dustBplant Aplant de_box(1.5) cs_discounter(1.5) lai playeriem butu forshak palikt un spelet... tad wel deretu nobanot pernament nick un msg  wajadzetu likt iemacies nomainit nick angliski krieviski "gametraker.lt; wosplayer; player un ganjau welkadu citu nick kas ir no citiem serveriem lai nebutu reklama del nick"
tad wel waretu uztaisit  "aim_map; war3 un moshk kadu parastu serveri kur mainas mapes... tad registret nicka iespeju lai kads cits newar spelet ar tawu nick un nedabut kadam legit playerim banu...

nu crew tu man tagad paradi kur shaja majaslapa ir servera noteikumi kas aizliedz nepildit misiju un nesaglabat ieroci, jo es mekleju neko neatradu un shai sadalai wajadzetu wel but ar lieliem sarkaniem BURTIEM lai wisi war iegaumet ka redz serveri ir misija un shai sadalai wajadzetu but wirs abiem topiciem csgo un cs1.6...

Ierakstu laboja podbot 4.05.2018 17:33

Tātatd, lai visi lasītāji neizmižģa acis lasot visu šī apbižotā indivīda sūdzibu uzrakstīšu, kā bija.

Uzlika c4, palikuši viņi ir 3vs4 (nebija neiespējamā misija paņemt raundu). Šis puisis sēž T bāzē ar saviem 100 hp un, kā pats raksta, grasās seivot :D Pēs tam es viņu noslapoju/noslayoju un sākās vārdu asāka vārdu apmaiņa :) Nu beigās viņš dadirsās līdz 5h banam, domāju nav te vērts neko vairs analizēt. 

nu ja man bija 100 hp tad rekur tew demo... ar wisiem tawiem 100hp
25minute tur wares redzek ka es no B gaju uz A man blakus noshava kadu kad skatijos uz double dors mid tur bij chalis ar awp un welwiens atkapos un metu flash un biju domajis kad awp chalis naks no muguras, bet ta ari neatnaca tad gaju uz long kur sanemu 2-4slap par neko  https://failiem.lv/u/ghnmjgcf

Ierakstu laboja podbot 4.05.2018 17:50

Fakts ir tāds, kad tu pats atzini, ka netaisies pildīt misiju. Tur neviena vairāk nebija, abi tavi komandas biedri pie B cīnījās, lai izpildītu misju, kamēr tu, kaut ko gaidīji, kad vairs tur nebija, ko gaidīt + tikai pēc slap sāki kustēties, pie tam uz nepareizo spotu (viss bija pelnīti). Niks atbilstošs visām tavām darbībām. Viss, man te vairs nav ,ko teikt. Es šajā diskusijā vairs neielaidīšos.

hahaha psc tu tak esi mudzis tu to demo pat nenoskatijies es waru deret! es taja raunda pat tab nespiedu es pat neskaitiju wai kads ir dzivs wai ne shis nav gateris wai competative (un ta ari tu man neparadiji sadalu kur ir servera noteikumi kas paredz bez bridinajuma slapot slay gag utt...) un paradi punktu kuru tu izpildiji... ja newari neko pieradit un esi igns jo nomiri un tew gribejas kadu slay pedejas 3 kartes minutes kadam iedirst dvesele tad tew tas ir izdevies pajol tu ka budams terroristu komandas playeris wel satraucies par misiju :D kura tu uzvari... wisu laiku neko nedariji tad acerejies par mani jo tew kautkada rauda ieliku starp acim ar USP... labi atriebies malacis... un protams tu jau dari pari tiem kas ir top newis bottom good for you...

nu mums ir mission or slay, autoslay nedarbojās pagaidām tehniskas zarazas dēļ , tapēc nav jābrīnās par bakstīšanu. ja civilizēti prasītu, lai tev tās 5h noīsina,(ja ir jēga) , vrbt es tev piekristu, es personīgi savsarpējo diršanos galvā neņemu, jo tā var pusserveri izbanot dažreiz, grūti arī novilkt robežu starp parastu vārda brīvību un idiotismu. 

Bet šoreiz ja tu centies vnk sūdzēties par cr3w, tad īsti nesanāks, visu esi nopelnījis.

Un draudēt ar Report par to ka dara to, kas IR jādara, d`oh..

daļu izlasīju un atlikušo sapratu- ej dēt. Tiku tevi manījis podbot, likies normāls čalis, bet sūdzēties par to, ka tevi soda par servera noteikumu nepidlīšanu ir tizli. Piedāvāju likties mierā (pieļauju bans ir beidzies) un spēlēt. Saproti mūs- mēs cenšamies ieviest/uzturēt sakarīgu un plus mīnus taisnīgu vidi- lai visiem katru raundu nav jāgaida uz 1, lai speletāji cenšas pildit misiju, lai serveri viss ir raiti.

PS tev ir steam = tev ir steam bonusi. Tev naudas netrūkst, ko tu āksties?

Atvaino, bet centies lūdzu palīdzēt mums saglavāt spēcīgu un cienīgu serveri, kur visi ceņas izbaudīt spēli, nevis gaidīt uz viena pēdējām sekundēm!

Chill serverī neseivo.

T.C.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok