Forums

ggviwhmiwin xxx

helou, ienāca prātā moš varētu uztaisīt kkādu mini turnīru caur šejieni, kkādu teiksim 2 pret 2 uz kāda poolday iceworld vai mazā dusta. mazie dueti varētu labi salasīties. bet ja nu nē moš 1x1, sākuma bāzei paši varam salasīties un tad serverī varētu paspamot, pabakstīt zināmos. es vienreiz laba servera labad varu noziedot balvai, bet negluži 50 e :D organizēt var spēli pa spēlei, pa bišķim kā kuram laiks pietiks.

būtībā labums no turnīra būtu tāds, kad moš kādu piespiestu te reģitrēties un varbūt citiem gribētos vairāk forumā paskatīties, kurš kuru sašāvis vai kkā tā...

kādas atsauksmes?

mini uztaisīs kur spēlēt?

kādam interesē palīdzēt paorganizēt?

ANTIREC. REC  

PS varu palīdzet ja vaig :)

Ierakstu laboja 1223 27.04.2018 22:54 - ..

Ideja ir laba,man patīk.
Organizēt?Hvz,ir jāskatās ar ko palīdzēt.

ar palīdzību es domāju kādu kurš var palīdzēt savstarpējās spēles sasaukt un pasēdēt specos, vnk stabili ka vajadzēs daudz diskutēt kad kurš var izspēlēt ,domāju ka tāds kā tiesnesis, bet tas viss jebkurā gadījumā ja būs kur zipāt

serveri varu iedot bez problēmām.

Kas ar šo notiek? Freeloader domasim kaut ko vai kaa? :)

jā vajadzētu savā starpā sarunāt pāris sīkumus ar mini un tad jāuztaisa kaut kāds topiks, lai piesakās cilvēki

Te kaut kas  notiks? :D

domāju kaut kad vēlāk, man tgd drīz atkal darbs sāksies un vēl citas lietas, vrbt ja būs jutama aktivitāte tad vasaras vidū , vai drīzākais rudenī. pgdm lkm nav baigā jēga

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok