Forums

slay jo nogalināju adminu... slay ne pa tēmu

Vnk spēlēju de_nuke, laiks vēl palicis 20+sec, nogalinu adminu larkee, biju uz jumta pie lūkas, caur kuru arī viņu nošāvu. viņš mani slay. vnk wtf? saka, ka es seežot bāzē.. sviests. pie tam, man komandas biedrs ar c4 jau biju pie planta. 

Edit: demo pedejas paris - min, precīzu laiku neatceros. Bet ilgi tur vairs nepaliku.

links uz demo:https://failiem.lv/u/unpmxs8n

Ierakstu laboja swishswish 22.04.2018 13:51

rrrip damnn gaidi galvenos izdomas ko darit. :D

20 sec un tu sēdi uz jumta. Par ko čīkstēšana. Žurko bet pildi misiju jomajo, nevis gaidi, kad kāds cits uzliks kluci. Ej tu ieskrieties čali

lgs viņš var sedet cik grib galvenais ir viņš par pat pedejas 10 sec var aiziet un uzplantot c4 taka tur nav speletāja vaina :)

Ierakstu laboja 1223 22.04.2018 11:20 - ,,,

Tu gribi teikt, ka nepaspētu aizskriet līdz plantam? btw ja paskatīsies demo, redzēsi, ka bija daudz liktāki brīži citam čalim, kurš nenogalināja adminu, un nedabūja slay.

citi māk izmantot laiku, citi gaida pēdējās sekundēs kkādu easy fragu bez nodoma pildīt misiju, citi šauj no planta mūkošus teroristus

itkā ir iedots laiks misijai tās 2min, bet kamēr nav autoslay sataisīts, šitais nav aktuāli

Tava atbilde diemžēl, manuprāt, ir ne pa tēmu. Kā jau teicu, man komandas biedrs ar c4 bija plantā. Tad ko, vienalga kas notiek, pat ja c4 ir uzplantots, novāc adminu un dabū slay, jo viņam spektatoros sēdēt garlaicīgi? Sveists, ne?

Admins nekādā gadījumā nedrīkst likt slay, kamēr  raunds nav beidzies. Ja autoslay nedarbojas, tad admins ir tiesīgs noslayot to spēlētaju, kurš nav pildījis misiju.

Tiesa, ka ir reizes, ka ļoti daudzi to nedara un ir nereāli iekļauties tajā laikā, kas tiek atvēlēts starp raunda beigām un pārlēkšanu uz nākamo raundu.

Beidzot kāds saprot par ko iet runa! :)

Viens sīkums- jūs baigi uztverat šo slay no 1/3 no iespejamajiem skatupunktiem:

1. Man tak ir vēl laiks, nah mani slayot;

2. (parasta speletaja/ komandas biedra) mani novāca, un misija izgāzās, komanda palika bez naudas, bet tur tam āzim uz jumta labi, novāca par 1 vairāk;

3. (admina pozīcija) Nosēdēja 1:40min uz jumta, palika 20sec un sēž. Iespēja ka kustēs tuvu nullei, pēc tam visi gaudos, ka viņš entos raundus tur ari nosēž.

4. (mana pozīcija) slapošu tādus ākstus kā tu tiklīdz būs zem minūtes un tad ar smaidu slayošu, kad laiks būs beidzies, tu būsi noslayots un gaudosi par to cik pasaule ir nežēlīga

Igs

Viens sīkums- jūs baigi uztverat šo slay no 1/3 no iespejamajiem skatupunktiem:

1. Man tak ir vēl laiks, nah mani slayot;

2. (parasta speletaja/ komandas biedra) mani novāca, un misija izgāzās, komanda palika bez naudas, bet tur tam āzim uz jumta labi, novāca par 1 vairāk;

3. (admina pozīcija) Nosēdēja 1:40min uz jumta, palika 20sec un sēž. Iespēja ka kustēs tuvu nullei, pēc tam visi gaudos, ka viņš entos raundus tur ari nosēž.

4. (mana pozīcija) slapošu tādus ākstus kā tu tiklīdz būs zem minūtes un tad ar smaidu slayošu, kad laiks būs beidzies, tu būsi noslayots un gaudosi par to cik pasaule ir nežēlīga

Lai vai kā, admins nav tiesīgs slayot pirms laika. Priekš kam tad ir domāts autoslay ? Nekur nav aizliegts kempot bāzē un pēdējās minūtēs līst ārāCT paši bieži vien ir vainīgi, jo pušo virsū, lai gan pēc būtības viņiem būtu jāsēž plantos un jāsargā. Ts tiek dots laiks, kurā tas viss jāpaspēj, ja nē - autoslay. Un Ct pēc tam paši kunkst, ka sēž ts bāzē, jo ts nospēlē uz mīnusiem un vienkāŗsi ieņem plantus. 

Šajā gadījumā admins rīkojās nedaudz nekorekti. 

Autoslay pagaidām nedarbojas ja nu kas. 

Pietiek diskutēt, parunāšu ar larke. 

TC.

Galēja novērotāja viedoklis ... uzdrošinos teikt pieredze ... ja neizpildās lidz raunda beigām un ir vērojama ļaunprātīga tupīšana ... bans uz 15 minūtēm ar salasāmu reason ... viss pārējais ir puķītes un rozītes .. šinī gadījumā slay bija admina personīgo ambīciju izpausme - kas ir nosodāma

Atgādinājums adminiem - bans uz 1-15 minūtēm ir efektīvāks rezultāts komandai  - nekā slay ar izrietošajām mutes mazgāšanām forumā  

[H2] low.skill

Galēja novērotāja viedoklis ... uzdrošinos teikt pieredze ... ja neizpildās lidz raunda beigām un ir vērojama ļaunprātīga tupīšana ... bans uz 15 minūtēm ar salasāmu reason ... viss pārējais ir puķītes un rozītes .. šinī gadījumā slay bija admina personīgo ambīciju izpausme - kas ir nosodāma

Atgādinājums adminiem - bans uz 1-15 minūtēm ir efektīvāks rezultāts komandai  - nekā slay ar izrietošajām mutes mazgāšanām forumā  

Efektīvāks veids ir atjaunot autoslay un nebūs nekādu problēmu. ;)

0 lietotāji
0 viesi