Forums

unban blueberry bans par neko ,lohs pat nespecoja,kas tadiem dauniem dod acc ?

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin GENTLEMAN. 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : [LatVian]blueberry 

[AMXBans] Reason : ' Wallhack + Aimbot ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 34167177 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 83.177.151.79 ' 

[AMXBans] =============================================== 

https://failiem.lv/u/eq2kv624

:O :D

KOGDA ASPEWI OTDIHAET ,TOGDA BARDAK VOKRUG!!!! DAZE BEZ SPECA ZABANIL ANUS GRAZNIJ :D

izskatās ka spēles laikā tevi nenobanoja, vrbt skatījās ar citu niku un pēc tavas iziešanas caur disconnected users pienagloja.

Demkā pāris reizes mērķi bišk precīzāk velc caur sienu uz čuvaku nekā vairums pa defu to dara, tākā nav brīnums ka nobanoja, aimbots točna nav, wallhackam kopumā arī pa īsu, vēl pie tam steamed un serverim ir VAC, tākā es par UNBAN

Visi kļūdās un tā nav nekāda traģēdija, bet par nekorekto veidu kādā viņš pieprasa unban (caur lecīgumu un diršanu), es viņam vien atstātu uz kādu brīdi ban.

Anus graznijs esi Tu pats blue berry. Es banu nost nenemsu. :) nesu banojis Tevi. Tas ir kads misteiks. 

Es cs maucu 10+ gadus ,pasakiet man kads kurs vel tik ilgi spele,vai jums ir intresanti hakus kacat ,slegt ! Atceraties so niku [LatVian]blueberry vins nekad necito ,protams ir good and bad luck days ,bet chiit nekad!

nu lab lab ,kad saku spelet cs 10 gadi atpakal  tad protams ciiti tika meginati ,bet nu kada jeega no ta cirka ?

Piedod Gentelman,bet nu console man rada tevi :D

Labakie ciiti ir skills, radars,austinas....

cr3w

Visi kļūdās un tā nav nekāda traģēdija, bet par nekorekto veidu kādā viņš pieprasa unban (caur lecīgumu un diršanu), es viņam vien atstātu uz kādu brīdi ban.

tu doma chill.lv ir vienigais serveris kur spelet ? man sirds nesap par banu ,bet par ablomu!!!!!! par to ka bano un tere manu laiku prieks apelacijam ,labi ka te tik viegli to izdarit , tados forumos kur japisas ar apelacijam es neamz nesniedzu unban pieprasijumu,zel sava laika

;)

Tak noņemiet viņam banu! 

freeloader

izskatās ka spēles laikā tevi nenobanoja, vrbt skatījās ar citu niku un pēc tavas iziešanas caur disconnected users pienagloja.

Demkā pāris reizes mērķi bišk precīzāk velc caur sienu uz čuvaku nekā vairums pa defu to dara, tākā nav brīnums ka nobanoja, aimbots točna nav, wallhackam kopumā arī pa īsu, vēl pie tam steamed un serverim ir VAC, tākā es par UNBAN

Tas īstenībā ir galīgi poh, tu tāpat vari kapāt VAC serveros ar kubiem cik ilgi vēlies. Tas, ka dabūsi VAC  banu ir 80 pret 20, ja ne vēl lielāka atšķirība.

nonemiet jau :D psc bespredels

unban unban unban, čalis jau savu disciplināro sutku tāpat jau ir atsēdējis ne pa ķeksi

par VAC, manliekas var kapāt kur un kā grib ar hakiem līdz steams saož un dabon VAC, tad aizsargātajos serveros vnk nelaiž

Gaidi kad nonems un nesprega. 

Noņēmu. Nākošreiz par "dauņiem" ilgāk sedēsi.

Tc

0 lietotāji
0 viesi