Forums

Nenoliedzama kļūda! Dabuju banu par WH, jo nopirku austiņas...

Sveiki,
Tik tikko saņēmu banu 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Makrofags

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'wh'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:15959708'

[AMXBans] Your IP: '87.110.121.34'

[AMXBans] ===============================================

Patīk tomēr uzšaut šad un tad, protams lieki piebilst, ka neesmu lietojis palīgprogrammas...!
Paldies par sapratni!

kā ir tā ir, bet bez demo bazara nav, augšuplādē failiem.lv, ieliec linku

https://failiem.lv/u/s5p7fhzh#_
Taisnībai jauzvar!

Ierakstu laboja Soldier 8.04.2018 00:12

Nezinu, kas Tev pa austiņām, bet cik pēdējos round skatījos vnm zināji, kur likt kursoru.. Manas domas nemainās, ja kādam no augstāk stāvošiem dieviem atšķiras, lai unban..

nu cik skatījos viss šķobīgais pa def vietām vai uz skaņu, kad varēs atbanos drošivien

Makrofags

Nezinu, kas Tev pa austiņām, bet cik pēdējos round skatījos vnm zināji, kur likt kursoru.. Manas domas nemainās, ja kādam no augstāk stāvošiem dieviem atšķiras, lai unban..

Esmu bijis admins, man pat bija servers nieka 15 gadus atpakaļ... par 1 epizodi maukt banu ir diezgan nepareizi, jabūt 100% parliecinātam nevis vienā raundā es kko esmu veiksmīgi nošāvis... tas tik tā, lai nesanāk turpmāk kļūdīties...

nedod pagaidam unban sa palupisu.

nesaku ka viņam ir wh bet nu varetu ta but ka viņš meģina spelet rlly legit bet sakas te 19:58 - šauj caur sienu kamer aiz sienas ir čalis ka čalis aizet jau vairs nav jašauj un iet tik uz priekšu nu nez. tad vel 20:58 jau precīzi izlien un skatas tur viņu neka nevar dzirdet talak ar nečeko droši skrien uz priekšu telot labi puika mak. Bet nedodu 100% garantiju.

Ierakstu laboja 1223 8.04.2018 02:05 - ...

Domāju ka unban var dot tad jau manis fruktu serveri :)

Ierakstu laboja 1223 8.04.2018 02:11 - ...

Nezinu viņš skraida briesmīgi tā es pārvietojos, kad saku spēlēt cs..

Neka nav. Unban. TC. TIK PAGAIDI PATEIKSU LAI Tevi atbano.

Darīts.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok