Forums

Chill.lv Updates Viss par pēdējiem updeitiem

Labvakar!

Šeit apdeitošu ar visu aktuālo informāciju par to kas notiek chill aizkulisēs. 

Šovakar tika sataisītas PM ziņas, tagad varat atkal viens otram muļķības rakstīt :)  Tika sataisīts forums aktīvie topiki sadaļās vienmēr būs augšā un strādā poga skatīt jaunos ierakstus, bez šīs pogas forums bija nelietojams. Tagad atkal viss būs kedā. Vel ir vairākas lietas webā kas jāsataisa, bet tās visas lēnam.

P.S adminiem tūlīt būs gatavs jauns adminu panelis, tā kā admini sāks arī webā cītīgāk strādāt :D

Ir palaists CS:GO DD2 Only serveris - connect go.chill.lv, ja kāds no esošajiem adminiem grib arī GO acc droši PM man! 

Mums ir arī online pub serveris 1.6 - pub.chill.lv, tuvākajās dienās salikšu redirektu un kad full dd2 būs tad nonstīmerus metīs uz pubu  8) 

Nākamais solis ir salabot cs status, bet droši varat šeit ierakstīt kas vēl nestrādā! 

Cool ! Tā tik turēt ;)

Ieteikums - linku uz banlistu ielikt arī galvenajā navigācijā, jo tie kuri te atnāk pirmo reizi, noteikti nezin, ka nepieciešams hoverot cs monitoru, lai tiktu uz banlistu.. Vismaz man pagāja labs laiks kamēr es viņu netīšam atradu :D

Otrs, bet ne tik būtiski - Lietotāju sadaļā ielikt atsevišķi arī adminu sarakstu, lai zin kam jāziepē :D :D :D

Ierakstu laboja Lethal 29.03.2018 06:26
Lethal
Otrs, bet ne tik būtiski - Lietotāju sadaļā ielikt atsevišķi arī adminu sarakstu, lai zin kam jāziepē :D:D:D

Adminu saraksts ir pie banlist, tik vajag atjaunot! :)

Pilns adminu saraksts un ko katrs dara tiks publicēts pēc tam kad viss būs savests kartībā un nokomplektēts sastāvs. 

Vel salabot status, un viss bus chill. :)

Njil

Adminu saraksts ir pie banlist, tik vajag atjaunot! :)

Ieliekot pie lietotājiem nekas nebūtu jāatjauno - automātiski vilktu laukā no db, ja pareizi esmu sapratis kā chill webs ir uzbūvēts ;)

P.S. Kkas nav ar css - caur telefonu nav redzama "citēt" poga, bet zinot kur viņai jābūt un uz aklo uzspiežot - parādās..

Jā šī lapa tika taisīta tālajā 2006 vai 2007 gadā un tad nedomāja par to ka lietos mājas lapu no telefona :D Tādēļ viņa nav responsīva uz telefoniem, bet par to vēlāk arī padomāsim.

Vnk pieskaries postam kuru gribi citēt un parādīsies labajā malā poga citēt

Ierakstu laboja Jameson 30.03.2018 17:08

zaebo4ik, varētu man pie reizes unbanu sazīmēt 

Ierakstu laboja pa1n 31.03.2018 15:25

Vakardien bijām Offline, jo es salauzu te visu :D Bet ja nopietni tad tagad visas nepilnības ir novērstas un down time vairs neplānojas. 

Tā kā enjoy! 

Vēlviens updeits - http://chill.lv/hlstats ir salaboti un atsāk savu darbību :)

Vai nav lieliski? 
Paldies [H2] low.skill par daudz salabotām lietām webā!! 

Juhū

Daži spēlētāji palikuši no vecajiem statiem, nav resetoti, bet tas tā! Priecē, ka notiek uzlabojumi! :)

Njil nebija plānots resets :) 

chill best <3 D  no need for updates ;)

Ierakstu laboja 1223 5.04.2018 16:35 - ..#
0 lietotāji
1 viesis