Forums

Suggestion. Suggestion.

Tatad biju iedomajies ka jus varetu uztaisit kkadu zm serveri ka ari ļoti dauziem patik zm ka ari ja butu šeit zm serveris dabutu te vismaz 10+ cilvekus mierigi un ari pašam ļoti patīk zm bet ne vii jo ir tadi kuri ir kkada huiņa taoec gribetu jus ieteikt ja gribat ta uztaisat kko lidzigu šim serverim <33 cswos.com:2012 Thx <3 REC/ANTI

Jāāā REC, man ir hostings un gatavs zm serveris, kuram pagaidām norubīti plugi, es varu pievienot taka šai sistēmai, bet lkm neviens negrib :D

met tik iekša es +10 dabušu ja buz zm serveris zm 2012-2013 <3333

freeloader varam palaist tavu zm uz sava servera, bet sakuma jaredz kads vinsh ir :) 

tas gan ja jaredz ka viņš tur iskatas mapes varu iedot kuras ielitk afigena labas

Bet tad paši arī ņemsieties pa viņu :D 

t0nto es tur pilnu serveri dabušu ar cilvekiem ja bus norm servers :) ps sakuma vaig ielikt labas mapes un test kads viņš ir.

es vēlāk vakarā vai rīt sačiņīšu un varēs apskatīties

Tātad saslēdzu ZOMBIE PLAGUE serveri panakti.

Serveris man stāv uz apmaksāta hostinga, bet ja mini var paņemt sev varu tos eirikus ko maksāju par hostingu atdot viņam. būtībā viņš ir dead, ar labu būstu esmu 6 cilvēkus reizē savācis max. Konektēties mēģina daudzi, bet pie kačāšanas daži pazūd. lielākā škrobe ir tā ka ir 6 zombiju klases jeb veidi, bet visiem stokā bija viens un tas pats modelis, es pieliku modeļus katrai klasei savu atkarībā no zombija īpašībām (tank, fast, leech) tākā ielāde baltajam cilvēkam pacēlas takā no 5 lidz 15 min, bet dievsviņzin cik tas ir sērbiem un citiem. bet tā ir stokā ir jāielādē pāris īsas skaņas un 1 zm modelis. 

...

Tātad kā ir veidots mans serveris.

Spēles veids / taktika / mērķi. 

Lieto zombie plague 5.0 čisto variantu no alliedmoders lapas. taisot dmg zombijam dod ammo pakas, ammo pakas ļauj pirkt labākus ieročus zombiju šaušanai (botgun,awp, machine gun) un granātas freeze flame un lampiņas kuras spīd jo spēles laukumā ir tumšs. Galvenā fiška ir protams nekļūt par zombiju. ir ierubīts izteiksmīgs knockbacks kas zombiju met atpakaļ kad pa viņu šauj. tas manliekas ir galvenais elements spēlē, jo dod izteiksmīgu pārsvaru pār zombiju, ja prot šaut un neļauj tik easy tikt klāt, tad zombijiem jāstrādā kopā baros. ir ierubīts csdm, to var konfigurēt, bet tgd ir saslēgts tā ka visi atdzimst kā zombiji pēc nāves, tākā 6min raunds beidzas tikai ja reizē nošauj visus vai vienīgo zm vai arī ir izķerti pēdējie cilvēki, Bet tā palielam ir GAĻAS MALŠANA BEZ APSTĀJAS, zmb tik nāk un nāk. Nospiežot M parādās zmplague menu un tur var izvēlēties klases, pirkt figņas utt.

Fog plugins

Migla, tālumā skatoties redz tikai baltu. Būtībā bija iespēja vai nu iekruķīt pilnīgu tumsu, kad cilvēks redz tikai noliktas lampiņas/flare(smokegrenade), bet zmb ir stock nightvision. es uzliku pustumsu un miglu. Stock puba apgaismojums nedod galīgi vajadzīgo atmosfēru priekš zm. 

Quake Sounds plugins

kr4 tās multi kill, godlike, rampage skaņas no kill streakiem. kkādas padsmit skaņas, 2min ielāde.

advanced dmg. plugins

šaujot uzreiz rādas cik dmg taisi ar katru hitu zm.

pod boti

ķipa boti ģibili kas skraida pa serveri, daudzmaz strādā ar zm modu, bet nav ideāli. serverī listē ieliku mapes kurām varēju atrast labus waypoint failus priekš zm, vobšim zombiji dzenās un lien pakaļ. 

!!! bet viens kitajec(strenghten yet) ir uztaisījis dgan gudrus botus(sypb) priekš zm, kurus kurš katrs puņķu tapa neatšķirs no čuvaka, tikai es viņus nevaru uzlikt uz sava servera jo viņš stāv uz linyx kastes, bet boti ir pieejami tikai .dll failos(vajag .so) cik netu pārraku, neviens nav no source uzcepis linyx versiju. ja būtu uz windowsa tad būtu cita lieta :) boti ir svarīgi sākumā jo bez kārtīgas gaļas cilvēki neturās serverī, bet piemēram es uzliku kkādus padsmit botus un sīkie daž labs 5h no vietas dragā viens pats serverī ar botiem. ja varētu uzlikt sypb būtu manuprāt giezgan ahujenna.

Galileo

votemaps uz kartes beigām, rtv komanda un citi stock sūdi.

XXX

Tākā es domāju ka tukšs zm serveris pret PUB dd2 serveri neskaitās konkurents, tad šī nav reklāma

connect 195.3.145.63:27015

ja gribat nomainīt mapi, ierakstat rtv ja esat vienīgais starp botiem, tad momentāli dos votemaps.

### uzrakstot man privāti var sarunāt ka varu sagatavot acc, kas var palīdzēt ātrāk redzēt visu kas tur ir. pašā zm modā ir arī savs admin menu, kas dod varu pār notiekošo, pārverst zm par cilvēku un otrādi, respawn kādu n shit.

davai testējiet, arlabunakti ;o

1223 rekur notestē to serveri, ja viņš ir gana labs ZM, tad vienosimies un uzlikšu uz mūsu servera palaidīsim zem chill un tad gaidīsim kad 1223 savāks pilnu ar cilvēkiem :D 

Gaidu komentārus par zm modu.

P.S. tev ar visu fast download url kačā visu 5-15 min? 

Ierakstu laboja Mini 26.03.2018 12:28

es īsti nezinu vai man tāds, manliekas ka nav, neesu pats kruķījis, man pub bāze bija jau no hostinga, es tikai modoju.

bet tā jā 15min vismaz pie pirmā connect, itkā var noņemt tos modeļus sākumā kas noņems vairāk kā pusi, zombiji visi būs vienādi, nu quake sounds savas 2 min plusā, bet daudziem jau ir novilktas no citiem serveriem, populārs prikols.

jāatcerās ka sākumā tpt mēķa publika ir čigānbērni un ārzemnieki, latvijā zomb ir dead gandrīz, lai kkas aizdegtos vajag kkādiem padalīt acc , kkādu būstu šat tad un palīdzēs arī ja pubā būs kāda atsauce un forumā monitoriņš. ja aizies tad aizies, eiropā ir dahuja full zm serveri

es jau tākā pats esmu gatavs noņemties , bet es +10 srazu nevaru solīt ;D

tev ir win kaste?

linux linux :)

Es iesaku un domāju, ka labāk ir uzlikt ZM +WAR3 vsm būtu jēga kapāt LVL up dabūt, bet tas tikai manas domas :D

Ierakstu laboja Makrofags 27.03.2018 09:26

sūdi tadi ka šis ir Zombie Plague un tas ir sudigig jo man neviens cits zm serveris nepatīk izņemto šada tipa serevris zm cswos.com:2012 parasts zm serveris es jums atvičaju uztaisat tieši šadu serevri connect cswos.com:2012 jusu un serevris bus pilns.

Ierakstu laboja 1223 27.03.2018 17:21 - ..

stulbi tik ka norādītais serveros ir tukšs, tas ir lkm biohazards, zombie modu moskvičs, kkādus padsmit gadus atpakal kreivu serveros zipāju ;D ir dgan ok, man patīk , bet maz eye candy, manliekas subplugini ari nihuja nav, nezinu vai tauta aizķersies

ps. ļoti ātrs ielādes laiks, ar būstu gan ietu uz urrā, baigais +

Ierakstu laboja freeloader 27.03.2018 18:15

cik saprotu tad nekas nenotiks :D :D :D :D ;)

gan jau būs

1223 ja tu savāksi tautu tanī zm serverī, tad es brīvdienās varu viņu palaist :)

Freeloader atsūti man failus, vai arī atsūti pieeju pie tā hosta un es nokačāšu.

es jau teicu šis nav tads servers par kadu es domaju te ir savadaks game mode :D 

1223 un shaadaa nevaretu savakt? :D

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok