Forums

ksa attaisnojama rīcība?

Admins ksa - kopš iegāju serverī 30 min laikā, karte tika nomainīta 3 reizes (!!) + pa vidam bija vote uz dd2, kuru visi akceptēja, bet pēc nomaiņas uz dd2, momentā bija mapchange uz aztec.. tālāk jau es ar asiņainu žulti sāku viņu vilkt uz zoba (tipo "jau 5 min karte nav mainīta, varbūt kkas jādara?";) par ko saņēmu gagu uz 2h.. Lieki teikt, ka uz pirmajiem maniem komentāriem atbilde bija mērāma 3 krievu stāvos :(

Varbū ne tur lienu un ksa mazgā vietējo veļu, bet nu tāda adminēšana...

links uz demo kurā man atbild ar 3-stāvīgajiem un kurā tieku nogagots: https://files.fm/u/4dmuzp6c

Ierakstu laboja Lethal 23.03.2018 20:50

Nav jau pirmā reize! Cilvēkam ir sakāpis drusku galvā, tas saucās "skat, ko es māku". Maina mapes kā iepatikās, bez vote! Un vēl mētājas ar necenzētiem vārdiem, pietam izmantojot tsay! Normālos projektos ar šādiem indivīdiem neauklējās, vienkārši ņēma acc nost! Tā ir kaut kāda ņirgāšanās, adminam jābūt adekvātam!

te viens cits demo, skatīt no 13 min. https://failiem.lv/u/djm4dsp3

Nu tā....es par tām 3īs kartēm pēc kārtas nezinu, iegāju, kad bija mirage palikušas kkādas 13_15min! Situācija sekojoša....paspēlēju biki tieši pienāca laiks kad pateica, ka 10min palikušas, tajā brīdī ksa ierakstija ka viss...nākošā karte de_aztec un viss! Bez votes, bez nekā....uzmeta aztec! Sākās aztec, ja nekļūdos, tas bija spēlētājs ar niku Gustiņš (Lethal), kurš tur par to karšu maiņu sāka piesieties ksa, un viņš par to viņam uzlika gag! 

Mans viedoklis ir šāds! Gustiņ tu nopietni??? Tu visu laiku kko viņam piesējies.....es Tev pats personīgi būtu ban uzlicis uz kādām 2h, jo tu pats uz to uzprasijies, tu gaidiji raunda sākumu, lai tu zinātu, ka viņš redz ko tu uzraksti!

Par ksa...kādā sakarā tu maini mapes bez votemap??? Es spēlēju ar adminu Makrofags kopā, vairākas reizes dienā, viņš kā normāls admins, kad karte iet uz beigām pajautā, vai mainam karti, vai arī atstājam dd2 nākošo! Un tad kad viņš ir uzzinājis variantu ko cilvēki grib spēlēt, viņš uzliek variantus uz vote, nevis izdomā ko pats grib spēlēt!!! Ja nekļūdos admins aspewi taisija postu par to kā izmantot votemap, kurā tika norādīts, ka ja mainam mapes, tiek likta vote ar vairākiem variantiem un kartes iet piemēram de_infreno, de_dust2, de_mirage, de_dust2....links šeit >>http://chill.lv/forum/topic/13680/map-change

Tālāk....valoda kā tu runā ar spēlētājiem nav pieņemama kā adminam!!! Tu domā tāpēc, ka tev ir acc tev ir tiesības viņus saukt kā tev ienākt prātā? Vecīt TU esi līderis, TU rādi priekšzīmi citiem spēlētājiem kā uzvesties, TU uzturi kārtību serverī nevis tur taisi bardaku!

Es nezinu, kāds ir šī administratora statuss, bet kā jau augtāk minētajā linkā ir norādīts, ja kartes tiks nepareizi mainītas tad attiecīgā pielaide šim flagam tiks liegta! Līdz ar to es ieteiktu noņemt!

Paldies!

Ierakstu laboja REAPER 24.03.2018 00:53

Nu es ksa katru mapi jautāju, ko liekam, kadu mapi mainām. Atbildi es no viņa nevienā brīdī nesaņemu admin čatā. Pluss, kad uzliku vote cilvēki nobalso izvēlas mapi es nomainu viņ vnk chamgemap uz train.. Tas nav pareizi domāju adminiem sava starpā jārunā! Bet nu valoda kā ar spēlētājiem runā jau sen bija zināma.

Makrofags

Nu es ksa katru mapi jautāju, ko liekam, kadu mapi mainām. Atbildi es no viņa nevienā brīdī nesaņemu admin čatā. Pluss, kad uzliku vote cilvēki nobalso izvēlas mapi es nomainu viņ vnk chamgemap uz train.. Tas nav pareizi domāju adminiem sava starpā jārunā! Bet nu valoda kā ar spēlētājiem runā jau sen bija zināma.

čau <33

REAPER

Mans viedoklis ir šāds! Gustiņ tu nopietni??? Tu visu laiku kko viņam piesējies.....es Tev pats personīgi būtu ban uzlicis uz kādām 2h, jo tu pats uz to uzprasijies, tu gaidiji raunda sākumu, lai tu zinātu, ka viņš redz ko tu uzraksti!

Jā atzīstu - es viņu provocēju nedaudz, bet darīju es to bez lamāšanās un aizskaršanas un par tēmu nevis tā vienkārši ne par ko !! 

P.S. Tikko vēlreiz noskatījos demo - patiesībā nekāda dižā provokācija pat nebija, tīri pavilku uz zoba un izdarīju to 2 reizes.. REAPER nesapratu ko tu biji domājis, ka es viņam visu laiku piesējos? Reāli 3 reizes es viņu uzrunāju -> pašā demo sākumā + ~5:40 un ~7:10 (te arī tika uzlikts gags)..

Ierakstu laboja Lethal 24.03.2018 08:26

Lethal es saprotu, ka tu bez rupjībām un tā, bet nu bez tā varēja iztikt! Jo to ka dabūsi gag, bija jau skaidrs tad kad sāki rakstīt!

ksa vispār patīk muti brāķēt, nošauj viņu 3 reizes un dzirdēsi visus krievu lamu vārdus.

REAPER

Lethal es saprotu, ka tu bez rupjībām un tā, bet nu bez tā varēja iztikt! Jo to ka dabūsi gag, bija jau skaidrs tad kad sāki rakstīt!

Respektīvi sanāk - ja zini ka konkrētais admins ir ar vājiem nerviem tad labāk viņam neaizrādīt pārkāpumus.. Savukārt, ja players mirstīgais pārkāpj kko, tad gag, kick, ban gan ir vietā - tāda būtu pareizā nostāja?

Nekā personīga, nemeklēju kašķi ar tevi, bet paskaties demo - kāda bija visa mana komunikācija ;) 2x kko bez lamāšanās un aizskaršanas pateicu un srazu gags.. + es neko nebūtu teicis, ja viņs savu mapchange flagu nebūtu izmantojis kā tādas ielenes Rīgas centrā :(

Domāju, ka man kā playerim mirstīgajam ir tiesības izrādīt nepatiku pret truliem admina izgājieniem kamēr es neaizskaru viņu personīgi un nelamājos ar 3-stāvīgajiem kā to darīja pats ksa..

P.S. Saderam, ka topics nostāvēs nedēļu, mēnesi u.t.t. un pats ksa pat neiedomāsies te iegriezties vai arī kāds viņam pateiks, ka ir toopics par viņu un tad sekos 3-stāvīgie..

Ierakstu laboja Lethal 24.03.2018 20:02

Adminam tiks noņemts ACC. 

TC.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok