Forums

DD2 Serveris!

Labs vakars! 

Es jau kādu laiku par šo te domāju, un ir pienācis laiks jautajumiem un atbildēm!

Kas notiek ar serveri, un kur ir visi admini? Es nu jau šajā servrī spēlēju kādu laiciņu, un adminus ko esmu serverī redzējis, varu saskaitīt (varbūt ne uz vienas), bet uz pirkstiem! Es pat varētu mēģināt viņus nosaukt, ja būtu tāda vajadzība! Kur ir visi admini? 

Situācija tāda pati ir forumā! Lai izskatītu vieu sūdzības pieteikumu, vajadzīgas gandrīz divas nedēļas! Un es nesaku, ka adminiem ir jāsēž visu laiku forumā, bet nu ja jums ir iedota atbildība par servera kārtības uzturēšanu, un par foruma uzturēšanu, nu tad vienu reizi dienā forumā uz 5min var taču ieiet vai ne?! Savādāk, tad kāda jēga no jums? 

Mans ieteikums ir tāds, kā miltārās vienībās, ja tu nepildi savus uzdevumus, nu tad metam Tevi ārā no šīs vienības! Un tālāk meklējam kādu citu, kurš šos te uzdevumus pildīs!

Serverī čīteru daudzums palielinās!

Paldies!

++

Smaga tēma chill rindās. Ik pa laikam uzrodas kāds kurš gudri runā un tml.

Viss ir slikti, adminu nav, admini jāmet ārā un attiecīgi dodat "man" acc.

Pēc nedēļas arī šis "umņiks pazūd". Visi jauniņie sāk gaitas chillā ar acc

topiku... Būtu labāk sevi parādijuši webā un serverī. Problēma protams

pastāv, bet to vajag risināt sakarīgi un kopā...

Es jau nemēģinu te kādu uztaisīt par slikto, vai kaut kā savādāk! Es vienkārši pacēlu tēmu! Un ja jau jūs paši atdzīstat ka ir problēma, tad kāpēc viņa netiek risināta?

UN jā, es esmu uzrakstijis acc pieteikumu, bet ja jūs serverī varat uzturēt kārtību, tad manis pēc varat man viņu nedot!

Ierakstu laboja REAPER 20.03.2018 12:23

Pateikšu godīgi pašlaik tiek vairāk vērsti spēki savest tehniski visu kārtībā, jo tagad jau gandrīz nedēļu esam pārgājuši uz savu serveri un līdz ar to pāreju radās jaunas tehniskas problēmas :D Paldies visiem kas sameta kopā naudu, lai mums pašiem būtu savs serveris ;)

Teiksim tas ka webā nestrādā PM un vēl dažas lietas, tagad meklēju kurš palīdzēs šo jautājumu atrisināt. Kā arī uz vecā servera caur bagu varēja dzēst topikus utt. ko viens ļaunprātis arī izmantoja un te ārdījās. Pagaidām viss chill

Extrim a.k.a rck diemžēl pagaidām nevar aktīvi webam palīdzēt, jo viņam vispār nav laika, tāpēc paralēli meklēju kādu koderi :) 

Ar cs serveri uz doto brīdi viss vairāk vai mazāk izskatās labi, jā zinu rankam nerāda deaths, bet tas tagad nav pats svarīgākais :) 

Aizvakar salaboju serverī antičītu un tas krietni atvieglos Jums spēlēšanu un adminiem darbu to mēs jau varam redzēt šeit - http://chill.lv/bans

Esošo administrātoru rindas tiks parevedētas un jaunie admini arī tiks pieņemti, pēdējās 2-4 nedēļas kamēr notika servera maiņa mēs to nedarījām, jo tajā brīdi tam nebija jēgas. Tagad t0nt0 pieslēgsies šim jautājumam. 

Kā arī strādāju pie otrā servera Puba, kurš pašlaik ir online, bet vajag pieregulēt un pasūtīt boost (par boost parūpējās MakroFags paldies viņam :) )

Webam uzmet standarta WordPress ar attiecīgiem pluginiem un nesāpēs galva par kodēšanu :) Piekodēt vajadzēs tikai atsevišķas, specifiskas lietas..

Kodēt visu no "0" pašam - tādu entuziastu diezvai atradīsi :D

Ierakstu laboja Lethal 20.03.2018 16:33

Mūsu gadījumā wordpress nederēs :) 
Un nav jākodē viss no 0 ir tikai jāpielabo esošās lietas. 

Roger! Man vairs jautājumu nav! Thx!

Nav iespejams spelet cs visu dienu ja protams tu neesi skolnieks kuram laika loti daudz pec skolas . Darbs aiznem daudz laika ka ari citas darishanas . Piekritu ar "m" 100% tu ne pirmais ne pedejais kurs raksta te . Diemzel uz doto bridi no visiem adminiem kuri ir saraksta varu minet tikai Love , danunah , Ice Man , ksa, Giggles , larke un aspewi . Parejj pazuda vispar . Bet manuprat tie kuri ir piemineti diezgan biezi shauj . 

Anticheat tas vispar lol , vins pa dienu bano 40+ citerus ka reali :) Tagad protams paliek vieglak tocno . Anyway Reaper tev ir jasaprot ka viss tagad tess rezima uzgaidi un nepazud

mamba par antičītu tas ir reāli, jo dēļ boosta daudzi noobi ārzemnieki nāk ar čītiem! :D

Jap, es sapratu, pēc Mini atbildes!

Šodien serverī redzēju laikam 3 vai 4trus adminus vienlaicīgi, ta ka ir OK! Skolnieks vairs neesmu nu jau 10 gadu! :D Atvaļinājums vienkārši, tāpēc ir daudz laika uzspēlēt!

Kā jau teicu, nevienam neko negribu pārmest, vienkārši cenšos saprast kas notiek!

Mini

Extrim a.k.a rck diemžēl pagaidām nevar aktīvi webam palīdzēt, jo viņam vispār nav laika, tāpēc paralēli meklēju kādu koderi :)

es gadus 5 atpakaļ kodēju diezgan daudz. tagad atmiņa ir norūsējusi, bet es varu censties palīdzēt un atcerēties visu kas un kā!

Uzraksti man pm facebookaa - Rihards Kils

mamba

Diemzel uz doto bridi no visiem adminiem kuri ir saraksta varu minet tikai Love , danunah , Ice Man , ksa, Giggles , larke un aspewi . Parejj pazuda vispar . Bet manuprat tie kuri ir piemineti diezgan biezi shauj . 

Es pēdējā laikā pašvaki online, atzīšu. Bet iesmesli 2 - 1)darbā bišķin daudz jādara, kā arī  2)internets jāmaina, pings visu laiku 100 un uz augšu, bet tieši darba dēļ nav laika bijis par internetu padomāt. Bet noteikti būšu back - more active! 

graph z+

es gadus 5 atpakaļ kodēju diezgan daudz. tagad atmiņa ir norūsējusi, bet es varu censties palīdzēt un atcerēties visu kas un kā!

Ar mani tieši tas pats - pirms "n-tajiem" gadiem itkā padaudz sanāca kodēt pašmācības ceļā, tāka arī varu šo to piepalīdzēt, ja ir vajadzība ;) 

Ice Cream Man kur tad tu dzivo ka tev tik sudigs nets? 

Mini

Ice Cream Man kur tad tu dzivo ka tev tik sudigs nets? 

Ne dzīvesvietai vaina. Iepriekš taču man viss legit bija. Nezinu, vienkārši LMT nets sūkā, iepriekš sūkāja,  bet šobrīd - nu vispār sūkā. Apnicis ar šiem cīnīties, jāmaina nets. :D 

:D LMT nekad nav bijis manuprat baigi labais nets priekš spēlēšanas :D

Bet te daudzi manuprāt vēl cs spēlē uz PENTIUM III, jo ieliku motd lai atveras majaslapa un sāka sūdzēties ka viņiem bremzē :D 

Man arī LMT nujau 2 gadus.. Baigi nevaru sūdzēties :) Sieva ar sīko paralēli skatās savus seriālus/multenes un man pings joprojām ok

Labs vakars

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok