Forums

acc acc

In-game segvārds:Freeloader ; SCROTUM OF CONFIDENCE ; GUARDIAN ANUS ; NAKAMURA PENISGLOVE

Vecums: 24

Links uz statiem: nav bet top15 ielīdu :D baigais tashila neesu, bet kko no spēles saprotu

Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem: ir reportēti un posti dzēsti + dahuja chatā rakstīts

CS adminēšanas pieredze? (kur iepriekš esi adminējis): lielākais laikam bija ROXCS, tad kad vēl bija, biju kādu laiku arī moderators forumā, +visādi mazzināmie serveri ar visādiem modiem sen atpakaļ, zm , surf, csdm. pašam ir pusbeigts zm serveris vel ;D

Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?: es varu tos šurikus kas katru dienu nāk hakot iekšā pabanot, man tgd ir slimības lapa līdz maijam un pie kompja pusdienu sēžu, cs zipāju līdz naktij, ņehuj darīt vnk, fiziskas aktivitātes ārsts vēl neļauj, daudz varu padarīt sēžot pie kompja. mēģināju ar reportiem palīdzēt bet dzēš ārā kaut kas viņus un kurš vispār tās demkas skatās , skumji.

Kad esi serverī un cik daudz tur tusējies?:tgd kādas 6 nedēļas līdz vēmienam katru dienu citreiz pa 5-6h, un tā kmr mājā sēžu arī būs

Kuru access līmenis vēlies? Ar pamatojumu katram flagam.:Ban būtu zaibis

Pastāsti kaut ko par sevi: nu atsāku zipāt pec kkādu 5 gadu pauzes janvārī un spēlēju var teikt tikai te, jo darīt nav ko uz lapas sēžot, nekāds dižais portfolio man te nav un gan jau neko nedos, moš kādi 3 admini tik mani serverī manījuši vispar, bet palīdzēt es varu un banotāji klāt noderētu jums :| 

xxx

Copy paste vnk no iepriekšējā pieteikuma, es labprāt saņemtu ban flagu tikai, lai tiktu galā ar hakeriem, tiko 10min laikā no kādiem 14 spēlētājiem serverī palika 0 piektdienas pēcpusdienā jo divi klauni ar wallu skraidīja. DAJTE BAN FLAG PAZHALSTA! 

Šķiet aktīvs, izrāda iniciatīvu visu laiku ziņojot. Itkā rec, vienīgais cik šķiet manu tikai 1-2 mēnešus

neesmu baigi bijis online, bet arī nemanu... no manis anti.

ANTI

anti from me 2!

paskatījos tagad uz tevi serverī un mainu domas! rec :)

Ierakstu laboja graph z+ 22.03.2018 14:01

Pirms sakiet ANTI kādam no aktīvajiem un +/- pazīstamajiem lietotājiem, apskatat situāciju ar adminiem. Viņi jums ir izmirusi suga, jo serverī spēlējot 1h es nepamanīju nevienu adminu, bet čīteris vienalga spēlēja. zinu, ka administrācijai mans viedoklis būs pie dirsas. bet padomājiet par to, ko es tikko teicu :) Jauku vakaru.

P.S. ja mans viedoklis kaut ko nozīmētu, es teiktu REC.

Ierakstu laboja dainjuks 19.03.2018 12:50

ANTI LOW !

Rec Daudz reportu, nevis tikai plika diršana, daudz čīteru utt liekas sakarīgs. Kaut vai uz test laiku varētu iedot.

mega fucking rec atpazit hakus mak čiteru pilns dodat tik adminu un laižat pļava lai ķer netīras cūkas.

Daudz on, māk spēlēt REC

Ierakstu laboja Makrofags 22.03.2018 00:31

Kada tev izglitiba un cik tu sver?

Ar stulbībām nav izcēlies, ir pietiekoši aktīvs! Neredzu iemeslu, lai nedotu iespēju pildīt admina pienākumus!

Pēc visiem nosauktajiem nicknamiem, pie pēdējā ''NAKAMURA PENISGLOVE'' sasmējos, bet atcerējos, ka tāds serverī skraidīja. :D

Palasīju, ka reporti ir, tad noteikti uz test jau var iedot! :)

Tiks piešķirts. TC

0 lietotāji
0 viesi