Forums

access for REAPER acc

• In-game segvārds: REAPER
  • Vecums: Ap 30
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem: Kādu laiku atpakaļ es tos reportus liku.Neesmu pārliecināts vai bija četri, bet nu 2-3 noteikti bija.
  • CS adminēšanas pieredze? (kur iepriekš esi adminējis): cs.gign.lv, cs.apollo.lv, cs.boxg.lv
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?: ACC vēlos, lai varētu pildīt administraora pienākumus. Pēdējā laikā CS spēlēju diezgan daudz, un ir reizes kad serverī nav adminu, bet pārkāpēju cik tik uziet!
  • Kad esi serverī un cik daudz tur tusējies?: Spēlēju dažādos laikos. Tā kā strādāju vienu nedēļu dienas, un vienu nedēļu vakara maiņās, tad esmu gan no rītiem, gan vakaros serverī. Kopā es domāju, ka sanāk kādas 2-3h dienā!
  • Kuru access līmenis vēlies? Ar pamatojumu katram flagam.: Level 3 (slot,slap,gag,adminchat,slay,ban,kick). Prasu uzreiz trešo level, jo otrajam levelam nav kick un slay flags, un šie divi ir diezgan noderīgi. slot (nepieciešams lai reizēs kad serveris ir pilns varētu iekļūt serverī, lai izrēķinātos ar pārkāpējiem), slap (ir reizes, kad daži spēlētāji paliek tādi stīvi un nekustīgi, ar šo te komandu varēšu viņiem palīdzēt kustēties nedaudz ātrāk), gag (palīdzēs man tikt galā ar mutes virinātājiem, kuri mēģina parādīt kādi viņi lieli vīri ir uz klaviatūras :D ), adminchat (šis flags noder, lai savstarpēji komunicētu ar adminiem, un arī lai redzētu info ko parastie playeri raksta priekš adminiem, lai nebūtu "jābļauj" publiskajā čatā), slay (palīdz raundu beigt nedaudz ātrāk, ja tā slap komanda nepalīdz kustēties), ban (nu šis ta ka skaidrs. Kad atrodu to pārkāpēju un pārliecinos ka viņš izmanto neatļautas programmas, palīdzēšu viņam tikt no servera ārā uz visiem laikiem. Noder arī dažreiz priekš mutes palaidējiem. Iedodam pauzīti uz pāris stundām, lai ieelpo svaigu gaisu), kick (kick komanda nepieciešama, lai tos pārkāpējus kurus banoju, biki ātrāk dabūtu ārā no servera, kā arī noderēs priekš tiem kas sēž spectators, un aizņem slotu).
  • Pastāsti kaut ko par sevi: CS`u spēlēju nu jau gandrīz 20 gadu. Sākumā likās tāda dumja spēlīte. Atceros ka bija vel jāiet uz tām spēļu zālēm, lai spēlētu viņu. Man liekas sāku ar Half-Life. Bet vēlāk iepatikās, un tālāk par 1.6 neesmu ticis.

Paldies ka uzklausijāt,

Ar cieņu,

REAPER

+ bet vairāk interesē ko pārējie admini domās par šo.

Es atbalstu. Ko citi admini domā? :)

REC Admini nekad nevar būt par daudz + ja puse no adminiem, vispār neiet serverī. + Dodat Njil (ingame nick - mii) un freeload (ingame nick Nakamura Penisglove via kas tāds) arī acc, jo viņu pieteikumi tika idzēsti, bet vairākums bija par.

REC

PAR

Viss ir baigi super, bet nevar kaut kā nedaudz paātrināt šo te procesu? Tikko spēlēju CS, un atkal serverī čīteri skraida, un ja mamba serverī nav, tad man nav kam pasūdzēties! :D

kamer nav acc tev droshi vari rakstit steama man , vienmer atbildu visiem kuri raksta !

Tā arī darīšu! Paldies!

Atbalstu!

Rec

Paldies par atbalstu, kungi! 

Acc tiks piešķirts. Sazināšos ar tevi. 

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok