Forums

SKY Duntes iela - Slikts serviss

Vakar vakarā ap 21:00 iegāju Sky lielveikalā Duntes ielā! Gribēju nopirkt torti, kā reiz bija patīkams pārsteigums ka tagad vienu stundu pirms veikala slēgšanas visām smalkmaizitēm ir 50% atlaide. Pie letes bija daudz cilvēku kuri gribēja šīs maizītes iegādāties, es paskatījos ka par brīnumu sestdienas vakarā sadale bija pilna ar bulciņām nolēmu ka te visiem pietiks un aizņēmu rindu. Bet kamēr rinda atnāca līdz manīm tur jau vairs gadrīz nekā nepalika, kas vairāk par visu mani izbrinīja bija tas ko es ieraudziju pēc tam tie visi cilvēki kas stāvēja rindā bija paši Sky darbinieki, konditori kuri pirka entos kvantumos tas bulciņas, ar maisiem nesa arā, jo pēc pirkuma vini visi jau darba formā pagāja man garām tikai sadales otrā pusē. Sanāk viņi paši piepildija sev vitrīnu izpirka visu par centiem un mums veikala klientiem nekas nepalika. Runa nav jau par to vai man tieši pietika man pietika ar garšīgu torti kuru iegādājos! Es aizdomājos par to ka tas ir savā ziņā veikala iedzīšana mīnusos, vini apkrāpj savu darba devēju. Tu tur strādā, tu zini ko tu vari nopirkt kad un par kādu naudu, atliek tikai sagatavot produktu un viņi to ari izdarija. Varbūt tāpēc ka sestdiena un nav neviena priekšnieka...vnk likās ļoti savāda situācija.
Kātrā darba vietā ir savi darba kārtības noteikumi un vai drīkst sava darba laika iet iepirkties veikalā?! Tā pat nav īsti sūdzība, bet vnk informācija veikala vadībai.

На краске все боксёры, тебе повезло что ты еще жив.

https://www.youtube.com/watch?v=iLriPr8gyZA

Ierakstu laboja Кабан 17.02.2018 22:22

Gunča tu nedaudz kaut ko sajauci, te nav SKY veikala sūdzību izskatīšana :D

Gunsa , spasibo vam za vashe potracennoe vremja , Chill administracija objazateljno svjazitsja s rukovodstvom Sky i reshit etu problemu .

Jūsu sūdzība ir pāradresēta SKY vadībai. Paldies.

TC.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok