Forums

Sūdzība par BlacK

1.

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin BlacK. 

[AMXBans] There are 58 minutes and 47 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : St1cklow [Equilibrium-Brothers] 

[AMXBans] Reason : ' atputies ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 230640996 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 86.129.200.177 ' 

[AMXBans] =============================================== 

2.https://failiem.lv/u/thkame44

3.Ši ir banu apelācija vienlaicīgi ar sūdzību,jo nevēlos lieki postot un rakstīt 2 tēmas :)

Ienāku serverī,spēlēju,pateicu pāris vārdus larkee kas redzams iekš demo,pēctam black uzraksta,Vēlies banu ? Es teicu pamēģini tikkai un paliksi bez acc,šis manu nobanoja ar iemeslu Atpūties,tad jautājums,vai šādam dd2 adminam ir tiesības banot kādu ar iemeslu atpūties ? Kas šie par baniem ? Jau 2 nepatiesais bans,un domāju čalim vaidzētu ACC off :) Ir labāki pretendenti par viņu.

Ierakstu laboja St1cklow 30.01.2018 18:57 - Pielikts punktiņš.

1.Tagad klausies shmurgili!Ja Tev nav ko darit ka tikai provocet adminus.. ka mani un larkee tad tev te darit nav ko!

2.Tavi tukshie skolnieka teikumi par to ja nobanoshu tevi man bus acc off.sis tev bus labs piemers.ka man nekas nebus ,jo taisniba ir mana puse!

3. Ta ka man acc off nebus un tas ir fakts nakamreiz vnk bus perm. un nevienam neradisies jautajumi kpc?kas? un ka?! jo tu paradiji sevi!!

Ierakstu laboja BlacK 30.01.2018 19:05 - ta vajag

1. Ienācu serverī un nevienu neprovicēju,iedod laikus kur un kad kādu provicēju un uz banu.

2.Iedod man lūdzu saraksti,kur es tieši TEVI provicēju.

3.Un normāls admins nebanos cilvēkus ar iemeslu atpūties,tam ir domāta galva lai pabrīdinātu,vai arī gag,nevis uzreiz pēc savas galvas ņemt un banot.

4. Tu varētu pievaldīt mēli,un padomāt pirms raksti,man nevaig lai te viens ''Lielais kuilis'' Man te borī tagad augumā par kautko tādu,kur es neesmu vainīgs :)

5.Ja tu nebūtu vainīgs nemaz te nepsihotu,un nerakstītu šādus ''Mēslus'' Ko tu te tagad sarakstiji..

Edit: 6.http://prntscr.com/i7rbrn <-- Nedraudi,un nepsiho,tagad visi redz kad patiešām tādu kātevi nevaig laist pie ACC. Man vismaz galva uz pleciem,un nebraucu augumā.

Ierakstu laboja St1cklow 30.01.2018 19:12 - Apskatiet screen.

Pietiek ar to ka man draudi ka acc bus off ja izdarisu to un sito!? tu neko nezinu kas musu komunaaa notiek!?pareizi ?1 pareizi!? 

Secinajums viens.Ti hotel menja vzatj na pont nesrabotala ..tak sto..ej u dari avus majasdarbus!!! un netere administracijas laiku uz sadam mulkibam !!

Tonto sled ciet topiku, nav ko runat pa tuksh oar bernudarzu

TC

Tev nav tāds ''Statuss'' Kas ļauj kontrolēt citus administratorus ko viņiem darīt,un skolnieks esi šeit tikkai tu.

+ Noteikumi attiecas uz vissiem,arī uz tevi,ja tev ir baigi labie sakari ar tonto,tas neko daudz nemaina.

Un tēmu tu nevari slēgt,tu esi šeit tikkai DD2 Admins,kurš nepatiesi nobanojis pietikami daudz reizes cilvēkus lai tev noņemtu ACC

Autors palūdza aizvērt tēmu. 

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok