Forums

1.minūšu bans

1.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: larkee-

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'wh'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:594812507'

[AMXBans] Your IP: '90.254.61.104'

[AMXBans] =======================================

2.Demka - http://megashare.megahd.com.br/5Sf

Klausieties es varbūt saprotu to kad esmu Jums nepārvarama antipātija šejienē, bet tas jau nu paliek pagalam smieklīgi kad nu sākam banot 1.minūšu laikā.

23:45.. tā enemy čuvaka roka vai kāja.. grūti saprast, tavā screenā bija redzama 0.2 sekundes, un protams, tu viņu ieraudzīji, kad pirmo reizi skatījos es nesapratu par ko īsti tu šauj, jo es viņu neieraudzīju, katrā ziņā izskatās dīvaini.

24:08 kā tu varēji zināt, ka tas ko nošāvi ir pēdējais uz site un pārējie longā ir?

izskatās, ka te atkal ir jāņem nost.. pārāk maz momentu.

Es savu viedokli pieņēmu 1min laikā, jo šīe NONsteam talanti pēdējā laikā ir aizvien vairāk. Vienas minūtes laikā, visi fragi - vienkāršī pirms izlien no stūra, tev tēmeklis jau stāv virsu fragam, un vari nestāstīt, ka uz sound. Tālāk, ja Tu tiešām esi 14 gadus pieredzējis drots - ko tu dari sūda puba, kura puse spēlētāji ir rumāņi/leiši(boosteris), kam šī ir pirma pieredze? Ķip talanted džeks starp noobiem - lieliska pieeja, lai pazīmētos. :) es kad gribu zīmēties, ieej zviedru serveri, man tur noslāna sārtu pakaļu un lienu atpakaļ pubā.

#LECHoooo - kam vajag, sapratīs.

Ierakstu laboja larkee 12.01.2018 00:34

rebjata vi smeetesj realno. :D esli eto realnij LECH, to ja ego ne s pervogo proekta znaju. u nego postojanno bani stojat ne za chto. :D

sup

23:45.. tā enemy čuvaka roka vai kāja.. grūti saprast, tavā screenā bija redzama 0.2 sekundes, un protams, tu viņu ieraudzīji, kad pirmo reizi skatījos es nesapratu par ko īsti tu šauj, jo es viņu neieraudzīju, katrā ziņā izskatās dīvaini.

24:08 kā tu varēji zināt, ka tas ko nošāvi ir pēdējais uz site un pārējie longā ir?

izskatās, ka te atkal ir jāņem nost.. pārāk maz momentu.

23:45 - Tu tiki minējis par to kad pretinieka kāja, vai roka bija manāma. 

Jautājums! - Tad kur ir problēma? Es nezinu uz kādām rezulūcijām tu spēlē kad tev tik grūti saprasti, bet proti, es viņas izmantoju maksimāli kur respektīvi, manuprāt man ir lielāka privilēģija saskatīt pretiniekus.

24:08 - Nosaukšu to par skaņas orientāciju, kā arī ar savu izzināšanu un spēju pieņemt loģisku lēmumu. (Vieglāk formulējot) Izmantojot savu intelektu un zināmo saprātu, jo momenti par kuriem bano jau sāk palikt bēdīgi.

Kas attiecās uz nākošo posta sniedzēju - Tev gan karātavu humors.

Ierakstu laboja capture 12.01.2018 01:41
capture

24:08 - Nosaukšu to par skaņas orientāciju, kā arī ar savu izzināšanu un spēju pieņemt loģisku lēmumu. (Vieglāk formulējot) Izmantojot savu intelektu un zināmo saprātu, jo momenti par kuriem bano jau sāk palikt bēdīgi.

esmu daudzas apelācijas izskatījis, un šī ir viena no labākajām atmazkām, ko jebkad esmu lasījis.. izmantojot intelektu un zināmo sapratu, un izmantojot savu skaņas orientāciju, kad ct skrien blakus, un pārējie ct skrien pa leju, tu zini ka pārējie 3 ts ir a1 nevis apkārt vai pie saita.. par kādiem muļķiem tu mūs uzskati? Normāls spēlētājs pēc tā killa turpinātu iet ar ieroci rokās un čekotu stūrus, bet tu izvilki nazi, jo zināji, ka saits ir tīrs, nekļūsti smieklīgs.

p.s Neatbildi uz šo postu, gaidi, kad ban/unban cilvēki, paskatīsies un pieņems lēmumu.

Tak zabanjte ego odin raz i vse . Toze samoe bilo s dedom i topdogom igrali s citami ih banili i snimali , potom doshlo do adminov u kogo estj acc na snjatie cto ne nado snimatj . Tut toze samoe 2-3 raza banjat raznie admini ne prosto tak , znacit estj citi . Server ot 1 igroka ne cego ne poterjaet, puskaj idet drugim mozgi parit

soglasen s mambai... zavtra esce demo glanu extra.

Nostījos demo:

1. moments - C varti uz A2 šauj caur smoke - pirmo tap precīzi trāpa pa Ice Cream Man ( To pat dzirdēt varēja, ja jau varēja, tad būtu precīzāk turpinājis tapot, nevis tupa nober visu garām...)

2. moments - Lemy atrodas uz A2 boost kastēm. Reakcija tev kā F1 pilotam, ja varēji pa 0.2 sec pamanīt to kāju.

3. moments - pēc kill uz A2 vēl ir atlikuši 2T. Vienīgais, ko tu varēji izsecināt ir par T zahar (2 CT kili) - radara check, sound check +/- , bet nekādīgi nevar pateikt, kur tieši A site viņš būs, vēl vairāk par atlikušo T (blazed). Precīzs dducks un jau mērķis virsu uz zahara, buuuuum kills. A1 blazed slowo (par viņu nav informācija), jau dodas medības pa A site malu uz A1 - jau notēmēja un šāva... pirms noķēra banu. Šī epizode man visvairāk nepatika... Reāli neko nečeko, virzās precīzi T pozīciju virzienā...

Palieku pie sava - slēgā. 

Ierakstu laboja TRG 12.01.2018 23:52 - Noskatījos demo

noskatijos demo... mans viedoklis - atvadamies no FAKE "Capture" 

Nu nezinu, noskatījos demo un neko pārdabisku neredzēju. Bet laikam capture tev te nebūs spēlēšana, būs vien jāmeklē cits serveris.

capture

Jautājums! - Tad kur ir problēma? Es nezinu uz kādām rezulūcijām tu spēlē kad tev tik grūti saprasti, bet proti, es viņas izmantoju maksimāli kur respektīvi, manuprāt man ir lielāka privilēģija saskatīt pretiniekus

to par rezolūciju raksta 14 gadus pierdzējis spēlētājs....

konechno banjte ego. ispolzuet chuzhoi nik chto bi ne banili.

Noskatījos demo! Neviens moments neliecina par wh, vismaz manā skatījumā! 

Ja soglasin s mambai na 100%

Podumajte sami nu vi sas razbanitje evo opatj...a patom sto ?! nu on poigraet denj ,dva maksimum i opatj ban?!

Smotrite sami...no ja bi dal permach i neparilsja...unas tut bilo mnogo ''talantov'' no vitoge oni vse v banliste verno?!

karlik tolko moi bani snimajet pacani a etot ostavit zaejbisj :D

posti udalajet i banit oj kak ne hocet cto bi narod znal hotj cto to

Ierakstu laboja Kokos 12.01.2018 22:46

Bans netiks noņemts. TC

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok