Forums

Sveiciens komūniešiem. Mazs dzīves svārstījumu aprakstiņs

Svecināti virtuālo projekta apmeklētāji kā arī administrācija!

Šeit būs iespēja mani iepazīt, cik nu labi, cik slikti , tas jau nu sekos tālāk.  Mans vārds ir Edgars, jeb tuvinieki mani sauc kristītajā vārdā Alfs, bet tur pretīm draugi par Edžu. Pēc tautības esmu Krievs, bet pārzinu abas valodas. Nāku es no Jelgavas, bet nu jau kā 3 ar pusi gadus atrodos Anglijā. Strādāju es trešā lielākajā Anglijas manufaktorijā ''Johnson controls''. Šī manufaktorija izgatavo visāda marka automašīna sēdekļus, bet kas attiecās uz manis, darbs ir pavisai atbildīgs un nopietns. Mana darba prasības ir atbildēt par cilvēkiem kuri strādā zem manis. Vieglāk formulējot esmu TeamLeader vai arī kā latviski sakot (komandas kapteinis). Otrapus darba daļā darbojos mājās vai darbā ar tastatūru veicot kompānijai projekta lietas kā arī prezentācijas. Darba komandējumus apmeklējam daudzās valstīs, kur respektīvi kompānija visus ceļa izdevumus sedz. Ar šo firmu sadarbojos nepilnus 2 ar pusi gadus, bet ne par to ir šeit stāsts. Ir Angļu fiance, ir auto, ir jumts virs galvas kur respektīvi, manuprāt kad virzos uz pareizo dzīves sliegsni.

Esmu cilvēks kas vienmēr aprunāsies un izveidos jaunus kontaktus, nonākot nepazīstamā kompānijā. Apbrīnojama spēja darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Varu ar vienu roku spēlēt klavieres ar otru roku mazgāt zobus un ar kāju žonglēt bumbu, paralēli dziedot līdzi fonā skanošajam radio (cik nu, ar zobu birsti mutē, labi sanāk) un nē, nēesmu klauns.

Ļoti patīk ceļot,kas jau ir viens no plusiņiem manā kompānijā un nemazs nepretojos pārmaiņām. Ar manīm mierīgi var iet zirgus zagt un meklēt pasaules malu, ja vien spēsiet izturēt manu nepastāvīgo dabu un mūžīgo svārstīšanos. Ja kompanjons man ir kurš iedvesmo un pārliecināt spējīgs, kā arī, prot nekavējoties pieņemt sarežģītus lēmumus, tad tā ir debesīs slēgta savienība. Nereti piemīt netikums, kas izpaužas kā pārlieku liela vēlme uz klačošanos, bet, to var uztvert arī kā pozitīvu īpašību- mārketings par brīvu tā sacīt. Esmu cilvēks kam ir maz patiesu draugu, lielākā daļa ir tikai paziņas kurām kopā var pavadīt brīvo laiku. Spēju apvienot nesavienojamo un būt par vadītāju jebkurā situācijā, līdz ar to izceļos ar apķērīgumu. Laikam arī tāpēc esmu ticis tik augstu Anglijas dzīvē kā ārzemnieks. Protu novērtēt informācijas svarīgumu. Ja uzņemtu filmu, kur dvīnis ir galvenajā lomā, tad tā būtu par kāda noslēpuma nosargāšanu, ar kārdinājumiem šo informāciju kādam izstāstīt. Taču noturos un par to saņemu miljonus, kur, pēdējā filmas kadrā, aizejot no notikumu vietas ar saglabāto noslēpumu un miljonu, fonā viss uzsprāgst.

Esmu cilvēks, kas mēdz vairāk censties priekš citiem nekā priekš sevis, bet tikai tad, ja tas tiek novērtēts. Svešā mājā varu nomazgāt traukus, kamēr paša izlietnē trauku kalns līdz griestiem.

Toties esmu enerģisks un nenogurdināms līksmotājs. Vienmēr ir paticis ģenerēt ģeniālas idejas par visu, kā arī liels piedzīvojumu meklētājs. Ļoti svarīga ir nauda un finansiālā stabilitāte, bieži vien tā ir motivācija, kāpēc vispār kaut kas jādara.

Virtuālā pasaule:

Pārzinu CS Kodēšanu, protu CW Taktikas izmantot parasta PUBA, un DD2. CW Pieredze ir 6.gadi. Miļākais saziņas veids CW laikā ir "Ts3", jeb Discords.

Nepatīk čīteri. Pats nelietoju palīgprogrammas, un neatbalstu cilvēkus kas spēlē ar tām, jo tā tikai tu padari sevi par sliktu spēlētāju, un bojā citiem prieku baudīt spēles gaitu. Counter-strike 1.6 aprit jau 14.gadi kopš viņu spēlēju. Ilgs laiks teiksiet? Pats nespēju aptvert cik daudz laika ir pavadīts spēlējot šo spēli. No kartēm dievinu dustiņu. Mans iecienītākais ierocis būtu awp/emka. Mans IG nickanames ir capture, bet bieži izmantoju radomizētu nickname, jo patīk palikt anonīmam spēlētājam. Paralēli spēlēju League of Legend.

Pagājis ilgs laiks, kopš kādā komūnā esmu iesaistījies, nēesmu nekad arī bijis liels ''čau'' topiku rakstītājs. Kopumā ceru, ka nebija garlaicīgi un vienmuļi manu savārstījumu lasīt un uz tikšanos serveri.

Ierakstu laboja capture 11.01.2018 10:57

Te kads no adminiem rakstija, ka ir adminejis kopa ar "Capture" , bet bija izteicies ka Tu neesi iistais Capture... parunajiet sava starpa,lai butu skaidriba vai Tu esi tas pats cilveks vai ne. Tad skatiisimies talak , ka dziivot :)

Jebkurā gadījumā + par čau topiku un sveiks :) 

davno ne videl stolko napisannogo pro kogo to. :D zdarova Edgar!

zdesj na samom dele bolwe polovini russkih, i eto horosho chto znaesh dva jazika ochenj horosho.

udachi! ;)

Yooo0OOO

R.I.P

Привет Эдгар. Добро пожаловать.

Norm spizdil nick. Prieks, ka kāds uzpazīst, ka tas neesmu es, haha.

Labs darbs, Edgar, parāvi banus un papisies.

bluz varbūt vari sīkāk kaut ko paskaidrot? :) 

Negribēju nekādu lieku drāmu, bet rekur būs.

Nepārprotiet mani, neesmu nekāds all-star un mega čalis, vnk spēlētājs. Tomēr es esmu bijis ap latviešu CS komūnām, serveriem, tīmspīkiem, un mans segvārds ir izskanējis teju visur.

Es esmu pats capture.

Esmu čalis, kas ar šo nick spēlē 8 gadus. Man ir sava pašcieņa, un nav forši, ka kaut kāds brīnums te vienkārši atnāk uzspēlēt ar manu nick, un visam pa virsu parauj vairākus banus.

Augstāk redzu, ka kāds no dd2 adminiem mani zina, tāpēc ir izbrīnīts par šo "chilla capture". Man pat foruma logins ir "Capture", bet laikam reģistrējoties jau bija aizņemts segvārds, tāpēc šeit ir mans oldschool name "bluz".

Sveiks oriğinālais capture. Vakar pirmo reizi manīju chill serverī, spēlē ļoti labi un liecies sakarīgs. 

Vakar Bluzu jau prasīja banot ārā atsevišķi spēlētāji. Teicās ka aims esot :)

"Vieglāk formulējot esmu TeamLeader vai arī kā latviski sakot (komandas kapteinis). Otrapus darba daļā darbojos mājās vai darbā ar tastatūru veicot kompānijai projekta lietas kā arī prezentācijas. Darba komandējumus apmeklējam"

Un sākas viss no gala. Tadi teksti jau mums te ir bijuši. Vai tiešām jūs to neesat ievērojuši?

m. ja apstiprini ka bluz ir īstais Capture, tad mēs varam salabot userus, lai viņam ir Capture logins :) 

Mini

m. ja apstiprini ka bluz ir īstais Capture, tad mēs varam salabot userus, lai viņam ir Capture logins :)

Neiesaistos šajās useru afērās. Baigais putenis te notiek. Dažiem useriem ir pat 5 konti... Man steam friendlistē ir capture, uzraksti viņam.

wassup welcome back.

1 lietotājs:
0 viesi