Forums

acc @sup deskripšan

• In-game segvārds: sup
  • Vecums: 23
  • Links uz statiemhttp://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3438
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem: Izveidoju ar demo speciāli vienu reportu, taču sapratu, ka tam diži nav jēgas, jo tādi spēlētāji kā viņš vienkārši lec pa serveriem un viņiem ir vienalga, vai tiek banoti vai nē, tāpēc laika gaitā reportēju foruma čatā, ja kāds admins ir klāt, tad nobano vai arī serverī adminu čatā. 
  • CS adminēšanas pieredze? (kur iepriekš esi adminējis): balticservs, kso gungame, revenge un citi mazie projekti., gan balticservs, gan revenge strādāju arī ar web baniem.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?: Jo serverī esmu pietiekoši bieži, kad nav neviena cita admina klāt, to varat arī manīt pēc reportiem weblapas čatā. Serverī vairāk vai mazāk uzturu ar visiem labu kontaktu, ar mani ir interesanti spēlēt kopā.. Īsāk sakot, vienkārši vēlos palīdzēt esošajiem adminiem ar kārtības uzturēšanu.
  • Kad esi serverī un cik daudz tur tusējies?: Grūti pateikt noteiktu laiku, kad esmu brīvs pie pc, tad arī ienāku pašaut.. dienā vidēji 2-4 stundas sanāk.
  • Kuru access līmenis vēlies? Ar pamatojumu katram flagam.: Manuprāt, jums šī access līmeņu lieta būtu jāpārstrādā, jo nevienā no līmeņiem nav votemap komandas, kā arī no pirmā līmeņa diži lielas jēgas nav, jo admins nevar čīteri nobanot, bet tā vietā adminam ir jāslapo viņš līdz 0hp. Gribētu xchat (lai varētu sarunāties ar adminiem un saņemt ziņas no spēlētājiem adminu čatā, kā arī lai atgādinātu par misiju),  xvotemap (lai nomainītu karti pēc spēlētāju balsojuma), xban (lai banotu čīterus). Vairāk vai mazāk pārējās komandas man nav vajadzīgas.
  • Pastāsti kaut ko par sevi:

Ko te daudz stāstīt, esmu pabeidzis LiepU IT fakulitāti, un šobrīd dēļ dažādiem sarežģījumiem gaidu savu diplomu, lai varētu iesaistīties darba tirgū, taču tajā pašā laikā darbojos brīvprātīgi saitē plug.dj ar beta aplikāciju testēšanu, un tulkošanu uz latviešu valodu. Kā cilvēks esmu diezgan patīkams, serverī gan jau esat dzirdējuši manu pļāpāšanu. Labprāt atbildēšu, ja jums radīsies kādi jautājumi.

Paldies par uzmanību!

Domāju ka labs kandidāts :) esmu par

poslednee vremja ja smotrju legko stalo poluchatj acc, chiterov nikto ne reportit.

no hvataet ego aktivnosti na servere.

REC.

Pirmais admins ar augstako izglitibu nevis pamatskolu. REC

REC, aktivs un sakarigs

Es par. 

REC.

Ir reportējis čīterus gan forumā, gan privāti pm, gan admin čatā serverī.

Čīterus spēj atpazīt, diezgan bieži sastopams serverī.

Komunikabls cilvēks, kas man ļoti patīk!

REC - liekas sakarīgs, pozitīvs cilvēks, kuram smadzenes strādā pareizi. :)

REC. Serverī gana bieži, sakarīgs frukts, viens no retajiem, ar ko var arī pa mikrafonu pabazarēt. :D 

Lai gan pēdējā laikā serverī adminu vairāk, ka parastie mirstīgie, bet tāpēc labam spēlētajam nav jāatsaka. REC! 

Pietiekoši aktīvs, adekvāts un pozitīvs spēlētājs. Domāju problēmām nevajadzētu būt, tāpēc atbalstu!

Domāju ka šeit viss skaidrs :)

Atsūti lūdzu man un Extrim niku un pw.

0 lietotāji
0 viesi