Forums

Banu apelācija

1.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Kreatiivs

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'Demo @ forums'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:594812507'

[AMXBans] Your IP: '90.252.125.25'

[AMXBans] =======================================

2. Demka - http://megashare.megahd.com.br/5PX

Ierakstu laboja capture 9.01.2018 21:09

Posmotrel demku i nashol toka 3 podozriteljnih momenta 9:19 posmotrel cerez stenu gde bil igrok  9:56 posmotrel gde igrok i vel pricelom danunah`a pricem on daze ne topal a shol na walke 13:26 uslishal terora ubil potom eshe odnogo ,a vot tot kotorij bil b2 ne topal i srazu perevel na nego strelaja . Pozaluj vse cto mozno vizatj iz etoj demki , ocenj korotkaja . Esli smotretj po igre vsju mapu begaet duckom strelaet tak sebe , esli Kreativs banil imenno za wh to mb . Kstate eto vedj ne 1 ban na skoka ja pomnju

sejchas ja posmotrju chto tam, skazhu otvet.

PS:

v obshem tak. estj konechno nekotorie podozritelnie momenti, no eto ne tochno.

predlagaju snjatj emu ban do sledujushego raza))

Ierakstu laboja GIGGLES 10.01.2018 01:48

8:44 A1 bedrē atgriežas prom no flasha, ko T met no A1 vārtiem... to nevar dzirdēt. + dzirdot, ka tur ir T, normāls spēlētājs būtu reali čekojis tālāk, pat uz dūmiem pēc fleša būtu izšāvis pa tiem.

Epizodei turpinoties, tu turpini kustību no A1 bedres uz A1 vārtiem, dzirdi T skrienot pa catwalk(A2) un C... ejot ārā no A1 vārtiem, reāli netiek pārbaudītas def vietas pa kreisi un momenta čeks uz T stūrī?

9:56 C4 A site uzplantots, var dzirdēt site E (use) nospiešanu no T puses, bet tālāk jau nevar reali pateikt, kur T virzās. Precīzi velk līdzi T un protams nošauj.

10:29 Labi, dzird T mesto flašu atsitamies, dzird ka viens T ar dgl šaudas un aizskrien aiz A1 lielās kastes, bet tas precizi tēmētais prefire uz A1 izejas stūri? to T tur nevarēja dzirdēt.

***Mambas aprakstīto momentā pa 3 killiem caur A2 uz top C un B2 apakšējo tuneli es visu T kustības varēju sadzirdēt.

Atlikušajā demo daļā sāka spēlēt pasīvi, sēžot A saitā.

Atkāpei:

14:22 Ja jau esi lielisks spēlmanis, tad kā tu reali nedzirdi T nākam pa A2?

15:40 Ja jau esi lielisks spēlmanis, tad kāpēc skaties pēc dduck no A site rampas uz A2, ja pēc radara tur ir CT?

Mans personiskais verdikts:

Demo sākums norāda uz WH. Otrā demo daļa nekas īpašs. Iespējams slēgā čītus(WH) iekšā/ārā.

Ierakstu laboja TRG 10.01.2018 18:20 - Noskatījos demo
TRG

Šodien pēc darba nostīšos demo, tad editošu postu.

P.S.

Pirms tam web čatā iemetu demo no citas spēles, kur šis frukts spēlēja - citi admini teica tīrs WH!

Nesaprotu, kāpēc nav nobanots - es teiktu, lai bans paliek.

Tu man te nestāsti pasaciņas draugs mīļais. Tad kur palika bans, kur sūdzība ar visu dēmo un IP? Ja reiz tev bija visi dotie pierādījumi?! Vēlos redzēt šo mistisko dēmo kur tad admini sprieda to kad man ir tā palīgprogramma, ja tev tā dēmo vairs nav tad pretējā gadījumā lūdzu bez apvainojumiem.

Kā arī nosauc man lūdzu noteiktos adminus kuri apgalvoja to.

Šinī komūnā šis ir ceturtais bans. No šiem četriem baniem 3. tika attaisnoti kā tīrs. Ceturtā banu apelācija un tu esi vienīgais admins kurš izcēlies jau otrā manis izveidotajā banu apelācijā, kā arī uzskati kad man ir palīgprogrammas. Kā jau GIGGLES tika minējis - ''estj konechno nekotorie podozritelnie momenti, no eto ne tochno.'' respektīvi, visiem daudzsološiem Counter-strike 1.6 spēlētājiem būs šie aizdomīgie momenti un sapratīs tikai tie kam ir šī gadiem garā spēles pavadītā pieredze. Proti, tas nav attaisnojums, bet gan teorēma par to.

Un kā to saprasti - ''es teiktu, lai bans paliek''? Šitā gan neies krastā. Vēlos faktus un pierādījumus par bana atstāšanu pēc tavām domām. Un izstiksim tikai bez pasakām. 

Es nevēlos sākt taisīt šeit kādu lieku traci ja, bet esmu cilvēks ar mugurkaulu un goda pastāvēšana, tāpēc domu izsteikšu tieši, jo nēesmu tas cilvēks kas stāstīs kautko caur puķēm.

Ierakstu laboja capture 10.01.2018 17:36

Ja TU spētu izlasīt manu pirmo rindkopu un saprastu, kas tur RAKSTĪTS, tad nebūtu Tev jāraksta attaisnojuma palags! Ko tādi attaisnojuma teksti? Ja esi tīrs, tad nav par ko uztraukties. Gaidi kad es un citi admini nostīsies demo, izteiks viedokli par epizodēm! Tad varēsi arī mēģinā paskaidrot, kāpēc tā attiecīgā momentā rīkojies... Kā jau kārtīgā ban apelācijā.

Ierakstu laboja TRG 10.01.2018 17:37 - Gribēju

Nu šajā demo tiešām neko nesaskatīju. Neviena epizode pat nelikās aizdomīga, par tām def vietām arī nevar spriest, es arī bieži viņas nepārbaudu. Bet nu es par to, lai čalim banu ņem nost. 

uz 100% nevaru pateikt ka tiirs vinsh ir...  (demo skatijos ar chiitiem)

Noskatījos demo vakar nebija laika ielikt komentāru!!!

Viss ko es varu tas ir piekrist TRG :)

Viņš ļoti sīki aprakstīja viņa darbības...

Mans viedoklis ir ,ka čalītis labi slēpa savu ''skill'' citiem vardiem sakot wh :) spriest jau administrācijai , bet viennozīmīgi manās acīs te ir wh !!!

Jo tieši tapat ka ''danunah'''es skatījos demo ar wh...un momentu ir pietiekami!

Došu tev unban saistībā ar tiešām strīdīgo situāciju un nepietiekamo pierādījumu skaitu. 

Admini nākošreiz lūdzu vairāk momentus paskatamies, lai varam nobanot 100% :)

Paldies TC.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok