Forums

Chill adminu meklēšana

Iepriekš mēģināju bet bez panākumiem atrast papildus adminus, kas ir gatavi palīdzēt dažādās jomās.

Tā kā tagad ir daudz jauni cilvēki šeit un izskatās ka griboši kaut ko darīt, tad mēģinu otreiz :)

1) Sociālo tīklu administrators ( Jāposto no chill.lv facebook lapas katru dienu )

2) CS:GO servera main administrātors ( šodien būs palaists ar visiem modiem utt. )

3) www.chill.lv mājaslapas satura administrators ( aktīvi papildināt lapu ar video/raksti )

4) Kādu cilvēku kurš būtu gatavs rīkot chilla konkursus gan ar cs saistītus, gan vienkārši konkursus.

Ja ir kāds kurš vēlas kā savādāk iesaistīties droši rakstiet šeit savus piedāvājumus (Piemēram pokera turnīrus rīkot utt.)

Tagad no lietotāju puses t0nt0 ir pieslēdzies kā tehniskais administrators 1.6 dd2 serverim, pagaidām izskatās daudzsološi :) 

Protams mēģinu saprast kāpēc serverī ir parādījušies lagi utt.

weba un foruma update nav padomā?

M protams ka ir un par to arī mēs paralēli jau runājam un domājam opcijas.

Aktivak draugi, kam ir kada pieredzano shim jomaam... piesakas  - 1x1 ar darbu nepaliks, esmu gatavs palidzet kadam (asistet) 

Labprāt palīdzētu projektam attīstīties - piedāvāju savu pieredzi visos jautājumos.

Pirms tam esmu gan rīkojis, gan reklamējis, gan rakstījis ziņas, kas saistīts ar CS 1.6, LoL, CS:GO un Dota2 jaunumiem, turnīriem. Esmu bijis administrators šāda veida projektos.

Protams ar laikiem ir kā ir - palīdzēt varēšu tik, cik vien laiks to ļaus.

P.S.

Vienas personas ietvaros soc.tīklu un kvalitatīvu ziņu rakstīšana prasa daudz laika... tomēr ziņas jāraksta ne tikai LV valodā, arī ENG un RU, lai piesaistītu plašāku auditoriju projektam. Šeit prasās pēc cilvēkiem, kuri vēlās šim projektam palīdzēt.

TGR Padomā kuram no visiem punktiem tev būtu pietiekami laiki un sarunāsim :)

danunah kopā ar t0nt0 atbalstīs pasūtot boostu! 

Extrim jeb rck gādā jaunu hostingu mājaslapai, lai varētu salabot nestrādājošās funkcijas un papildināt ar jaunumiem.

Visi kam ir idejas vai vienkārši vēlas ar kaut ko palīdzēt WELCOME!

Varu administrēt serverus, rīkot konkursus.

Tā kā man nav ideālas krievu valodas zināšanas, it sevišķi rakstība, tad soc.tīklu, rakstu vai ziņu rakstīšanai varu palīdzēt tikai latviski vai angliski.

Es varu palīdzēt CSGO serverim.

0 lietotāji
0 viesi