Forums

Banu apelācija

1. 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Kreatiivs

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'Wallhack'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:594812507'

[AMXBans] Your IP: '90.252.104.1'

[AMXBans] =======================================

2. Demka - http://megashare.megahd.com.br/3bm

Es Ļoti atvainojos par to kad dēmo netika ievietots tieši failiem.lv, jo pēc jaunā broadband'a kastes vodafone kompānija man liedz apmeklēt daudzas mājaslapas. Viennozīmīgi pats jūtos neērti, bet ar šo interneta problēmu es visai drīz risināšu.

Pateicos par saticību!

Demo ap kkadu 9:55 laiku uz A site jau reaģēji pārāk ātri pēc flesha - esi balts, tūtīlt būs pusbalts.

Tad bija moments uz B site, kurā atkal reaģēji - esi balts, tūtīlt būs pusbalts.

Un pēdējais rounds demo... vecīt, teiktu noflash tev ir! Un nedirsi tik ka uz skaņu spēlē, jo visu demo garumā vairākas rezes neesi dzirdējis T soļus...

TRG

Demo ap kkadu 9:55 laiku uz A site jau reaģēji pārāk ātri pēc flesha - esi balts, tūtīlt būs pusbalts.

Tad bija moments uz B site, kurā atkal reaģēji - esi balts, tūtīlt būs pusbalts.

Un pēdējais rounds demo... vecīt, teiktu noflash tev ir! Un nedirsi tik ka uz skaņu spēlē, jo visu demo garumā vairākas rezes neesi dzirdējis T soļus...

Nekas tur pat tuvu nav krch.

Ierakstu laboja art1k 5.01.2018 15:42
art1k
TRG

Nu nezinu,izskatiju visu demo un parskatiju tavus momentus dažas reizes,neko īpašu neieraudziju.Manuprāt - tīrs.

Tad nezinu, ko tu īsti esi skatījies. Pēc fullflasha brīdi, kad vēl ir fullflash uz A site viņš iziet no stūra(guss, zoss, ka kurš to stūri sauc) tad, kad fullflash kļūst par pusbaltu un jau šauj pa čali uz A2.

Tas pats ir vēlākā momentā uz B vārtiem.

Un demo pēdējā momenta ,kur fullfashā nošauj cilvēku un redzams, ka velk jau uz nākomo (brīdi skaties, kad notiek pāreja no fullflash uz pusbalts). Tīrs noflash manās acīs.

Pastoties demo kopumā, tad idivīds reali nespēlē uz skaņu, radaru.... neziskatās, ka būtu binds uz stopsound... tas padara šo visu vēl aizdomīgāku. :) Lai noskatās vēl kāds šo brīnumu.

unban

Man pa lielam par capture visi tie paši momenti krita acīs, kas TRG, abi tai laikā serverī bijām, ja nemaldos. Ja ar tiem ir par maz un šķiet, ka viņš ir tīrs, ņemat nost, ko citu varu teikt. Šoreiz kļūdos es, atvaino capture. 

idi delaj fleks

0 lietotāji
0 viesi