Forums

DD2 Servera plugini

• mozhno bilo bi dobavitj plugin kotorij pokazivaet tvoe oruzhie u tebja za spinoi.

Dumaju eto ne nuzhnoe. Ko citi domā?

Ierakstu laboja t0nt0 8.01.2018 02:02

nav vajadziigs... hp salabojat

Danunah tu par ko tiesi? 

/me komanda strādā kad esi dzīvs tikai ja kas.

Uzliekat kkādas skaņas -multi kill, utra kill, unstopabble :D reāli citreiz tas strādā, sajūta, ka tev pa plecu kāds uzsit un tu turpini iesākto :D

Nebūs larkee. :) 

Nesen kads bija iesledzis vinas. Visi sudzejas :)

nu togda vot chto. na chill trebuetsa chelovek, kotorij budet provoditj konkursi. a chto budut za voznagrazhdenija? nuzhno sdelatj na chill DD2 servere privilegiju VIP.

Ko citi doma par vip? Agrāk tāds bija čilā ja nemaldos.

Nu tad skaties. Ja būtu VIPs, tad būtu tādas privilēģijas:

• Bezmaksas granātas katru round. (HE,2FB);
  • Bezmaksas Armor+Helm katru round;
  • Sākot ar 3.round iespēja izvēlēties bezmaksas ieročus;
  • Saņemsi 2x vairāk naudu par nošautu pretinieku;
  • Saņemsi 5HP par killu un 15HP par HS killu;
  • Ierakstot čatā /vips, Tevi tur varēs redzēt;
  • Bus rezervēts slots mūsu serverī;

Un vēl pāris varētu pievienot.

Nekādus ekstra HP vipam, un neatjaunojas arī HP, tad var, savādāk boja spēli viņi!

Vips nebūtu slikts serverim, kā arī uzskatu, ka nevajag tos HP+. Plejeri kaut kā to neciešs, vēl trakāk, kad ir tie godmodi. :D

Uzskatu jau, ka pilnīgi pietiekami būtu ar armoriem, granātam, slotu, ko tur vēl. ;)

Ierakstu laboja Ice Cream Man 8.01.2018 20:04

Manuprat nevajag ne kadus vip , jo pec pieredzes varu teik ja tu spele steama tad gandriz katru raundu tev dod free granatas , armors vai nauda . Ar to tocno pietiek . Serveris strada tagad labaak neka agrak un to ko esat padarijusi tiesham liels darbs. Sound ar monster kill 100% nevajag , nereali spelet ausis janiem nost

Nav nekadi VIP vajadziigi. 

Okey viedokļi uzklausīti. 

Tad varbūt citas idejas kā motivācija konkursiem un iespejams pat maziem cs turnīriņiem ko varētu uztaisīt.???

Jautājums par pluginiem. Ko sakat par screenshot taisītāju, kad nobano??

Labak padomajat , lai katrs varetu atnakt uz miitu un tur var lenu garu runajot dzive vienam otru izklausiit... man liekas te lielaka dalja var ierasties, tik atrunajas un nebrauc... tapec ari te neko sarunat nevar.... 

t0nt0

Jautājums par pluginiem. Ko sakat par screenshot taisītāju, kad nobano??

Protams, neesmu admins, bet jau kādu laiku čītiem nāk līdz antiscreen un tas īpaši neko nedos. Joprojām uzskatu, ka ideja par mazā dd2 automātisku uzlikšanu uz nakti varētu būt jums noderīga.

Ierakstu laboja sup 9.01.2018 01:11

Kaut kur lasīju, starpcitu te pat čīla gāja runa par auto SS pie bana, itka var likt, bet esot visādi jauni ūber čīti, kuri neparādas uz SS! :/// nezinu cik patiesi tas ir, tomēr 5 gadu pauze bija, es tik zinu klasisko čītus, man pēc atgriezšanas trigger likas vnk wtf :D

ielieciet map cycle + paris mazas map... kad servers tuksh lai var pashaut.... komanda : maps * ari serveri nerada pareizi (jaizlabo) + vajag lai kad uzliek mazo map freeztime auto ir 0 ... vai ari piliekat mums burtu klat, lai varam cvar settingos nomainit freeztime.

Uzraksti kādas mapes vēlies lai pievieno. Un nevis mapciklā bet vienkārši lai ir uz servera. Es varu vienkārši forumā ierakstīt pec tam vissu pieejamo mapju sarakstu būs orientieris vismaz.

Vai tad mazajās mapēs vajag to freeztime? Manliekas tieši otrādi, ka nevajag. 

Ko pārējie domā??

Mazajās mapēs freeze time 0 vajag!

Vēl varētu nedaudz samazināt round time!

Ierakstu laboja Njil 9.01.2018 18:33
0 lietotāji
0 viesi