Forums

DD2 Servera plugini

Sveiki čillieši. 

Zinu ka šī tēma ir tikusi cilāta vairākas reizes šeit foruma, bet nu piedošanu vajadzēs vēlreiz pacelt šo tēmu un šoreiz ar rezultātiem

Runa iet par serverī esošajiem un trūkstošajiem pluginiem. 

Pirmais jautājums Auto Slay Loosing Team ir vajadzīgs? Jā/Nē?

Atbildot uz šo jautājumu varat komentēt ko vēl vajadzētu, ko vajadzētu noņemt utt.

Uzklausīsim un pacentīsimies pēc iespējas ātrāk realizēt visas adekvātās un vajadzīgās vēlmes. :)

Paldies, ar cieņu t0nt0.

Laimīgu jauno 2018 gadu! 

Es esmu teicis vairakas reizes ka 100% vajaf auto slay ievest , jo pats shodien esi redzejis kas bija speles laika , neviens negriib pildit misiju , tupo seivo ieroci :( Tapec arii tishi 2018 gada jamaina situaciju . Prostams ka bus arii tie kuri rakstiis ka nevajag to likt jo ne vienmer var nodefot vai uzlikt c4 , viss tas ir bernudarz un otmazkas . Katrs kas spele zin ka ir pietiekoshi dauz laika lai varetu paspeet izpildit misiju . 

Otrais ko esmu dzirdejis ir it ka problema ar /me komandu , daziem nerada demage . Man viss strada bet citiem itka ne vienmer . Viss parejais ir OK . 

Un pedejais arii viens no svarigajiem serveris pedeja laika loti LAGO ar to ir jadara kaut kas . Man viss.

1. Autoslay ir noteikti nepieciešams!

2. Otra lieta ir bombdrops pēc, piem., 10 sec, ja spēlētājs ar c4 ir afk! Papildus - c4 nodošana citam spēlētājam, ja spēlētājs ar c4 ilgstoši sēž bāzē un ir skaidrs, ka misija tam neinteresē.

3. Esmu kategoriski pret /me komandu, ja spēlētājs joprojām ir "dzīvs"!

4. Kaut kāds sods par apzinātu un acīmredzamu c4 nomešanu vietā, kur tam nespēj piekļūt citi - uz kastēm, aiz kastēm un citos kaktos. Līdz ar to ir pilnīgs bloks jebkādai iespējai pildīt misiju. Es pat gribētu teikt, ka sodam būtu jābūt bana formā uz minūtēm 10 vismaz. Atzīšos, ka nepārzinu servera noteikumus un, iespējams, teorētiski par to kaut kāds sods ir, bet praktiski neesmu piedzīvojis, ka tas tiktu kontrolēts. 

Autoslay obligāti.. aizvakar vēl sanāca situācija ar vienu no adminiem, kurš negribēja pildīt misiju un aizbildinājās ar runāšanu par telefonu, lai gan tajā situācijā it nemaz neizskatījās, ka tas bija iemesls.

Ja atstāj /me komandu, tad butu ok, ka tā strādātu ne tikai globālajā, bet arī teamčatā, taču man nekas nebūtu pret, ja arī to komandu novāktu pavisam.

Par bombdropu piekrītu, varētu būt ļoti noderīgs.

Bumbas apzināta uzmešana vietā, kur nevar dabūt praktiski skaitās kā mapes bugs par ko pēc būtības vajadzētu slayot.. tas tā, atbildes uz postiem augstāk.

Gribētu šeit redzēt hltv, būtu daudz vieglāk noķert čīterus, īpaši tos, kurus nav tik viegli pieķert.

Vairāk adekvātu, sakarīgu adminu serverī.

Uzlikt, ka no kādiem 2 naktī līdz 12-13 pa dienu serverī griežas mazais dd2 (laikus var, protams, mainīt, bet ideja pati kā tāda).. tas it kā viss, ja kaut ko vēl atcerēšos, noteikti editošu šo postu un pierakstīšu klāt.

1. Noteikti kaut kas jālabo, jo daudzi serverī neapmierināti ar lagošanu/raustīšanos. 

2. Autoslay, noteikti. Šodien vien cik entās partijas čomi ar c4 bāzē nosēž, līdz atlikušas 15-20s un tad labākajā gadījumā rusho uz plantu, lai it kā vēl uzplantotu.. Kamēr citi teammeiti, kas tiešām nopietni spēlē - paliek dusmīgi.

3. Vēl varbūt būtu labi, kas bieži vien kaitina, ka ja mapei jau iet laiks iet uz beigām (pedējās sekundes) - auto mainas mape, neļauj pabeigt pēdējo roundu. Tātad varbūt varētu uzlikt, ka atļauj izspelēt pēdējo roundu, pat ja tas laiks mapei beidzies?! 

Tātad.

1. Ir uzstādits auto slay loosing team plugins - Zaudētāju komanda tiek noslayota. - Pārbaudīts/Strādā.

2. Ir uzstādīts afk bomb transfer plugins - Ja cilvēks ar bumbu ir AFK bumba pāriet tuvākajam kurš nav afk - Pārbaudīts/Strādā.

3. Ir uzstādīts timeleft extender plugins - Ja beidzas kartes laiks, serveris ļauj izspēlēt pēdējo raundu un tad maina karti - Līdz galam jānotestē.

4. Uz laiku ir noņemta /me komanda.

Ja kaut kas nedarbojas vai darbojas nekorekti lūdzu droši rakstiet. 

Tāpat rakstiet ja ir kādi ieteikumi vēl, kas būtu vajadzīgs izdarīt.

Par servera lagiem es pagaidām atbildēt neko nevaru.

Ar Cieņu, t0nt0.

Tikko biju serveri loss choke 0 fps stabils :) 

Liekat screenshotus ar saviem lagiem, lai mes varam saprast dēļ kā un kuros laikos!

tonto paldies tev , priece ka kaut kas mainas :)

Nezinu īsti kas par pluginiem ir citos serveros, kā keep un heal, vai vēl kaut kur, bet šeit nerādas pie statiem jebkādi nickname ar kādu hieroglifu vai simbolu nikā. Kā tas ir atļauts pie steam name un in game. 
Neskaitas klāt ranks un viss atjaunojas no jauna, kad ieej serverī pajaunam. Un pie statiem nekā nemainas viss pa 0. 

Man te teica ka visu to nokārtos, bet viss pa vecam.  

Nu ir lieta tāda vēl, kad nomirsti, nerāda īsti, cik katram hp esi norāvis! To vajadzētu salabot!

Retry/reconnect plugin - Respektīvi, ir spēlētāji(Tai skaitā arī es! :D ),kuri rusho un pārs sekundes nomirst. Fiks reconnects/retry un esmu atkal dzīvs un varu atkal spēlēt.

Tā kā pats tā arī mēdz darīt, zinu, ka tas nav godīgi. Būtu jauki, ja tā vispār nevarētu izdarīt. Pec reconnect/retry tu serverī tieci klāt kā dead, vai tev neļauj connect to server 10-15sec? Ir tam pluginam vairāki veidi.

t0nt0 prieks par izmaiņām. Nu jau divreiz vieglāk pildīt pienākumus! :)

Patiik skatiities zhurkotaajus, kas misiju nepilda un nemaz negaida ka auto slay staav ... siikums, bet patiikami :D

Njil sākumā bija, bet tad daļa čīkstēja ka pārāk daudz info aizsedz visu ekrānu un tad noņēma, bet man arī liekas ka to vajadzētu likt atpakaļ.

Njiil domāju piekritīšu Mini un uzliksim atpakaļ to. Tuvākajās dienās tiks izdariīts. 

Trg retry pluginu arī uzlikšu tiklīdz tikšu pie datora. Paldies par linku :)

Auto Recconect plugins uzlikts - Pārbaudīts/Strādā.

Pirmkārt gribu pateikt milzīgu paldies tītenim, par viņa paveikto nedēļas darbu, ko jau gaidīju GADU!!!

Par godu tam, izgāju caur ieteikumu sadaļai un pāris solītos, bet neuzliktos pluginus uzmeklēju!!!

1. http://chill.lv/forum/topic/13676/no-flash

2. http://chill.lv/forum/topic/13395/dd2-jaunumi-ieteikumi

Lai gan, autoslay ir un man neko vairāk nevajag... un TRG, paldies Tev, tagad būs jaatradinās no rr :D

novēroju šo situāciju jau kādu otro vai trešo reizi, kad serverī visiem ir augsts pings un paspēlēt nav iespējams, spēle raustās.. šo var apstiprināt daudzi, ieskaitot adminus, kas tobrīd bija online.

https://prnt.sc/hwu0sn

https://prnt.sc/hwu25d

pirmajā ss ir redzams, ka visiem ir netipiski augsts pings, un manā net_graph abos gadījumos pings ir virs 100.

ja vajag, varu iemest arī demo, lai redzētu kā tas izskatās praktiski.. tas viss notika ap 15:40.

sup, pārbaudīsim serverside kas tur notiek :)

plkst. 14:45, tas pats gadījums, kas vakar.. visiem lago serveris.

https://prnt.sc/hx6p2k

0 lietotāji
0 viesi