Forums

PHARAON,on ze, S NASTUPAJUSHIM itd, itp chiters

Vinsh visu laiku nak ieksha, liekam banu uz steam, liekam banu uz IP - nekas nepaliidz... es ar vinju parunaju speelee vinsh man pateica ka vinsh tiek ieksha... pagaidam redzu tikai vienu iespeju ka vinju nobanot (nezinu vai ta var), bet vajag risinat sho probleemu.... 

Kads zin, vai var servera LOGS paskatiities, no kada MAC vinsh konekteejas??? un vai var uzlikt ban uz MAC... !!! 

Admini, servera holder, kas ir cik noprotu Mini vai Extrim , neatlieciet sho probleemu, tas jarisina tagad un tuliit.

Es ar viņu vienu vakaru itkā tiku galā. Nobanoju 2 viņa ip caur addban. Dažādos veidos to dariju. Tad viņš pazuda. Izskatas ka viņš maina gan ip gan steam id mainās viņam. 

na nonstimovskoi kontre estj ochenj legkij sposob smenitj steam ID. :)

+ ip menaetsa ochen' prosto, vot i prihodotsa voevat' s etim "igrokom" poetomu nuzhen kakoi to drugoi ban - vozmozhno MAC ban

Es papētīšu šo situāciju tuvāk un pameklēšu variantus.

vasja vsjo hujna a vot rcon kick rabochaja hueta tested by GIGGLES :D

Ierakstu laboja Ernesto 31.12.2017 02:53

Servera logi ani nestanut chitatj t.k shyobi abajti ban pa zheleznamu disku eta dela takoe +- 2min zanatija v regestre mini i rxtrim sami znajut takshto ne zabivaj golavu brat! Kaifuj vseh s nastupajushim schastlivo! ;) 

Ja kadam ir saglabajušās viņa IP adreses no kurām viņs ir spēlējis iemetiet šeit lūdzu. 

Ir viens rupjš variants, kā izvairīties no šādiem mērgļiem. Serveri palaist steam only versijā....

amx_destroy mēģinājāt?

/tc ja dalbajob all sorrz :D s novim godom!

Ierakstu laboja Ernesto 31.12.2017 17:32

nav jeega pagaidam vinju banot vnk kad ienak slay un vonjam apnik uz iziet araa !

0 lietotāji
0 viesi