Forums

Chill.lv meeting @ Lido admini,playeri,moderatori utt

Guten tag velreiz... Netiisham izdzesas topic #nr1, tapec pa jaunu pierakstamies te un suutam PM tie , kas ir gatavi 20.01.2018 ierasties uz CHILL.LV meeting @ LIDO

 

Tatatd, vaacamies kopa 20.01.2018 uz pulkstens 16;00-17;00 @ LIDO , lai labi pavadiitu laiku, pie alus kausiem, eediena un pec veeleeshanas var ari paslidot.

Bus interesanti (kas ir bijis ieprieksh kados CS miitos zin, ka nekad nav garlaiciigi, visi paeedushi, iedzeerushi, sadraudzejushies) , kolektiivs paliks tikai speeciigaaks un paraadisies daudz jaunu teemu apsprieshanai. ( Tas ka shis ir CS meets nenoziimee, ka runa ies tikai par CS.) Galvenais merkjis ir vienam ar otru iepaziities reaalaa dziivee, lai nakotne varetu cieshak komuniceet. 

Peec meeta, ja bus normala blice, varam durt kaut kur taalaak tuseet ( ja kadam ir kadi ieteikumi jau tagad, droshi dalaties, nemsim veeraa) 

Lugums topica atrakstiities tikai pa teemu (Rolka, ne sri sdesj gadjonish) :)

Visi laipni gaidiiti , gan players, gan chill.lv admini/moderatori.

Leja, LIDO pagraba ir lielais galds, ko doma ir noiireet, kur labi pavadiisim laiku. Ja kadam ir kadi ieteikumi/veelmes, luudzu PM. 

kak uzhe pisal, esli vse budet vporjade, zhdite v gosti.

+1

Šajos datumos plānojās svinēt dzimšanas dienu... tā kā šoriez izlaidīšu.

Darba grafiks baigi nežēlīgs, 20. jāstrādā no plkst. 16:00. Būtu 21., tad varētu piekāpt. :/

Labdien... ar shadu attieksmi pret meetu,mes nekur netiksim ... ja shonedelj nekas nebus mainijies, tad var droshi teikt ka nekas nebuus.

Tā ir, kad nejauši izdzēsi pirmo postu, kurā bija pieteikušies apmēram 4-5 cilvēki - papildus tam, kuri pieteikušies šajā postā. :)

Tas nebiju es kas izdzeesa :)

Smagi. Daudzi spēlētāji pat nemaz nav nākuši iekšā chill.lv mājas lapā.

Varbūt var uztaisīt kaut kādu veida paziņojumus notifkāciju tiem, kas pievienojas CS serverim - Chill.lv meet @ LIDO: LINKS_UZ_FORUMA_POSTU? Plugin, kas padod ziņojumu?

Vai vnk admins spamo pa brīdim linku uz šo forma postu.

Admins danunah, šai lietai ir pieķēries gana nopietni, nu, par spamu serverī. ;)

Katrā ziņā izlkausas interesanti, konkrētu atbildi jā vai nē, došu līdz 10.datumam.

davajte podnimajte svoi lenivie zadnici i vstrechaemsa v Lido!

TC

0 lietotāji
0 viesi