Forums

Loss/choke

Šodien ienācu pašaut un sapratu, ka ik pa laikam kaut ko ieraustās kontra, fps smuki uz 100 turās. Uzlikts man ir net_graph 3, kas arī uzrādīja, ka tieši 'loss' baigi lēkā (līdz kaut kādiem 12), bet 'choke' tajā pašā laikā uz 0 stāv.

• Kas varētu radīt šo 'loss' lēkāšanu, jo noteikti tas ir iemesls, kāpēc kontra ik pa laikam ieraustas.? 

Poslednee vremja u mnogih laguet servak , ne znaju s cem eto svjazano ;( u menja vrode poka norm vse. A voobshe kakto diko slishatj cto v 2017 godu 1.6 lagaet ;(

Ice prosti ja vospoljzujusj tvoim postom i viskazu svojo nedovoljstvo. Eto budet adresovano skorej vsego Mini&rck t.k imenno vi otvecjaete za teh.sostojanie servera .

Ljudi stoljko viskazivali pozelanij kak mozno dopolnitj server novimi , nuznimi opcijami (autoslay,teamflesh i t.d) A na dele zashol ja na server na dnjah i oboldel. Dodumalisj postavitj kakujuto "hrenj" uz izvenite inace ne nazavesh Monster killi , vopros komu oni nuzni ??? Teperj za mesto togo ctobi slushatj shagi protivnika kazduju sekundu razrivaet ushi ot etih zvukov , hotj beri i stavj volume 0 inace igratj nerealjno. Ja nadejusj cto ne menja odnogo trevozit eta problema...

Kā jau mamba teica, tad pēc kaut kādiem CS 1.6 pēdējiem updatiem spēle reāli ir "salauzta". Neskatoties uz to, ka tev ir lielisks internets, priekš CS 1.6  pat pārāk labs PC - loss un choke lekā. Es piemēram pamēģināju internetā uzietu fīču: nevis fps_max 101, bet gan fps_max 99.5, man tas loss samazināja un var kaut cik baudāmāk uzspēlēt. Vari pamēģināt, varbūt līdzēs arī tev :)

TRG

Kā jau mamba teica, tad pēc kaut kādiem CS 1.6 pēdējiem updatiem spēle reāli ir "salauzta". Neskatoties uz to, ka tev ir lielisks internets, priekš CS 1.6  pat pārāk labs PC - loss un choke lekā. Es piemēram pamēģināju internetā uzietu fīču: nevis fps_max 101, bet gan fps_max 99.5, man tas loss samazināja un var kaut cik baudāmāk uzspēlēt. Vari pamēģināt, varbūt līdzēs arī tev :)

Jā, bet interesanti, ka pirms 2 dienām viss bija labi un tad vakar iegāju un jutu, ka nav vairs smooth. Man ir fps_max 100, kā arī cmdrate, updaterate, rate nav kā parasti  tradiocionālie 101,101, 25000.

Senāk zinu, ka būros  cauri, ka varot to loss/choke dabūt pa 0, bet tur jātestē, jāmaina tie rate'i baigi. 

Sveiki,

Aspewi ja tev ir kādi konkrēti plugini ko vajag uzlikt, tad uzraksti man whatsappa un sarunāsim, runājot par monsterkill skaņām utt, to kāds no JUMS adminiem ir ieslēdzi noteikti caur amxmodmenu ;) 

Tā kā vakarā noņemšu tās skaņas.

jau nonemts viss ir.

Mini

Sveiki,

Aspewi ja tev ir kādi konkrēti plugini ko vajag uzlikt, tad uzraksti man whatsappa un sarunāsim, runājot par monsterkill skaņām utt, to kāds no JUMS adminiem ir ieslēdzi noteikti caur amxmodmenu ;)

Tā kā vakarā noņemšu tās skaņas.

Mini , sveiks. Pat nezinaju ka var caur amx uzlikt tadu opciju , atvainojos domaju ka tieshi jus to uzlikat . Es tevi palugshu , ja nav gruti uzliec tak vienreiz to AutoSlay , jo reali pietrukst , speletaji negrib pildit misiju un skraida pa mapi ka podboti . Ceru ka aspewi arii rekomendes , paldies.

aspewi uzhe nehuja nerokemendes, poterjalsa on s etogo projekta)

Šodien loss baigi lēkā un ik pa brīdim tā ieraustās, kā tas nākas, ka loss pat 17 uzlec, choke uz 0.. :@

http://bildites.lv/images/gwwbnfv3/96981/thumbnail

Update: šāvu, viss super, loss max līdz 3 aizgāja, te viens moments un sākas atkal tāda raustīšanās pa laikam un loss atgriežas, lēkādams tad 6, tad  9, tad 17.. 

Ierakstu laboja Ice Cream Man 3.01.2018 23:40

0 lietotāji
0 viesi