Forums

Nezināms bans

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin es. 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : LECH 

[AMXBans] Reason : ' IDI NAHUJ ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 594812507 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 151.225.226.84 ' 

[AMXBans] =======================================

Es nesaprotu kāda joda pēc man ir tikts uzlikts bans, jo dēmo man pat nav. Iespējama IP sakritība?????????????

ievieto pedejo chill dd2 dmeo no cstrike mapes

cik atceros, nebija vinam :)

Tev ir patstāvīga IP adrese. To es secinu pēc tava nesenā unban pieteikuma, kur tev sakrita IP un Steam id ar šo ko te raksti!

Tiešām paskaties vai tev nav demo. Kaut kādam demo tev vajdzētu būt. Vienalga cik vecam bet pēdējais, kas tev ir cs mapē no chill`a.

Skatoties tavos statos, tu ar niku LECH esi spēlējis 2 stundas vismaz. Tā varētu būt taisnība? Tāpat tev ir bijis niks ded moroz, siski etc. 

Tātad mans 10.sekundžu dēmo vairs neatrodās manā datorā, dēļ 10 windows'a updeita.

Vēl vakar tika izveidota mana banu apelācija, kur vēl bija 10.sekundžu garā demka respektīvi DD2 main administrators ''es'' tika ierakstījis nepiedienīgu teksu iekš topika un tēma tika izdzēsta. Paskatoties chatbox'ā ir labi saskatāms kā biju interesējies par to kurš izdzēsa manu topiku tur pretīm admins ''es'' ar nepievilcīgiem vārdiem lika man nomirt un visai manai ģimenei, kur vēlprojām mani galvā moca jautājums par ko esmu to pelnījis?

Cik noprotu spēlētājs ''LECH'' ir bijis anti cilvēks šejieniešiem, ko tik tiešām nebiju zinānjis. 

Kāpēc tika izvēlēts niks ''LECH''? Jo kā jau tont0 tika minējis, nikus esmu mainu ik reizi kad ienāku serverī, (patīk palikt anonīmam).

Un kā tad lai es pierādu kad nēesmu tas negaidītais viesis ''LECH'' ir droši iespēja ar mani sazināties pa mikrafonu iekš ts3, discord'a vai arī skype.

Ierakstu laboja capture 27.12.2017 19:26

Windows 10 update nekādīgi neietekmē uzinstalētās programmas folderu saturu.

Ja tiek kkas updatots, tad tikai ar Windows OS saistītas faili un Windows built-in aplikācijas.

Jābūt īstajam.

https://failiem.lv/u/hny62dmp

Es nodomaja ka LECH atkal ienaca ar citu ip uzspelet un nobanoja vinu atkartoti, jo bans istajam LECH aktivs. Patiesiba speleja pavisam cits cilveks.

Bans atstāts uz 5 dienām. Ja nākošreiz radīsies šadas problēmas, sūdzības netiks pieņemtas.

Paldies. TC.

0 lietotāji
0 viesi